Kan Çiçekleri 64. Bölüm Fragmanı İzle – (24 Mart Cuma)

kan çiçekleri 64

Baran Kıskançlıktan Fazla Abarttı Nerdeyse Ağlayacak!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Metin Hocanın gelişiyle Baran kafayı yedi. Kıskançlığından burnundan solumaya başladı. Baran’ın akıl sağlığı tehlikede 🤣 Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 64. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Mart Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 64. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 64. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 64. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 64. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 64
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 64 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri buram buram kıskançlık kokuyor. Baran’ın tavırları biz izleyenleri güldürdü. Bu bölüm Dilan çok güzel olmuştu bu konuyu es geçemeyeceğiz. Yemekte çakmak çaksalar alev alacaktı. Derya ise konuya hakim. Bir yandan da o da bastırıp Baran’ı kudurtmaya başladı.

Peki Baran neden kıskandı dersiniz? Baran, Dilan’la arasına set koymuş durumda. Adını dahi söyleyemiyor. Kalbi ona karşı atmaya başlamışken bu duvarları yıkmak onun için çok zor. Birde kaybetme korkusu işin içine girince tutuşmakla tepki vermemek arasında kalıyor. Ama mimikleri onu ele veriyor. Özellikle sinirlenince kızaran suratı.

Dilan da masadakiler yüzünden gerildikçe gerildi. Misafirin yanında laf duyma endişesi yaşadı. Hocasının anlatacaklarını korkuyla dinledi. Ama Dilan’ın ne kadar başarılı ve azimli olduğunu zaten çok iyi biliyorduk.

Kan Çiçekleri 64.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Mart Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Gelecek bölüm kıskançlık krizleri yaşanmaya devam edecek. Eve hergelen misafir gibi Metin Hoca da ikilinin tanışma hikayesini çok merak ediyor. Derya, Dilan’ı aklınca köşeye sıkıştırıp hocası hakkında ağzından laf almaya çalışıyor. Baran kapıda bitince yine duyduklarıyla öfkelenecek. Dilan, Derya’nın ne yapmaya çalıştığını anladı. Ona istediği kozu vermeyecek. Baran nerdeyse ağlayacak 😀

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 64 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın