Kardeşlerim 59.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kardeşlerim 59

“Annemin saatlerini hemen istiyorum!”

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinden yeni fragman geldi. Fragmanda kardeşlerin kaldıkları evden kovulduğu, okulda ise ortalığın iyice karıştığı görüldü.

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim yeni sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. 59. bölüm fragmanı yayınlanan Kardeşlerim’in yeni bölümünde; Orhan ve Gönül çocuklara kapısını açarak ‘Burası sizin de eviniz, asla çekinmeyin.’ Gönül’ün göz devirmesi dikkatlerden kaçmıyor. Okulda çocuklar arasında geçen tartışma her şeyi kızıştırır. Peki Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? İşte Kardeşlerim 59. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Yeni sezonda da reyting rekorları kıran dizinin yayınlanan son fragmanında, kardeşlerin bir kez daha evsiz kaldığı görüldü.

Asiye ve Ömer amcalarının yanına sığınırken, okulda işler karıştı. Doruk yeni gelen öğrenci ile kavgaya tutuştu.

Asiye sakinliğini korumaya ve Doruk’u sakinleştirmeye çalışmasına rağmen, işler istenildiği gibi gitmedi. İşte Kardeşlerim 59. bölüm fragmanı…

Kardeşlerim Son Bölümde Neler Oldu?

Akif, Ömer’den yardım istiyor

“Sanırım hayal kurarken malzemeden çalıyoruz, çünkü sürekli yıkılıyor!”

Babasının ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenen Berk, Doruk’la arasına büyük bir mesafe koyar ve ona olan öfkesi gün geçtikçe artar. Konağı terk ettikten sonra ne yapacağını bilmeyen Asiye’ye yardım hiç beklenmedik bir yerden gelirken, Şengül’ün hamile olduğunu öğrenen Orhan, büyük bir açmaza girer. Akif, yarım kalan inşaat işini tamamlamak için Ömer’den son bir yardım isterken, Ataman Koleji’nde yapılan sürpriz etkinlik, kıyasıya bir yarışa dönüşür. Ansızın konağın kapısını çalan kişiler ise Eren kardeşleri şoke eden gerçekle tanıştırır.

Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 56.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Alev tası tarağı topladı “Apo’nun evine yerleşmeye geldim” dedi. Alev gerçekten o evde yaşayacak mı? Kızılcık Şerbeti 56.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 56.bölümde yaşanacaklar!
 • Unutulmaz Çiçek Taksi Dizisinin Oyuncuları: Yıllar İçindeki Değişimleri Şaşırtıyor!
  90’ların efsanevi dizisi Çiçek Taksi’nin unutulmaz oyuncuları, zamanın nasıl geçtiğini gösteriyor! İşte, reyting rekorları kıran bu efsane dizinin oyuncularının şimdiki halleri…

Bir yanıt yazın