Kan Çiçekleri 63. Bölüm Fragmanı İzle – (23 Mart Perşembe)

kan çiçekleri 63

Baran Sinirden Kuduruyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Kudret’in sağlığı derken asıl akıl sağlığını yitiren Baran olacak. Baran, Dilan ve Metin hocayı fena kıskandı! 🤣 Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 63. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 23 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 63. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 63. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 63. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 63. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 63
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 63 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde en güzel bölümler yaşanmaya devam ediyor. Metin hoca diziye öyle bir giriş yaptı ki Baran’ı darmaduman etti. Baran iyiden iyiye kıskançlık krizlerine girdi. Dilan’da bir güzelleşti giyim kuşam değişti! Böyle giderse akında Metin Hoca, Baran’a tedaviye başlayacaktır 😂

Kan Çiçekleri’nde Azade aynı Azade! Bir gram değişme yok. Dilan’ı asla kabul etmek istemiyor. Ama sonunda paşa paşa Dilan’ım da Dilan’ım diyeceğini çok iyi biliyoruz. Azade konuşurken Kudret bile Dilan için üzülüyordur.

Baran ağamız höt höt devam ediyor. Dilan’a evin kurallarını hatırlatıp duruyor. Dilan yakında seni kural komasına soksa yeridir.

Hamarat Dilan, hocası geleceği için kibarlık olsun diye mutfağa girip yemek yapıyor. Ortalık kaynatan Derya durur mu? Dilan’ı Baran’a gambazlıyor. Neyse ki Derya bu sefer doğru zamanda doğru adımı atıyor. Baran, Dilan’ın hazırlık yapmasını kıskanmaya başlıyor.

Dilan misafirini karşılamak için üstünü değiştirmek ister. Baran ise akşama kadar üstü yemek kokmuş kıyafetlerle kalmasını ister. Neyse ki Dilan, Baran’ı dinlemez ve yürekleri ağza getiren elbisesiyle merdivenlerden iniş yapar.

Eve gelen misafirimiz eli boş gelmez. Baran’dan ödü kopan Dilan ise hocanın çiçeğini alıp almamak arasında tereddütte kalır. Tabi ki de kibarlık edip çiçeği alır. Baran çiçeği alıp fırlatır. Bu sahnede Dilan nasıl gülmemek için zor durabildi hayret doğrusu!

Kan Çiçekleri 63.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dizinin en bomba sahnesi hocanın Dilan hakkındaki hayallerinden bahsetmesi. Baran şok tabi aklına başka hayaller geliyor. Oysaki masa da Dilan’ın eğitimi hakkında konuşuluyordur. O yemek Baran’a zehir oluyor sevgili seyirciler …

Mine hamilelik yalanıyla Ali’yi bir güzel inandırmış nikah masasına oturma hayalini kurmaya başlamıştır. Zümrüt ise hüngür hüngür ağlamaya devam…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 63 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın