Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Ahem Nasıl Ölüyor?

Kanal 7’nin sevilen hint dizilerinden biri olan Masum’da Ahem nasıl ölecek? Ahem’e kaç bölüm sonra veda edeceğiz? Ahem’in yerine kim geçecek ? İlerleyen bölümlerde nelerle karşılaşacağız? Masum dizisi bölüm özeti devam ediyor.

Uzun soluklu olan diziden kimler geldi kimler geçti? Zaman gerçekten biz farkında olmadan çok hızlı akıyor. Rashi ile annesi Urmila’nın bitmek bilmez para sevdası üzerine yapmadıkları kalmıyordu. Adeta her bölüm çileden çıkarırlardı. Gopi’nin ilk zamanlar bilgisayarı suyun altında yıkaması hafızalardan hiç silinmedi.

Daha sonra Gopi ve ailesinin diziye dahil olmasıyla olaylar arap saçına dönmüştü. Mera’nın nehre düşmesi Gopi’nin acımasızca evden atılması ve yıllar sonra Gopi başındaki Anurag belasından ise Rashi sayesinde kurtuluşu gözlerimizin önünden birer film şeridi gibi geçiyor.

Bildiğiniz gibi şimdi de olayların sakız gibi uzamasına sebep olan isim Gaura. Gaura bir kardeş intikamı tutturdu gidiyor. Gaura başaramadıkça Modiler’in yenilmeyişinden hep daha da çok hırslanacak. Ortada hiç mesele yokmuş gibi Madhu tekrar ortaya çıkar. O da yine olaylara burnunu sokunca uçurumdan düşüp ölür.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Gaura Shravan’ın annesi Durga’nın ölümüne bile sebep olacak. Mera idamla burun buruna kalacak. Anlayacağınız ileride ortalık bir hayli karışacak!

Bu arada Meera ve Vidya’nın çocukları da olacak. Tolu ve Molu da evlenecek derken aile bayağı bir büyüyecek.

Şu an her ne kadar Mera ve Dhram birbirinden farklı dursalar da ileride birbirlerini sevip evlenecekler. Hatta bu düğün ritüeli tamamlandığında Ahem’in cenazesi eve gelecek!

Düğün günü Gopi Ahem ile telefonda konuşur ve düğün ritüellerinin başladığını haber verir. Ahem’in de arabası arızalanmıştır onunla uğraşır. Düğün esnasında Gopi’nin gözü hep kapıdadır. Düğün tamamlandığında içeriye görevliler üstü örtük bir cenaze getirip bırakırlar. Rüzgar bu örtüyü açar ve yatanın Ahem olduğu anlaşılır. Ondan sonra kızılca kıyamet kopar evde. Herkes bir yandan ağıt yakıyor Kokila acısıyla bağırıp dövünür. Vidya ve Mera ise babalarına seslenir. Tek sessiz olan ise Gopi’dir. Gopi’nin ağzını bıçak açmaz. Donuk bir şekilde Ahem’e bakar ve Ahem’in ona son kez veda edişini hatırlar.

Bu bölüme ortalama 440’lı bölümlere ulaşınca görebileceğiz. Zaten Ahem’in ölümüyle yine bir zaman aşımı olacak ve Gopi’yi yasta konuşmayan gülmeyen biri olarak göreceğiz. Mohammed Nazım ilerleyen bölümlerde diziye tekrar giriş yapacak. Ama Ahem olarak değil Kokila’nın üvey oğlu olarak girecek.

Devamını ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir