Mutlu Ol 8.Bölüm Özeti – 13 Ekim Cuma

Mutlu Ol 8

Hena Sonunda Şah Cihan’a Karşı Gelir!

Mutlu Ol 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Ekim Cuma günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 6.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 8.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 8. bölüm özetinde Hamza her konuda Hena’yı destekleyerek arkasında olduğunu belli eder. Hena ise artık Hamza’dan güç almaya başlar. Mutlu Ol 8. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 8
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Samin’in başına gelenlerden sonra Hena kendini kaybetmiş sürekli ağlıyor Hamza’ya boşanmaları gerektiğini söylüyordur. Hamza, Hena’nın bu kadar yıpratıcı tavırlarına tahammül edip bağırır.

Babaanne de Samin’in yanına giderek ona güçlü olması gerektiğini söyler. Bir anne babası olduğu için şanslı olduğunu ama Hena için durumun farklı olduğunu anlatmaya çalışır.

Hamza, Hena’ya bağırdığı için özür diler. Hena ise bu duruma alışık olduğunu önemli olmadığını söyler.

Roomi de Samin’in yanına gelerek ondan intikam almayı sürdürür. Yakında biriyle tanışacak olursa elini kestiğini öğrendiğinde ne yapacaklarını sorar. Samin bunu duyunca çıldırır. Şah Cihan odaya geldiğinde Samin ona da yüz çevirir.

Hamza, Hena için kolye alır ve ona takmak ister. Hamza Hena için gerçekten Hena’ya değer veriyordur. Kahvaltıya inmekten korkan Hena’yı kolundan tutup kahvaltıya indirir. Onları gören Şah Cihan yerinden kalkmaya yeltenir ama Raes onu oturtur. Raes ve Hamza’nın telefonları çalınca kahvaltı masasından ayrılırlar. Şah Cihan onu tehdit edip masadan kalkmasını ister. Hena, Hamza’ya bakar ve o kalkmasını istediğinde kalkacağını söyler. İki kadın Hena’nın bu tepkisine şoke olur. Hena İkisine de karşı gelmiştir.

Sofia ve Şah Cihan yakında Hena’nın başlarına çıkacağını bu durumdan nasıl kurtulabileceklerini düşünürler. Sofia, Kuram meselesini öne atar ama Şah Cihan o konuda hata yaptığını Kuram’ı eve davet ederek yaptıklarını anlatır. Sofia bu duruma epey bozulur. Nasıl böyle bir hata yaptığını bu planı kendisinden sakladığını sorar. İkilinin arası da açılmaya başlar.

Büyükannenin kahvaltısı hazırlanmamıştır. Evdekiler Hena’yı çıkışırken Hamza Hena’nın her yere yetişemeyeceğini hizmetçi tutmalarını ister. Bu durum Hena’nın hoşuna gider.

Hena Jales amcasının yanına gider ve ondan özür diler. Bilerek yapmadığını açıklayama çalışır ama Samin gelerek onu odasından kovar. Hamza ise insanlara açıklama yapmaya çalıştığı için Hena’ya kızar. Hena Jales amcasına değer verdiğini açıklarken Hamza kendisinin değerini sorar. İkili arasında utangaç bakışmalar olur.

Kuram teyzesinin evine gider ve annesinin hasta olduğunu anlatır Şafak ve annesi telaşlanır ve ağlayarak hastaneye giderler. Şafak teyzesini yedirir içirir ve çok güzel bakar. Şafak gittikten sonra annesi Kuram’a kızmaya başlar. Yaptığı hatanın çok büyük olduğunu söylerken Kuram dengesizi tüm suçu Hena’ya atar. Neyse ki kadın oğlunu savunmaz ve hatalı olduğunu yüzüne vurur. Beyefendinin gücüne gider ve yollara düşer. Bu ise annesini son görüşü olacaktır.

Hena sabah kalkar ve acıkır. Herkesten önce kahvaltısını yapmak ister ama Şah Cihan’ın uyandığını fark edip korkarak odaya koşar. Hamza işe gittikten sonra Hena tekrar mutfağa iner. Yiyecek bir şey yoktur. Dolapta her zamanki gibi reçel ekmek vardır. Hena çocukluğunu hatırlayarak yine reçel ekmek yiyecektir. Ama yine yiyemez ve Şah Cihan burnunda biter. Babaannesi ise yememesini yeni hizmetçinin onlara güzel yemekler vereceğini söyler.

Hamza gelip Hena’ya hazırlanmasını ve birlikte arkadaşlarıyla yemeğe çıkacağını söyler. Hena ağlamaya başlar ama bu kez mutluluktandır. Hamza’nın kendisiyle yemeğe çıkacağını düşünmemiştir. İkili çıkarken Şah Cihan görür ve kıskanır. Hena ile yalnız kaldığında hemen tehditlerine başlar. Onu elbisesini yakmakla korkuturken Hena da polislerin gelinlerini yakan kayınvalideleri tutukladığını söyler. Şah Cihan arsızca gülmeye başlar ve onu Kuram’la vuracağını söyler.

Yemekte Hena zorluk çeker ve çubuklarla yenen bir yemek olduğu için geri durur. Aç olmadığına dair ikna eder herkesi. Arabada dönerken Hamza aç kaldığını anlayıp onu restoranda götürür. Orada Hena, Kuram’ı görüp telaşlanır. Yemeği yine yarım bırakarak kaçarak uzaklaşır. Hamza onun bu hareketine yine anlam veremez. Hena aslında o yemeği çok sevdiğini söyler. Şah Cihan’ın da bunu iyi bildiğini o günden beri evde pişirmediğini pişirse de atıklarını verdiğini belirtir. Hamza sorsa bile annesiyle ilgili bir şey anlatmamasını söyler. O değerlisidir ve yapacak bir şeyi yoktur.

Mutlu Ol 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 13 Ekim Cuma

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın