Kıbrıs Zafere Doğru 12.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kıbrıs Zafere Doğru 12

Cengiz Topel Sahneleri Duygusal Anlar Yaşatacak!

Kıbrıs Zafere Doğru 11.bölüm Trt 1 ekranlarında yayınlandı. Bir Zamanlar Kıbrıs olarak başlayan dizi yeni sezonda isim değişikliğine giderek Kıbrıs Zafere Doğru olmuştu. Yayınlanan son bölümde Erenköy direnişine adım adım yaklaşılıyordu. Peki Kıbrıs Zafere Doğru 12.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kıbrıs Zafere Doğru 12.bölümde neler olacak? İşte detaylar…

Erenköy’e varamadan pusuya düşen Kemal ve Ankaralı’nın mangası, yollarına mücahit arkadaşlarından kayıplar vererek devam eder. Erenköy’de Ankaralı, Kemal ve Rauf’un uzun zaman sonra yaşanan kavuşması ile kollar savaş için sıvanır.

Makaryos basın toplantısı ile Türkler’e teslim olmaları için bir gün mühlet verirken Barış Gücü askerleri tampon bölgelerden çekilir ve Türkler’le Rumlar göğüs göğüse bir savaş için karşılıklı kalır.
Lefkoşa’da ise Ankaralı’nın nişanlısı doktor Ayşe işe Kemal’in eşi İnci daha tanışmaya fırsat bulamadan kendilerini bir kavganın iki tarafı olarak bulurlar. Bilmedikleri şey, birlikte hareket ederken Pembe’nin peşinde olduğu hain tarafından takip edildikleridir.

Sabah saatleri ile adanın dört bir yanında Rum taarruzları başlar. Erenköy’ün civar köylerinden sivilleri kurtarmak üzere göreve giden Ankaralı ve Kemal’in mangası, Mansura’da karadan; Rauf ve diğer mücahitler Erenköy’de denizden kuşatılır. Tepelerine bombalar yağmaya başlar. Erenköy’de bombalarla, destroyerle, helikopterle, jetlerle topyekûn bir savaş zamanıdır.

Kıbrıs Zafere Doğru 12.bölüm fragmanı yayınlandı! Kıbrıs Zafere Doğru 12.bölümde Türkler’in yardıma gelişiyle Kıbrıs halkı rahatlar. Mücahitler son ana kadar çarpışmaya devam eder. Kadınların gözü ise yaşlıdır. Onlarda kendi mücadelelerini verirken akılları savaş meydanındadır. Ayşe ise Ankaralı’ya bir şey olacak diye aklı gider. Ayşe ve İnci birbirlerine destek olurlar.

Cengiz Topel ise Rumlar’ı bozguna uğratırken uçağı hedef alınır ve yanmaya başlar. Cengiz Topel söylenenleri dinleyerek atlar ve paraşütü açılır. Cengiz Topel yere indiğinde Rumlar’ın eline düşer. Silahındaki mermiler bitene kadar kendisini savunur. Daha sonra esir düşer.

Cengiz Topel işkencelere maruz kalır. Türkiye aleyhine konuşması istenir ama kendisi denilenlerin hiçbirini yapmaz.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir