Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurlar Vadisi Kaos fragmanı yayınlandı mı?

kurtlar vadisi kaos

Kurtlar Vadisi Kaos Geri Sayım Başladı!

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos’un dönüşünü müjdeledi. Kurtlar Vadisi Kaos sezonu açılıyor. Türk dizi tarihine damga vuran Kurtlar Vadisi’nin geri dönüşü oldukça heyecanlandırdı. Kurlar Vadisi Kaos fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu. Şu ana kadar Kurlar Vadisi Kaos fragmanı gelmedi. Kurtlar Vadisi Kaos resmi açıklama bekleniyor.

Efsane dizisi Kurtlar Vadisi’ndeki Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz hayranlarının uzun süredir beklediği müjdeyi verdi. Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırladığını belirtti.

“397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Bir ara verelim diye düşünüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.”

Necati Şaşmaz

Kurtlar Vadisi Kaos Fragmanı

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Türkiye ve Dünya gerçeklerini gözler önüne serecek! Kurtlar Vadisi Kaos’ta yakın dönem ilişkileri, Rusya Ukrayna savaşı, Suriye meselesi, Rusya ambargosu gibi temaların işleneceği düşünülüyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?

Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil. Geleneksel akımın yanı sıra dijital platformlarda Kurtlar Vadisi için yarışa girdi. Özellikle Disney Plus Kurtlar Vadisi Kaos’u kaybetmek istemiyor.

Necati Şaşmaz katıldığı bir programda Kurtlar Vadisi Kaos için çalışmaların ocak ayında tamamlanacağı sinyalini vermişti. Ay sonuna doğru dizi tanıtımı ve afişlerin gelmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları

Kurtlar Vadisi Kaos dizisine hangi oyuncuların transfer edileceği ise merak konusu. Özellikle izleyenler geçmiş dönemden tanıdık simaları görmeyi arzuluyor.

Necati Şaşmaz kimdir?

15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ’da doğdu. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada’da tamamladı. Muhammed Necati Şaşmaz.Türk oyuncu, senarist, yapımcı ve iş insanı. Kurtlar Vadisi serisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteriyle tanındı.

ABD’de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiğinde geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika’da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika’ya varamadan geri dönen Şaşmaz, ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika’ya dönmekten vazgeçti.

Necati Şaşmaz hayatını Türkiye’de devam etme kararı aldı. Ankara’da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden Osman Sınav’la bir iş görüşmesine oturdu.

Osman Sınav’ın “Bir dizi düşünüyoruz, seni de baş rolde düşünüyorum” sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Necati Şaşmaz, bir ay sonra bu teklifi kabul etti.

Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceği beklentisiyle görüşmeye gitti. Osman Sınav’ın “Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum.” sözlerine düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz; özel hayatının kalmadığını, “Beni sadece Ankara’da ismimle çağırıyorlar, İstanbul’da herkes Polat diyor.” sözleriyle dile getirdi.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – Kurt Kanunu (dizi)
2011 – Kurtlar Vadisi Filistin (sinema)
2010 – Halil İbrahim Sofrası (dizi)
2007 – Kurtlar Vadisi Terör (dizi)
2007 – 2014 – Kurtlar Vadisi Pusu (dizi)
2006 – Kurtlar Vadisi Irak (sinema)
2004 – Ekmek Teknesi (dizi)
2003 – 2005 – Kurtlar Vadisi (dizi)

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir