O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Jürisi Açıklandı! Hadise O Ses Türkiye jüri üyesi olacak mı?

O Ses Türkiye Yılbaşı

Acun Ilıcalı son noktayı koydu. Yeni yıla girerken birçok yapım yılbaşı özel programlarını açıkladı. Tv8’in yılbaşında vazgeçilmez programı O Ses Türkiye de yayında olacak. Yenilenen jüri üyeleriyle 31 Aralık Cumartesi yılbaşı gecesi kahkaha tufanı yaşanacak!

2023 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılacak ünlü yarışmacılar henüz netleşmedi. Heyecanla beklenen fragmana günler kaldı. Ama öncesinde açıklanan jüri üyeleriyse eğlencenin tavan yapacağını kanıtladı.

Her sene rengarenk anlara sahne olan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünün bu yıl Tv8’de sevenleriyle buluşacağı haberi kısa sürede gündem oldu. O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel bölümünün jüri koltuğunda oturacak isimler sosyal medyada yankı buldu. Konu hakkında herkesin aklına gelen soru ise ”Hadise O Ses Türkiye jüri üyesi olacak mı?” oldu.

O ses Türkiye Yılbaşı için iki iddia ortaya atıldı. Eğlencenin tavan yapacağı programda ilk iddia Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan dörtlüsünün jüri koltuğunda yer alacağı yönünde. Diğer bir iddiaya göre Yıldız Tilbe yerine Murat Boz’un olacağı söyleniyor.

Son dönemlerde özel hayatıyla sıkça gündeme gelen Hadise’nin jüri üyeleri arasında yer almaması dikkatlerden kaçmazken, sosyal medyada da gündem oldu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?
 • Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor?
  Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor? Dişleri Yüzünden Sık Sık Zorbalığa Uğramış! Taare Zameen Par’ın Ishaan Awasthi’sini hatırlıyor musunuz? Hepimizin gönlünde yer eden Aamir Khan filminin küçük yıldızı büyüdü.2007 yılında yayınlanan film, birçok izleyeninin yüreğine dokunmuş hikayesiyle ayrı bir yer edinmişti.
 • Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu!
  Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu! Gökberk Demirci Hangi Diziyle Geri Dönüyor!Yemin dizisinin başarılı sevilen oyuncusu Gökberk Demirci’den beklenen haber geldi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara geri dönüyor. Gökberk Demirci, Üç Kız Kardeş dizisinden teklif aldı.
 • Kısmetse Olur Sıla Kimdir?
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Sıla Kısmetse Olur Sıla kim? Kısmetse Olur Sıla kaç yaşında? Kısmetse Olur Sıla ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Sıla burcu ne? Kısmetse Olur Sıla kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Sıla’nın instagram hesabı ne? İşte Sıla ile ilgili detaylar…

Bir cevap yazın