Kan Çiçekleri 66. Bölüm Fragmanı İzle – (28 Mart Salı )

kan çiçekleri 66

Baran ve Dilan’ın GÖZYAŞLARI!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde kıyamet kopuyor. Baran öfkesine yenik düşüyor. Dilan’da Baran’ı anlamakta zorluk çekiyor. İkili bugüne kadar biriktirdikleri öfkeleri açığa vuruyor. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 66. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Mart Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 66. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 66. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 66. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 66. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 66
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 66 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde can acıtan bir bölümle karşı karşıyayız. Dilan ve Baran ikilisi gözyaşlarına hakim alamıyor. Fırat’ın dediği gibi aşk bacayı sardı. Konakta kavga sesleri yükseldi. Ev halkı Baran ve Dilan’ın neden kavga ettiğini çok merak edecek.

Dilan ise namusuyla ilgili laf söylenmesine dayanamadı. Oda öfkesini Baran’a tokat atarak çıkardı. Baran zaten hocaya doluyken aşk dolu not kağıdı Baran’ı delirtti. Baran o kadar çok kıskançlık krizine girdi ki Dilan’ın Metin’e duygu dolu baktığını zannediyor.

Dilan’ın sabrı taştı! Baran her zaman haklı çıkacağını sanıyordu. Ama bu sefer sert kayaya tosladı. Dilan’a hesap soracakken kendisine hesap sorulduğunu fark etti. Dilan, Baran’ı odasından bile kovdu! Baran bu tepkiyi Dilan’dan beklemiyordu. Onu korkutacağını ya da Dilan’dan kendisine gelecek bir özür beklentisindeydi. Dilan aksine kendisini anlatma gereği bile duymadı. Çünkü Baran çok gel git akıllı olmaya başladı.

Dilan ve Baran nasıl barışır izleyip görelim. Oda da resmen cam çerçeve indirdiler. Fotoğrafların her biri bir yana savruldu.

Kan Çiçekleri 66.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 28 Mart Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 65 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın