O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Jürisi Açıklandı! Hadise O Ses Türkiye jüri üyesi olacak mı?

O Ses Türkiye Yılbaşı

Acun Ilıcalı son noktayı koydu. Yeni yıla girerken birçok yapım yılbaşı özel programlarını açıkladı. Tv8’in yılbaşında vazgeçilmez programı O Ses Türkiye de yayında olacak. Yenilenen jüri üyeleriyle 31 Aralık Cumartesi yılbaşı gecesi kahkaha tufanı yaşanacak!

2023 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılacak ünlü yarışmacılar henüz netleşmedi. Heyecanla beklenen fragmana günler kaldı. Ama öncesinde açıklanan jüri üyeleriyse eğlencenin tavan yapacağını kanıtladı.

Her sene rengarenk anlara sahne olan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünün bu yıl Tv8’de sevenleriyle buluşacağı haberi kısa sürede gündem oldu. O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel bölümünün jüri koltuğunda oturacak isimler sosyal medyada yankı buldu. Konu hakkında herkesin aklına gelen soru ise ”Hadise O Ses Türkiye jüri üyesi olacak mı?” oldu.

O ses Türkiye Yılbaşı için iki iddia ortaya atıldı. Eğlencenin tavan yapacağı programda ilk iddia Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan dörtlüsünün jüri koltuğunda yer alacağı yönünde. Diğer bir iddiaya göre Yıldız Tilbe yerine Murat Boz’un olacağı söyleniyor.

Son dönemlerde özel hayatıyla sıkça gündeme gelen Hadise’nin jüri üyeleri arasında yer almaması dikkatlerden kaçmazken, sosyal medyada da gündem oldu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın