Nefes 3.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe

Nefes 3

Kiran Zengin Oldu!

Nefes 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Nefes son bölüm izle! Nefes yeni bölüm izle. Nefes adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Nefes dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Nefes 3. Bölüm Full İzle. Nefes 3.bölümde neler olacak? Nefes 3.bölüm özetinde Kiran, Ujala’nın piyango biletinden zengin olur. Nefes 3.bölüm özeti devam ediyor.

Pakistan Dizi Özetleri Ujala’ya atılan iftira büyükannenin duymasıyla açığa çıkmış olur. Asıl iftira atmak bu kadar büyük bir olayken anne kızın bunu yapması önemsenmez ve Ujala affedilir.

Kiraz, Zarbab’ı oyalamaya devam eder. Abisinin Dubai’de olduğunu o döneceği zaman konuşacağını söyler.

Zarbab’ın abisi Zohaib Belçika’dan döner ve ailesine sürpriz yapar. Kiran ve annesi düğün için nereden para bulacaklarını yine tartışmaya başlar. Annesi çeyizlik bileziklerini çıkarsa da pek bir işe yaramaz.

Anne kızın kaderi piyango biletlerine kalmıştır. Kontrol etseler de bir şey çıkmaz. Halime, Ujala’nın da piyango aldığını hatırlar ve bakmaları için götürür. Yanlarından Halime’yi kovalayan anne kız piyangonun bu bilete çıktığını görür. Biletleri değiştirip kendilerine çıkmış gibi davranırlar.

Bu durumu anlayan Ujala içine kapanır. Ablası sesini çıkarmamasını tembihler. Ama bu Ujala’nın çok gücüne gider. Neden kaderden paylarına düşeni alamıyordur.

Nefes 3.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe Özeti Devam Ediyor

Kiran bir anda zenginleşmiş olur. Alışveriş merkezine gidip gönlünce alışveriş yapar. Orada Zarbab ve kardeşlerine rastlar. Onlarda tanışmış olur.

Büyükanne paranın bir kısmını evdekilere de verilmesini destekler. Kiran buna karşı çıkar. Abisinin gidip ucuz bir iş kurmasını istemez. Onlar için planları olduğunu söyler. Bu durum büyükannenin hoşuna gitmez. Kiran’a karşı tavır alır. Düğününe de gitmeyeceğini söyler.

Kiran, hemen oturduğunu söylediği yerdeki evlere bakar. Oldukça pahalıdır. Bu yüzden eşyalı evi kiralamaz ister. Ardından araba bakar ve onu da kiralar. Büyükanne ve Halime o evde yaşamayacaklarını kesin dille yanıtlar.

Bu arada Zarbab’ın ablası ise kızı neden araştırmadıkları konusunda annesine çıkışır. Zarbab’ın hep yanlış kızlarla birlikte olduğunu hatırlatır.

Nefes Dizisinin Konusu Ne?

Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsü Siyani, Nefes ismiyle Kanal 7 ekranlarına geliyor. Ujala, kız kardeşiyle birlikte teyzesinin yanında yaşayan iyi niyetli, terbiyeli ve güzel ahlaklı bir kızdır. Ujala, kendi ayaklarının üzerinde durmak isteyen ve maddiyattan çok sevgi, saygı gibi manevi değerlere önem veren birisidir. Ujala’nın kuzeni Kiran ise onun aksine büyük hayalleri olan, gözü yükseklerde kibirli ve bencil halleriyle dikkat çeker. Orta gelir seviyesine sahip bir aileye mensup olan Kiran, varlıklı birisiyle evlenip kısa yoldan zengin olma peşindedir.

Kiran, katıldığı bir davette zengin ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Zarbab ile göz göze gelir. Zarbab, Kiran’a ilk görüşte aşık olmuştur. Kiran da ondan hayli etkilenmiştir fakat Zarbab’a karşı saf duygularla yaklaşmaz çünkü onu kurtuluş anahtarı olarak görür. Zarbab’ı etkilemek için yalan üzerine bir ilişki inşa eden Kiran, gerçekleri daha ne kadar saklayabilecek? Öte yandan hayallerinden mahrum kalan Ujala, hak ettiği sevgiyi ve değeri görebilecek mi?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.