Masum 471.Bölüm Özeti- 6 Temmuz Salı

Vidya Yetim KALDI! Gözyaşları SEL OLDU!

Masum dizisi 471.bölüm özetinde Ricky ve Seta düşmüş olaylar yanlış anlaşılmıştı. Ancak Seta gerçeği söyleyerek durumu düzeltir. Masum dizisi 471.bölüm özeti devam ediyor.

Rick ve Seta yakınlaşması! Ertesi gün olduğunda Ricky evdeki fareleri görünce hemen kapan alarak onlardan kurtulmaya girişir. Ricky kendi kurduğu tuzağa yine sakarlığıyla kendisi yakalanır. Bu esnada oradan geçen Seta ile Ricky yine yere düşerler. İkilinin üzerine örtü de uçuşunca yine romantik anlar yaşanır.

Daram konağında ise Gaura’nin işleri yine yolunda gider. Vidya Daram’a evleneceği kadının ne olduğunu anlatsa da Daram evlenmekte kararlıdır. Vidya Gaura’nın elemanı olan bu gelin adayını karakola şikayet etmek ister. Ancak Gaura karakola da para yedirerek bunu engeller. Vidya ne yapmak isterse istesin Gaura sürekli onu alt ediyordur.

Daram evleniyor! Nitekim Daram’ın inatçılığı ve Gaura’nın talihi düğünle neticelenir. Daram Bhavani ve Gaura’nın ona bulduğu bu kadınla evlilik törenine başlar.

Modi konağına tekrar dönecek olursak Seta’nın aklı iyiden iyiye karışmaya devam eder. Ricky ile olan yakınlaşmalarını düşünen Seta ona teşekkür etmeye karar verir. Urmila’da Seta’nın bu düşüncesini destekler.

Vidya vazgeçmiyor! Seta Ricky için özür anlamında özel bir yemek yapar. Ricky başta Seta’yı görüp kızsa da onun kendisine getirdiğini görünce mutlu olur. Üstelik Seta’nın yaptığı yemeği de çok ama çok beğenir. İkili arasında giderek daha büyük bir çekim oluşmaya başlar.

Diğer tarafta Vidya ise ne yaparsa yapsın bir türlü Daram’ı ikna etmeyi başaramamıştır. Şans eseri minik kızının elindeki gazete de gelin adayının aranıyor ilanına rastlar. Vidya hemen polise haber verir. Polisler hemen aranan suçluyu yakalarlar. Vidya böylelikle son anda da olsa Daram’ı kurtarmayı başarmıştır.

Vidya Gopi’nin kızı değil! Tüm yaşananlar Vidya’nın zaferi olurken Gaura ve Bhavani ise kaybetmiş konuma gelirler. Özellikle Gaura epey üzündür. Türlü türlü planlar yapıyor, sürekli çabalıyor ancak bir türlü bir sonuca varamıyordur.

Bu denli moralsiz olan Gaura’yı neşelendiren Bhavani olur. Ona oldukça önemli bir haber verir. Bu haber Vidya’nın gerçekte Gopi’nin kızı olmadığıdır. Gaura bu gerçeği öğrenince şoke olur. Üstündeki şoku atlatınca da dans etmeye başlar. Çünkü bu haber Vidya’yı derin bir kedere boğacak niteliktedir. Ve Gaura’da bu fırsatta intikamına devam edebilecektir.

Vidya gözyaşlarına boğuldu! Bu yüzden bir an önce gerçekler ortaya çıkmalıdır. Bu doğrultuda Gaura Vidya’yı Modi konağına yollar. Modi konağında ise Ricky Gopi’yi alt etmek için yollar aramaktadır. Bu amaçla Kokila’yı kendi yanına çekmek ister. O yüzden Antara için yapılan anma törenine katılır. Bu tören esnasında Ricky, Urmila’nın Vidya gerçekleri öğrenmemeli sözünü duyar.

Tam bu esnada Vidya Modi konağına gelir. Gopi Vidya’ya sarılarak karşılayınca Ricky gerçekleri duymaması gereken kişiyi görmüş olur. Vidya tanımadığı Ricky’nin kim olduğunu sorar. Ricky ise kendini tanıtır. Ben Gopi ve Ahem’in öz oğluyum der! Bunun üzerine Gopi’de Vidya’ya gerçeği söyler. Sen benim öz kızım olmasan da öz kızımdan ötesin der.

Tabi bu gerçek Vidya için büyük bir yıkımdır. Gopi’nin gerçek annesi olmadığını öğrenmiştir. Bunun yanı sıra öz annesi ile tanışmadan annesinin öldüğünü duymuştur. Vidya gözyaşlarına boğulurken Gopi onu teselli etmeye çalışır. Vidya hem Gopi hem de diğer Modilerin onun yanında olduğunu görünce kendini toparlar. Keyifle Vidya’nın çöküşünü bekleyen Gaura ise büyük hayal kırıklığı yaşar.  Çünkü Vidya kan bağı olsun ya da olmasın Modileri ailesi olarak kabul etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir