‘O Kız’ Başlıyor! ‘O Kız’ Konusu Ne?

O Kız

Sezonun İddialı Dizisi ‘O Kız’ Geliyor!

Eylül ayıyla birlikte televizyon kanalları yeni sezona giriş yapmaya başladı. İddialı projeler arasında rekabet hız gösteriyor. Ekranlarda boy boy yeni projelerin tanıtımlarını görüyoruz. Kanal D yeni sezona ‘O Kız’la damga vurmaya hazırlanıyor. Erkan Petekkaya farklı bir karakterle karşımıza çıkacak.

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin yayınlanan tanıtımları izleyiciden büyük ilgi gördü.

Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği dizinin kadrosunda, oyunculuğu ile adından her daim söz ettiren başarılı oyuncu Erkan Petekkaya da yer alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da  Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Erkan Petekkaya “O Kız, hem yepyeni hem de çok değişik bir senaryo…   Yepyeni bir ekip…Dolayısıyla tabi ki çok heyecanlıyım. En önemlisi şimdiye kadar oynadığım rollerin çok dışında, çok farklı bir rol oynayacağım. Çok hassas, çok ince ince işlenmesi gereken bir rol… Bunun hem sorumluluğunu hissediyorum hem de ayrıca heyecanlıyım. Bu çok değişik bir duygu. Dilerim seyircilerimizde beğenir, hep beraber başarılı keyifli günler geçiririz.” dedi.

Merakla beklenen dizide Sitare karakterine başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat verecek.

Sitare, 30’lu yaşların sonunda, güzel ve yırtıcı bir iş kadını. Sadece güzelliği ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir kadın. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, iyi koku alan burnuyla geleceğin sosyal medyada olduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü sosyal medya ajansının sahibi olmuştur.

Sezin Akbaşoğulları “Dizimiz 21 Eylül’de başlıyor. Heyecan dorukta😊 Odağına kadın meselesini oturtan ve uğradığı haksızlıklar sonucu masumiyetini kenara bırakıp savaşa katılan O Kız’ı anlatacağımız dizimizin seyirci üzerinde yaratacağı etkiyi merakla bekliyorum.” dedi.

20’li yaşlarını henüz bitirmekte olan yakışıklı, şeytan tüylü, popüler bir sosyal medya fenomenini canlandırmaya hazırlanan yetenekli oyuncu Orhonlu, dizide Ozan karakterine hayat verecek.

Dizinin izleyici ile buluşacağı an için sabırsızlandığını dile getiren Cengiz Orhonlu: ”Bir anda çok büyük bir kitle ile Ozan’ı tanıştıracak olmak beni çok heyecanlandırıyor. İzleyicinin karşısına çıkacağımız o an için sabırsızlanıyorum. Ozan biraz köşeleri olsa da benim canım arkadaşım ve büyük derdim. Hepimizin kendimizi bulmaya çalıştığı gibi ben de Ozan’ı arıyorum hala… Ozan da, Cengiz de aslında hepimiz kendimizi arıyoruz bu hayatta. Dilerim insanlar da ona benim baktığım yerden bakabilirler. Herkesin ilgisine ve heyecanına teşekkür ederim, muhteşem bir ekip ile çalışıyoruz, 21 Eylül’den sonra artık takdir izleyicimizin. Yolumuz açık olsun.” dedi.

Dizideki O Kız’ı canlandıran Dilin Döğer: “O Kız’da yer aldığım ve her bir anına can katabildiğim için çok şanslıyım. 21 Eylül akşamı sizler ve güzel enerjilerinizle buluşmayı heyecanla bekliyorum. “dedi.

O Kız’ın Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

O Kız’ın oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

O Kız Ne Zaman Başlıyor?

Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, sezonun iddialı dizisi “O Kız” 21 Eylül Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir