Kan Çiçekleri 8.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Çarşamba Azade Dilan’ı Konaktan GÖNDERECEK!

kan çiçekleri 8

Kan Çiçekleri 8.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 8.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 8.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 8. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dilan her geçen gün daha büyük zorluklarla karşılaşırken Baran içinde işler pekte iyi gitmiyor. Dilan’ı konağa adapte etmek ve ona geri dönüş kapısını kapatmak için Baran oldukça zor bir karara imza attı. Bu karar Dilan’ın tüm geçmişini yakmak ve artık yeni evinin Karabey konağı olduğunu göstermekti. Ancak Azade Dilan’ın konağa yerleşmesine bu kadar kolay göz yummayacak! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Azade çıldırdı! Dilan’ın konağa gelmesi karşısında deliren Azade onu yıldırmak için elinden geleni yaptı ve yapmaya devam edecek. Dilan’ı fıskiye ile ıslatan Azade kızı neredeyse hasta edecekti. Korku içinde kalan Dilan ise henüz ne yapacağına karar vermiş durumda değil.

Yaşadığı şok bir yana bu konakta kalmalı mı yoksa gitmeli mi onu dahi bilemiyor. Dilan’ın bir an önce kendine gelmesi ve bu zulme dur demesi gerekli. Aksi halde yaklaşmakta olan savaş onu ve Baran’ı silip süpürecek!

Kirli Tuzak! Dilan bu süreci atlatmaya çalışırken Baran’ın evliliği ise kulaktan kulağa yayılıyor. Şer ebeleri ise nifak tohumu ekmeye başladılar. Bunun en başında Fırat var. İkili oynayan hain Dilan’ın ailesini kışkırtarak kanın akmasından yana.

Nitekim gelecek bölümlerde bu kirli süreçler tutacak. Bu yüzden Dilan’ın bir an önce kendisine gelmesi şart. Aksi halde Baran tek başına bu yükün altında kalabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir