Kara Sevdam 15 Bölüm Özeti – 10 Aralık Cumartesi – Ishani, Çirak’ın Gerçek Yüzünü Görecek Mi?

Kara Sevdam 15

Kara Sevdam 15 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 15.bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Aralık Cumartesi günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 15.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 15 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 15.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 15.bölüm özetinde Ishani, Ranvir’in neler çevirdiğini öğrenmek için onun yanında çalışmaya devam ediyor. Ranvir, Ishani’ye Çirak’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışır. Kara Sevdam 15.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 15.bölüm özetinde Çirak, Arvi ile tanışma yolları arar. Çirak gözüne Arvi’nin ortağı Punit’i gözüne kestirir. Punit ise o anda Ranvir’e Çirak meselesinin başladığına dair mesaj atar. Ranvir, Çirak’ın yüksekten uçmaya hevesli olduğunu bu sefer kanatlarını kırıp sert düşüşünü görmek istiyor. Kendisine yanlış yapan herkesten intikam alacağını söylüyor. Aklına Disha’nın ve büyükannenin yüzü gelir.

Amba, kocasına eski saatini atıp yenisini almasını söyler. Kocası, insanın eski günleri asla unutmaması gerektiğini söyler. Bu saat ona insanın zamanının her an değişebileceğini hatırlatıyordur. Ranvir oraya gelir ve babasıyla aynı fikirde olduğunu söyler. Amba, Ranvir’e Parekh ailesine gerçek değerlerini onlara gösterme şekliyle onu çok mutlu ettiğini söyler. Ranvir, Disha’nın ittifakını neden bozmak zorunda kaldığını sorar. Amba, hakkında suçlama olan bir kızın evlenmesinin kolay olmadığını onlara göstermesi gerektiğini söylüyor. Kendisine ve diğer aile üyelerine ne yaptığını hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Ranvir her şeyi hatırladığını ve onlarla ne yapacağını çoktan planladığını söylüyor. Bir daha böyle bir şey yapmamasını ister. Ayrılırken babasına paranın iyi bir şey olmadığını kabul ettiğini ancak sahip oldukları sürece tadını çıkarmaları gerektiğini söyler.

Büyükanne, Ranvir’in zengin olduğuna hala inanamıyor. Bir kralın fakirleştiğini gördüğünü ama asla bir fakirin zengin olmadığını söylüyor. Disha her şey için büyükannesini suçlar. 2 yıl önce onu dinlememesi gerektiğini söylüyor. Büyükanne şoke olur. Disha, büyükannesinin söyledikleri üzerine yaptığı her şeyi itiraf eder ve Ranvir’in şimdi onlardan intikam almak istemesinin nedenin bu olduğunu belirtir. (Birisi tüm bunları duyuyor gibi görünüyor). Büyükanne, Disha’nın saçını tutar ve 2 yıl önce saygısını kurtardığını şimdi tüm bunlar için onu suçlamamasını söyler. Kimseye ağzını açmaması konusunda onu uyarır aksi takdirde onun için her şey kötü olacaktır. Disha’yı öfkeyle yatağa fırlatır.

Falguni gülümseyerek yemek masasına oturur. Büyükanne bugün yaşadıklarında sonra sonra nasıl yemek yiyebildiğini sorar. Falguni büyükanneyi kenara çekerek Ranvir’in Ishani için döndüğünü Ishani’nin kendi evine gelin olarak gideceği hayallerine kapılır. Falguni için olaylar bu kadar basit ve nettir.

Kara Sevdam 15 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sharman, Ishani’ye 25 bin rupi uzatarak Ranvir’in iş yerinde çalışmak zorunda olmadığını söyler. Ishani parayı alıp almamak konusunda düşünür. Ishani ofise gittiğinde eski çalışanlar işe geri dönmüş Ranvir’den övgüyle bahsedildiğini duyar.Ishaani, Ranvir’in tüm bunları yaparak neyi kanıtlamaya çalıştığını düşünüyor. Parayı iade etmek için bir an önce onunla buluşmak ve ardından bu ofisten temelli ayrılmak istiyor. Ishani odaya yaklaştığında Ranvir’in avukatla konuştuğunu duyar. Ishani, Ranvir’in neler çevirdiğini öğrenmek için bir müddet daha ofiste kalmayı düşünür.

Ranvir, Ishani’ye masasını sandalyesini kaldırdığını söyler. Ishani bir önemi olmadığını söyleyerek bütün gün ayakta çalışır. Ranvir’de toplantısını ayakta yapar. Dolaylı olarak o da günü ayakta geçirir.

Çirak kız arkadaşını Ranvir’in yanına göndererek onunla flört etmesini ve kendisine sözleşme getirmesini ister. O sözleşmenin kendisine geleceğinden emindir.

Çırak’ın kız arkadaşı toplantıya katılır. Erkekler gözlerini Shanaila’dan alamaz. Shanaila’da Ranvir’e yakın davranır. Ishani, Shanaila’dan hoşlanmaz. Ranvir sunumunda çok hata olmasına rağmen sözleşmeyi hazırlar. Shanaila teşekür olarak Ravir’i öper. Ranvir’in yanağında ruj lekesi olur.

Çirak,Shanaila’yı da yanına alıp Ravir’in evine gider. Ranvir Çirak’ın karşısına çıkmaz. Onunla arkadaşı ilgilenir.Shanaila patronun bu olmadığını söylese de Çirak umursamaz. Adam Çirak’tan para ister. Çirak çekini çıkarıp imzalar. Karşılığında anne ve babasından takıları ve evin kağıtlarını alır. Anne ve baba oğullarına güvenip verirler.

Ranvir ise yukarıdan onları izliyordur. Shanaila’nın Çirak’ın kız arkadaşı olduğunu görünce sinirlenir. Ranvir ve babası dertleşir. Ranvir hala Ishani’yi çok sevdiğini ama ona nefretini göstereceğini söyler.

Ranvir telefonunu bir otelde unuttuğunu Ishani’den alması için görevlendirir. Ishani bunun görevi olmadığını söylese de Ranvir patronudur. Ranvir’in amacı Çirak ve Shanaila’yı yakalamasıdır. Çirak, Ishani’yi son anda görünce saklanır. Ishani, avir’in toplantılarını böyle otelde yapmasını uygunsuz bulur. Çirak’ın böyle olmadığı için mutlu hisseder. Ranvir ise Ishani’nin Çirak’ın gerçek yüzünü hala görememesine şaşkın.

Ranvir, Ishani’ye yenir bir görev verir. Ishani bilgisayar üzerinde çalışacakken fişi takar. Kısa devre yaparken ortalık duman olur. Herkes kaçışmaya başlar. Ranvir gelip Ishani’yi kurtarır. Ishani Ranvir’in bakışlarına şaşkındır. Ranvir daha sonra kendine gelerek Ishani’yi suçlamaya başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın