Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü

Masum dizisinin sonunu hiç merak ettiniz mi? Masum dizisinde yer alan başrol oyuncuları son bölümde neler bekliyor? Dizinin final bölümü sizlerle…

Bir önceki yazımızda Ahem’in hayatını nasıl kaybettiğini açıklamıştık. Ahem Mera ve Dhram’ın düğün gününde hayatını kaybediyor. Bu bölümün ardından aradan 4 yıl geçer.

Gopi Ahem’in ölümünün ardından 4 sene de geçse büyük bir yıkım yaşıyor. Gopi depresyondan çıkamaz ne yiyor ne içiyordur. He bir boşluğa bakma durumu hakimdir. Gülmez konuşmaz hep bir geçmişte yaşama hali vardır. Gopi adeta geçmişinde yaşıyordur.

Masum dizisi Pari ve Monica Koki’ye kötü davranıyor.

Kokila da bir yandan evlat acısı bir yandan evin yükü ailesi kısacası hayat Kokila’yı çökertmiştir. O da Gopi’nin bakımıyla ilgileniyordur. Her ne kadar Gopi Koki’nin kızı olsa da biliyoruz ki ikisi anne kız gibiydi. Bu arada evdekiler Kokila’yı adam yerine koymuyor özellikle Pari ve gelini Monica çok saygısız davranıyorlardır.

Kokila’nın aklına bir fikir gelir. Gopi’yi bu durumdan yeni bir evlilikle hayata kazandıracağını düşünür. Gopi’nin yas tutmasını istemez ve onun Dr. Krishna ile evlendirmek ister. Gopi bunu kabul etmez. Jigar ve Pari de bu evliliğe hoş bakmaz. Kokila onlara Gopi’nin zor zamanlarında yanında olduğunu hatırlatır. Şimdi de aynı desteği Gopi için beklediğini söyler. Urmila ve Sona bu konuda destekçidirler. Mera ise bu evliliğe engel olmaya çalışır.

Düğün günü gelir. Düğün ritüelleri tamamlanır ve geriye tek sindur sürmek kalır. Gopi evlenmek istemediğini anlar ve tepki verir. Krishna’nın elini tutar. Sonra ayağa kalkıp bağırmaya başlar. Gopi kendine gelir ve iyileşir. Peki bu Dr Krishna kim dersiniz? Mansi’nin erkek kardeşi… Yani Ahem’in eski nişanlısı Mansi’nin erkek kardeşi. Krishan’ın ne düşündüğünü bölümü izlerken anlayacak olursak Mansi’nin kesinlikle intikam peşinde olacağı aşikar. Üstelik Mansi yalnız değildir annesi Pramila’da ona eşlik eder.

Pari ve Jigar da kendi hallerinde takılırlar. Pari Sahir ve Sona’yı evden atmıştır. Jigar’ın diğer oğlu da Monica adlı modacıyla evlenir. Monica izleyici kitlesi tarafından çok sevilmemiş bir kararkter. Bakalım bölümleri izlemeye başlayınca biz neler hissedeceğiz? Zaten İlerleyen bölümlerde Sahir ve Monica giderek diziden ayrılıyormuş. Onların yanı sıra Pari de gidecekmiş.

Mera ve Vidya’nın hayatı da inişli çıkışlı. Oraya da Shravan’ın kardeşi Naiyya geliyor. Naiyya da ortalığı karıştıran bir tip. Mera ve Vidya’nın arası Naiyya yüzünden açılacak. Daha sonra Dhram Naiyy’yı evden atacak.

Gopi ise yine Modiler’i bir araya getirmek için yeni planlarına girişir. Mansi ve annesinin kötülüklerine maruz kalan Gopi’yi Jaggi koruyacaktır. Jaggi Kokila’nın üvey oğlu. Kokila Jaggi’yi Gopi’yi koruması için yanında tutar.

Sıradaki kötümüz Radhika. Radhika Jaggi ile evlenmeye çalışıyor. Aslında Radhika’nın da sevgilisi vardır ama Gopi bunu kanıtlamak için çaba sarf eder.

Gaura tekrar döner. Tıpkı Radha gibi o da dönüp dolaşıp intikam peşinde koşuyor. Ahem’i öldürenin de Gaura olduğu ortaya çıkar. Tabi işler 2.sezonda bambaşka bir yol alıyor. Ahem yaşıyor ve hafızasıı kaybetmiş olarak çıkıyor.

Dizinin son dönemecindeyse aslında Gopi ve Ahem’in bir erkek çocukları olduğu gerçeği ortaya çıkar. Buna göre Vidya kendi çocukları değildir. Gopi oğlunu almak için Singapur’a gider. Ramakant’ı Sita ile evlendirmek isterler.

Ramakant, Anita’nın kızı olan Sameera ile kaçar ve onunla evlenir. Anita da Ahem’in Gopi’den önceki sevgilisi. Samerra Anita’nın ölümünden Modiler’i onları sorumlu tutar. Modiler’den intikamını almak ister. Modi ailesini mahvetmek için Bhavani ile el ele verir. Bir müddet gösteriden çıkan Meera geri döner. Bhavani ve Sameera’nın tüm suçları daha sonra ortaya çıkar. Gösteri, Ramakant geçmiş hatalarından dolayı özür diler ve Sita ile evlenerek dizi sonlanır.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

One Comment on “Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!”

  1. Beğendim Arkadaşlar teşekkür ederim bana göre şoş çünkü her kadınların kocası vardır halde ama ahem ölmemiş ahem ve jaggi karşı karşıya gerçi bunu da görecektik arkadaşlar çünkü mevcut olan şeylerden birisi mesele şudur ki anladığım bir şeyler var ama yakında anlayacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir