Masum 488.Bölüm Özeti- 23 Temmuz Cuma

Sizce Kim Daha Güzel? Seta ve Samera Güzellik YARIŞMASINDA!

Masum dizisi 488.bölüm özetinde Mera, Bhavani tarafından diri diri gömülmüştü. Kokila ve Gopi ise Samera’nın oyununa gelerek kodesi boylamıştı. Masum dizisi 488.bölüm özeti devam ediyor.

Koki ve Gopi çaresiz! Samera kodese giderek Gopi ve Koki’yi ziyaret eder. İkili Samera’ya neden bunları yaptığını sorar. Samera onlardan intikamını aldığını söyler. Geçmişi hatırlamalarını ve kendisine ne yaptıklarını bulmalarını ister.

Samera’nın sözleri bununla bitmez. Tüm Modilerden tek tek intikam alacağını anlatır. İlk sırada ki isim ise Ricky’dir. Ricky onun avucunun içindedir. Ricky’den sonra Sona, Seta ve diğer tüm aile üyeleri tek tek Samera’nın gazabını tadacaktır. Gopi Samera’ya bu konuda bağırıp sitem etse de parmaklıklar ardında ailesini korumak için elinden hiçbir şey gelmez.

Mera kurtuldu! Diğer tarafta ise Daram Mera’nın elini fark ederek toprağı kazar. Tüm çabaları neticesinde onu kurtarır. Ancak Mera’nın durumu hiç iyi değildir. Nabzı atmıyor nefeste almıyordur.

Bhavani Mera’nın öldüğünü düşünerek sevinir. Daram ise Mera’yı sallayarak kendisini bırakamayacağını söyler. Tam o esnada Mea’nın nabzı ve nefesi geri gelir. Bhavani polis tarafından tutuklanıp götürülürken Mera’da eve taşınır.

Bhavani belası her yerde! Mera ve Daram Bhavani’den kurtulurken bu sefer Gopi ve Koki’nin başına bela olur. Başta yüzünü saklayarak Koki ve Gopi’yi rahatsız eden Bhavani ardından yüzündeki peçeyi çıkarır.

Gopi ve Koki karşılarında Bhavani görünce şoke olurlar. Bhavani kısa sürede hapishanenin kraliçesi olur. Koki ve Gopi’ye burada türlü eziyetler yapar. Diğer kadınların da desteğiyle hapishaneyi cehenneme çevirir.

Gopi ve Koki’nin durumunu Seta ve Jaggi ziyarete gidince öğrenirler. Jaggi bu duruma çok öfkelenir. Konağa döndüğünde hıncını Pinku’dan çıkarır. Samera Pinku’ya zarar verirse Jaggi’nin de hapsi boylayacağını söyler. Jaggi bunun üzerine Pinku’yu bırakır.

Güzellik yarışmasını kim kazanacak? Koki ve Gopi hapiste türlü eziyetler görürken Samera keyif çatmaya hemen başlar. Bu amaçla güzellik yarışmasına katılmaya karar verir. Bu keyifli düşüncelerini de sesli dile getirerek Modilere duyurur.

Gopi ve Koki kurtarmayı planlayan ev halkı ise ne yapacaklarını düşünür. Urmi’nin aklına güzellik yarışması gelir. Kılık değiştirerek yarışmaya katılmaları gerektiğini söyler. Orada Samera ile yakınlık kurarak onun sıralını öğrenmeyi teklif eder.

Seta yarışmaya katılacak! Urmi’nin bu planı çok sevilir. Ancak yarışmaya kim katılacak ve Samera’yı gölgede bırakacaktır. İlk aday Sona olur. Urmi Sona’yı modern kıyafetler ve makyajlarla süsler. Ancak Sona’nın fiziği ve tipi çok çabuk herkes tarafından anlaşılır.

Sona’da başarısızlığa uğrayan Modiler yeni aday düşünürken akıllara Seta gelir. Oldukça güzel bir kız olan Seta bu iş için biçilmiş kaftandır. Jaggi Seta’yı hemen ikna eder. Urmi ise monitörlük yaparak Seta’yı hazırlar. Urmi’nin eğitimleri bir hayli komik olur. Marilyn Monroe kıyafetleri giyerek fön rüzgarları ile elbiselerini uçurur.

Kim bu güzellik? Seta ise topuklu ile yürümekte çok zorlanır. Ancak makyaj ve değişimi ile tam not alır. Güzellik yarışması günü magazin ve herkesin gözü onda olur. Modiler Seta’yı Sia adında bir güzellik kraliçesi olarak sunar.

Ricky kim bu güzel diyerek bakmak isteyince karşısında Jaggi görür. Jaggi kendini koruma olarak tanıtır ve Ricky bir güzel pataklar. Yarışma tüm hızıyla başlarken tüm Modilerin duaları Seta ile olur. Zira Gopi ve Kokila’yı hapishanede türlü eziyetlerden kurtarabilecek tek kişi Seta’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir