Mutlu Ol 16.Bölüm Özeti – 25 Ekim Çarşamba

Mutlu Ol 16

Hena Çocuğunu Kaybedebilir!

Mutlu Ol 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 16.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 16.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 16. bölüm özetinde Hena babasının evi üzerine yapması üzerine sinirlenir ve tüm yaşadığı kabusu kusarken bayılır. Hena bebeğini kaybedecek mi? Mutlu Ol 16. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 16
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Şah Cihan yarattığı olaydan sonra her şeyin çorap söküğü gibi geleceğini düşünmüş lakin olaylar beklendiği gitmemiştir. Hamza Hena’yı bırakmak istemiyordur. Nafes’te bu olaylardan sonra kızını yanında götürmek istediğini söyler. Hena ise babasının arkasından ağladığı anları hatırlar. Onunla gitmek istemediğini söyler.

Şah Cihan ateş püskürmeye başlarken Raes onu susturur. Raes ise Hena’nın evlerinde kalmasını istiyordur. Raes’in tek derdi ise evdir. Nafes’ten olan hakkı Hamza’ya geçirme derdindedir. Bu yüzden bu olaya kılıf uydurarak Nafes’i mirastan devre dışı bırakmak ister.

Meryem ise olanlardan dolayı üzgündür. Babasının bunca yıl Hena’ya sahip çıkmamasına anlam veremiyordur.

Kuram’da Samin’i arayarak kendini affettirmeye çalışır. Bir kez olsun dinlemesini ister. Kuram Samin’in evine gider. Samin içindekileri dökerken Hamza bu işe karısını karıştırmamasını ister. Kuram derdini anlatmadan ev halkı tarafından evden atılır.

Raes planını devreye koyar ve Nafes’ten istediğini alır. Hamza ve Hena büyükannelerinin kabristan ziyaretinden dönüyordur. Şah Cihan Samin’in okula yalnız gitmemesini Hamza’nın onu okula bırakmasını ister. Şah Cihan yeniden Samin’i Hamza’ya yamamaya çalışıyordur.

Roomi’de yeni bir maceraya atlamıştır. Şah Cihan Hamza, Hena ve Samin’le uğraşmaktan Romi’yi görmüyordur. Roomi ise bu aykırılıkları biraz da görülmek için yapıyordur. Erkek arkadaşı onunla evlenmek istiyordur ve Roomi bunun olay olacağını annesinin izin vermeyeceğini anlatıyordur.

Meryem babasına Hena’yı yanlarında götürmesini savunur. Nafes’te karısından korkuyordur. Meryem Hena’yla konuşur. İki kız kardeş dertleşir. Şah Cihan’da her fırsatta Londra’ya gitmesini istiyordur.

Telefon çalar ve arayan Roomi’nin sevgilisidir. Şah Cihan’a kendisini tanıtır ve kızıyla evlenmek istediğini söyler. Şah Cihan telefonu sinirle kapatıp Roomi’nin odasına gidip ona tokat atar. Roomi ise Hena’ya benzemediğini onun kızı olduğunu hatırlatır.

Mutlu Ol 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 25 Ekim Çarşamba

Meryem ve babası artık evden ayrılıyordur. Meryem muhakkak kendisini ziyarete gelmesini istiyordur. Baba kız evden ayrılmadan önce yeni bir kıyamet kopar. Şah Cihan pis kızlarını da yanında götürmesini söyler. Hamza ise hamile olduğunu bebeğini bırakamayacağını hatırlatır. Şah Cihan’sa bebeğe bakacağını söyler. Nafes gitmeden önce bu evdeki payını Hena’ya aktardığını açıklar. Ona güç sahibi olduğunu ima eder. Raes, Jales’ten sonra kendisinin geldiğini belirtir. Hena’ysa bu duruma çok bozulur. Yine değer vermeyip parasıyla idare ettiğini düşünür. Hena ağzına geleni sayar ve sonrada bayılır. Apar topar hastaneye gittiklerinde Hena’nın ağır depresyonda ve bebeğinin ölmek üzere olduğunu öğrenirler. Raes dua etmesi için Şah Cihan’ı arar. Şah Cihan’sa keyfinden dört köşe olur. Nedense Hena’nın Londra’ya Nafes’le gittiğini Samin ve Sofya’ya açıklar. İkili yine dünür olmanın heyecanını yaşar. Sofya Hena’nın ona yaptıklarının cezasını yaşadığını söyler. Samin bu yaşadıklarında Hena’nın hiçbir suçu olmadığını Şah Cihan ve annesinin suçlu olduğunu söyler.

Meryem bu evi geçirme olayında Hena’nın mutlu olacağını düşünmüşler ama yanılmışlardır. Meryem Hena’nın babasının ilgisine ve onuruna ihtiyacı olduğunu söyler. Nafes ise kızına sahip çıkacağını söyler.

Hamza’da olanlara üzülüp Hena’nın yanına gider ve elini tutar.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir