Kan Çiçekleri 65. Bölüm Fragmanı İzle – (27 Mart Pazartesi)

kan çiçekleri 65

Baran Sonunda Dilan’ın Tokadını Yedi!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde kıyamet kopuyor. Baran triplerinin dozunu kaçırınca Dilan’ın tokadını yedi. Ortalığı harlalayanda Derya cadısından başkası değil. 🤣 Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 65. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 27 Mart Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 65. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 65. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 65. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 65. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 65
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 65 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın sabrı taştı. Baran ise delirdi. Baran artık Dilan’a nasıl davranması gerektiğini fark edip tıpış tıpış özür dileyecek.

Baran gereksiz kıskançlık triplerine girdi. Metin ile kendisini rakip gördü. Başta komik, tatlı gibi görünse de ipin ucu kaçtı. Baran bu bölüm zıvanadan çıktı. Adıyla bile hitap etmediği kadına hesap sormaya kalktı!

Derya, Baran’ın hassas noktasını anladı. Dilan ve Metin’i de baş başa bırakmaya sözleriyle Baran’ı sokmaya kalktı. Derya, Dilan’ı öldüremeyince sırada iftira hazırlığı bile yapabilir.

Dilan’ın Sabrı Taştı! Ne demişler; “Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Dilan bütün saçmalıklara boyun eğmişken Baran’ın son hamlesinde çileden çıkıyor. Nerde ne zaman ne yapacağını bildiğini nerde durması gerektiğini çok güzel izah etti. Baran’ı anca bir tokat kendine getirirdi o da oldu!

Dilan bu soyadına mecburen katlandığını haykırırken Baran reddedilme krizlerine girdi. Höt höt tavrıyla istediğini elde ederken Dilan gibi sert kayaya tosladı. Şimdi istediği gibi istediği yeri tekmeleyebilir. Az ötede ağla Baran!

Derya her zamanki gibi ortalığı kaynatmak için not kağıdında yazılanları değiştirerek Dilan’ın üzerine oynanmasını sağladı. Baran, Dilan ve hoca arasında bir şeyler yaşandığını düşündü. Şimdi gerçekler açığa çıkınca Dilan umarız özür dilemez.

Kan Çiçekleri 65.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 27 Mart Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 65 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın