Netflix’ten Yeni Bir Film “Merve Kült”

Merve kült NETFLİX

Merve Kült Filmine Dair Ayrıntılar…

Netflix yerli yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Başroldeki isim Ahsen Eroğlu. Merve Kült bir romandan uyarlama. Merve Kült konusu ne? Merve Kült neyi anlatıyor ve ne zaman yayınlanacak? Merve Kült kim? İşte Merve Kült filmine dair merak edilenler…

Merve Kült

Merve Kült karakterini Ahsen Eroğlu canlandırıyor. Yayınlanan tanıtımda görüyoruz ki Ahsen Eroğlu yine kıpır kıpır ve enerjik. Tarzından asla ödün vermiyor ve fikirleri konusunda da oldukça iddialı…

Merve Kült 28 yaşında. Onun macera dolu hikayesine ortak olacağız. Kendisi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne getirilmiş.

Halkla İlişkiler Müdürü pozisyonuna getirilen Merve, bir gün baygınlık sonucu hastaneye kaldırılır ve panikatak hastası olduğunu öğrenir. Hastalığını reddedişi, sevgilisinden ayrılışı, annesinin eleştirilerinden sıkılıp arkadaşlarının yanında kalmaya başlaması ve yaşadığı tüm felaketler Merve’yi hiç beklemediği bir maceraya götürecektir.

Ceylan Naz Baycan’ın “Merve Kült-Bir Çöküş ve Diriliş Öyküsü” adlı kitabından uyarlanan filmin başrollerini Ozan Dolunay ve Ahsen Eroğlu paylaşırken kadroda Zuhal Olcay, Olgun Toker, Ahu Yağtu, Arif Pişkin ve Mine Tugay da yer alıyor. Yapımını O3 Medya üstleniyor.

Merve Kült

Merve Kült Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix, Merve Kült filminin yayın tarihini de açıkladı. Merve Kült, 9 Haziran 2023 tarihinde yayınlanacak. Çekimlerinin geçen sene başladığı film, uzun bir süredir izleyenler tarafından merakla bekleniyordu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir