Mutlu Ol 4.Bölüm Özeti – 9 Ekim Pazartesi

Mutlu Ol 4

Hamza Döndü… Hala Tuhaf Bir Adamla Evlendirilecek!

Mutlu Ol 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 4 .Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 4.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 4. bölüm özetinde Hamza’nın dönüşü evdekileri mutlu eder. Hala ise hiç istemediği bir evlilik gerçekleştirmek üzeredir. Mutlu Ol 4. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 4
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Samin son olanlardan sonra morali bozuktur. Hala ise ona Hamza’yı sevmediğini kendisine inanmasını ister. Samin’i inandırabilmek için başkasını sevdiğini itiraf eder. Bunu ona inandırabilmek için yapmıştır. Tabi bunu önce Sofia akabinde de Şah Cihan duymuştur.

Şah Cihan bunu kocasına yetiştirmeye çalışır ama Raes planını yapmıştır. Hala’yı iş yerinden işe yaramaz bir adamla evlendirecektir. Nafes’in gönderdiği araya da kendi konar. Şah Cihan’ın da sesi çıkmaz.

Hala ağlayarak Kurram’ı arar. Kurram kendisine baskı yaptığını oyun yapıp yapmadığını sorar. Şah Cihan telefon konuşmasını duyup keyiflenir. Hala’nın yüzü Kurram’dan yana da gülmemiştir.

Ertesi gece Hala ve Kurram yine telefondadır. Şafak’ın akıl vermesiyle babaannesiyle Kurram’ı tanıştıracağını söyler. Şah Cihan bunu duyunca olaya el atar. Hala’nın karşısına çıkıp telefonuna el koyar. Ertesi günde Kurram’a mesaj atarak buluşmak istediğini söyler.

Şah Cihan Kurram’a oyun oynar ve Hala’nın yalancı ve baskıcı bir kız olduğunu evlenmek için onu kandırdığını söyler. Bu arada Hala da işini şansa bırakmamak için Şafak’ın evine gitmiş Kurram’la olan ilişkisini açıklayıp kendisini istemeye gelmelerini söyler. Tabi kadınlar ve Şafak şoke olur. Kurram’ın annesi tokat atar, Şafak’ın annesi de Hala’yı evden kovar. Kapıda Kurram’la karşılaşırlar. Kurram ve Hala kavga edince aslında ikilinin görüştükleri ve yalan olmadığı gerçeğiyle yüzleşirler. Şafak zaten kendisine kurulan baskıdan dolayı anlamaması mümkün değildir.

Hala bu evden de kovularak gözü yaşlı şekilde evine döner. Onu Şah Cihan mutlu bir ifadeyle karşılar. Peş peşe Hala’ya limonata içtirerek eziyet eder. Artık Hala’nın sesi çıkmaz ve her şeye boyun eğer.

Hala’nın düğünü konuşulurken Hamza gelir. Herkes çok mutlu olmuştur. Hala ise onları uzaktan izlemeyi tercih eder. Hamza Hala’nın yanına gidip onunla konuşmaya çalışır. Hala son yaşananlardan sonra tepki vermekten imtina eder.

Mutlu Ol 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 9 Ekim Pazartesi

Sofia koşarak Samin’in yanına gider ve Hamza’nın geldiğini haber verir. Samin heyecanlanır ve ne giyeceğine karar veremez.

Hamza herkese hediyeler getirmiştir. Hala’ya da vermek ister ama o çekinir. Zor da olsa verir. Hala kaçarak uzaklaşınca şaşırır. Bilmiyordur ki annesinden eziyet görüyordur. Hamza’nın Hala’ya karşı duruşu Samin’i de şaşırtır.

Aile boyu yemeğe çıkılır. Hala bu yemeğe gitmeyecektir. Hamza ısrar eder ama Hala kabul etmez. Dönüşte Hamza Hala için paket yaptırmıştır. Hala farklı bir şey yemenin sevinciyle ağzına birkaç lokma atmasıyla Şah Cihan’ın gazabına uğrar. Ardından aldığı hediyeleri de kapar.

Ertesi gün Hala’nın düğünü vardır. Hamza şaşırdığını ve Hala’nın evlenmesini beklemediğini okuyup kendisini geliştirmeyi beklediğini söyler. Daha sonra Hala’yı babaannesinin kucağında ağlarken bulur ve bu evliliğe engel olmasını evlenmek istemediğini söyler.

Bu arada Kurram ve annesi Şafak’ın babası tarafından evden kovulmuş artık yalnız başlarınadır.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir