O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Jürisi Açıklandı! Hadise O Ses Türkiye jüri üyesi olacak mı?

O Ses Türkiye Yılbaşı

Acun Ilıcalı son noktayı koydu. Yeni yıla girerken birçok yapım yılbaşı özel programlarını açıkladı. Tv8’in yılbaşında vazgeçilmez programı O Ses Türkiye de yayında olacak. Yenilenen jüri üyeleriyle 31 Aralık Cumartesi yılbaşı gecesi kahkaha tufanı yaşanacak!

2023 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılacak ünlü yarışmacılar henüz netleşmedi. Heyecanla beklenen fragmana günler kaldı. Ama öncesinde açıklanan jüri üyeleriyse eğlencenin tavan yapacağını kanıtladı.

Her sene rengarenk anlara sahne olan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünün bu yıl Tv8’de sevenleriyle buluşacağı haberi kısa sürede gündem oldu. O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel bölümünün jüri koltuğunda oturacak isimler sosyal medyada yankı buldu. Konu hakkında herkesin aklına gelen soru ise ”Hadise O Ses Türkiye jüri üyesi olacak mı?” oldu.

O ses Türkiye Yılbaşı için iki iddia ortaya atıldı. Eğlencenin tavan yapacağı programda ilk iddia Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan dörtlüsünün jüri koltuğunda yer alacağı yönünde. Diğer bir iddiaya göre Yıldız Tilbe yerine Murat Boz’un olacağı söyleniyor.

Son dönemlerde özel hayatıyla sıkça gündeme gelen Hadise’nin jüri üyeleri arasında yer almaması dikkatlerden kaçmazken, sosyal medyada da gündem oldu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir