Kan Çiçekleri 61. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Mart Salı)

kan çiçekleri 61

Cihan ve Dilan Artık Bir Takım!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Kudret’in sağlığına yeniden kavuşabilmesi için Dilan’ın mücadelesini izliyoruz. Dilan’ın bunu başaracağına eminiz. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 61.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Mart Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 61.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 61.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 61.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 61.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 60
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 61 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın gözü karardı. #DilBar’ın en bariz özelliği ikisinin de inadı. Kafalarındakini gerçekleştirmek için burunlarının dikine gidiyorlar. Ama bu sefer Dilan’ın inadı doğru bir amaç için. Dilan resmen Azade, Baran ve Cihan’ın yaşadığı evden Kudret’i kaçırmaya teşebbüs ediyor.

Cihan’a yakalanan Dilan sonunda kendisini sonuna kadar dinleyen birini buldu. Cihan hırçın ve kinini bir kenara bıraktı. Babası için son umut parçasını bile denemeyi göze aldı. Dilan ve Cihan’ı birlikte görmeyi çok istemiştik. Bakalım bu ortaklık aradaki buzları eritecek mi?

Cihan’ın Dilan ile birlikte hareket etmesi Baran’ın gözünü boyadı. Kardeşine karşı gelemeyeceğini anladığında tıpış tıpış doktorun kapısını çaldılar. Doktor yoğun olduğu için “Dilan’ın hatırına” baktığını söylerken Baran Karabey’in yüzünü zoomlayın. Ufaktan kıskançlık krizleri bu evliliğe gerekliydi.

Kan Çiçekleri 61.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 21 Mart Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Kudret amcanın tedavisi büyük ihtimalle evde devam edeceği günler de olacaktır. Hocanın eve gidiş gelişleri Baran Karabey açısından çekilmez olabilir.

Diğer bir sorunsa Hasan’ın tüm bunları öğrenerek doktoru satın alması ya da gizliden ilaçları zorla vermeye devam etmesi. Şimdilik Dilan istediğini elde etti ve Kudret’i doktora göstermeyi başardı. Gözler şimdi gelecek bölümde…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 61 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir