Kan Çiçekleri 8.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Çarşamba Azade Dilan’ı Konaktan GÖNDERECEK!

kan çiçekleri 8

Kan Çiçekleri 8.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 8.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 8.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 8. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dilan her geçen gün daha büyük zorluklarla karşılaşırken Baran içinde işler pekte iyi gitmiyor. Dilan’ı konağa adapte etmek ve ona geri dönüş kapısını kapatmak için Baran oldukça zor bir karara imza attı. Bu karar Dilan’ın tüm geçmişini yakmak ve artık yeni evinin Karabey konağı olduğunu göstermekti. Ancak Azade Dilan’ın konağa yerleşmesine bu kadar kolay göz yummayacak! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Azade çıldırdı! Dilan’ın konağa gelmesi karşısında deliren Azade onu yıldırmak için elinden geleni yaptı ve yapmaya devam edecek. Dilan’ı fıskiye ile ıslatan Azade kızı neredeyse hasta edecekti. Korku içinde kalan Dilan ise henüz ne yapacağına karar vermiş durumda değil.

Yaşadığı şok bir yana bu konakta kalmalı mı yoksa gitmeli mi onu dahi bilemiyor. Dilan’ın bir an önce kendine gelmesi ve bu zulme dur demesi gerekli. Aksi halde yaklaşmakta olan savaş onu ve Baran’ı silip süpürecek!

Kirli Tuzak! Dilan bu süreci atlatmaya çalışırken Baran’ın evliliği ise kulaktan kulağa yayılıyor. Şer ebeleri ise nifak tohumu ekmeye başladılar. Bunun en başında Fırat var. İkili oynayan hain Dilan’ın ailesini kışkırtarak kanın akmasından yana.

Nitekim gelecek bölümlerde bu kirli süreçler tutacak. Bu yüzden Dilan’ın bir an önce kendisine gelmesi şart. Aksi halde Baran tek başına bu yükün altında kalabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir