Kan Çiçekleri 67. Bölüm Fragmanı İzle – (29 Mart Çarşamba)

kan çiçekleri 67

Baran Dilan’a Sarılıyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan sessizliğe gömüldü. İkili bir çıkış yolu bulabilecek mi? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 67. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Mart Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 67. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 67. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 67. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 67. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 67
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 67 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan’ın hüzün dolu sahneleriyle bölümü tamamladık. Fırtınadan sonra iki tarafta duruldu kabuklarına çekildi. Kendilerini dinleyen çift bakalım bir çıkış yolu bulabilecek mi?

Baran geçen bölüm Derya’nın oyununa geldi ve Dilan’a esip gürledi. Dilan’ın kendisine atılan bu suçlamalardan dolayı Baran’a tokat atmış kendisini odaya kapatmıştı. Baran hala Dilan’dan bir cevap beklemekte ve o sevmediğimiz ses tonuyla kızın odasının kapısında bitti.

Yarım saat bağırıp kapıları tekmeledikten sonra Dilan kapıyı açmaya karar verdi. Zaten Dilan’da kulaklarını tuta tuta kapıya yöneldi. Baran ine kızın üstüne yürürken Dilan gerekli cevabı verdi.

Dilan’ın yeniden Metin hocayla görüşmesi gereken konular vardır. Baran ise Dilan’ı asla yalnız bırakmak istemiyor. Artık Metin ismi bile Baran’da tik yapmış durumda ve adını duyunca tüyleri diken diken oluyor.

Metin ikili arasındaki gerilimi fark ediyor. Dilan’a her şeyin yolunda olup olmadığını soruyor. Baran yakında kolye meselesini ve Metin hakkında yanlış anlaşılma olduğunu fark edecek. Baran bunları fark ederken Dilan’da Baran’ın neden kendisini kıskanmaya başladığı sorularında kendi cevabını bulacak.

Asansör sahnesi ise ikiliyi birbirine yakınlaştıracak gergin havayı biraz olsun dağıtacaktır.

Kan Çiçekleri 67.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 29 Mart Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 67 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir