Kan Çiçekleri 61. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Mart Salı)

kan çiçekleri 61

Cihan ve Dilan Artık Bir Takım!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Kudret’in sağlığına yeniden kavuşabilmesi için Dilan’ın mücadelesini izliyoruz. Dilan’ın bunu başaracağına eminiz. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 61.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Mart Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 61.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 61.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 61.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 61.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 60
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 61 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın gözü karardı. #DilBar’ın en bariz özelliği ikisinin de inadı. Kafalarındakini gerçekleştirmek için burunlarının dikine gidiyorlar. Ama bu sefer Dilan’ın inadı doğru bir amaç için. Dilan resmen Azade, Baran ve Cihan’ın yaşadığı evden Kudret’i kaçırmaya teşebbüs ediyor.

Cihan’a yakalanan Dilan sonunda kendisini sonuna kadar dinleyen birini buldu. Cihan hırçın ve kinini bir kenara bıraktı. Babası için son umut parçasını bile denemeyi göze aldı. Dilan ve Cihan’ı birlikte görmeyi çok istemiştik. Bakalım bu ortaklık aradaki buzları eritecek mi?

Cihan’ın Dilan ile birlikte hareket etmesi Baran’ın gözünü boyadı. Kardeşine karşı gelemeyeceğini anladığında tıpış tıpış doktorun kapısını çaldılar. Doktor yoğun olduğu için “Dilan’ın hatırına” baktığını söylerken Baran Karabey’in yüzünü zoomlayın. Ufaktan kıskançlık krizleri bu evliliğe gerekliydi.

Kan Çiçekleri 61.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 21 Mart Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Kudret amcanın tedavisi büyük ihtimalle evde devam edeceği günler de olacaktır. Hocanın eve gidiş gelişleri Baran Karabey açısından çekilmez olabilir.

Diğer bir sorunsa Hasan’ın tüm bunları öğrenerek doktoru satın alması ya da gizliden ilaçları zorla vermeye devam etmesi. Şimdilik Dilan istediğini elde etti ve Kudret’i doktora göstermeyi başardı. Gözler şimdi gelecek bölümde…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 61 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın