Kan Çiçekleri 40. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Ocak Pazartesi Fragmanı

kan çiçekleri 40

Dilan’ın Gizli Planı!

Kan Çiçekleri 40.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 40.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 40.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 40.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 40.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 40 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasında işler her geçen gün iyiye doğru gidecek demiştik. İkili bu doğrultuda ilerlese de Baran’ın şüpheleri hala devam ediyor. Azade ise Cihan’ın durumu karşısında çaresiz. Azade’nin içinde her geçen gün artışa geçen bu öfke kısa sürede patlayacak gibi gözüküyor. Peki Dilan ve Baran’ı neler bekliyor? Gelecek bölümde neler olacak?

Azade çıldırdı! Oğlunun kötürüm kalması Azade için her geçen gün büyük bir travmaya dönüşmeye devam ediyor. Cihan adım atmayı bırakın rahat hareket etmekte bile zorlanıyor. Azade kocasının başına gelen bu kaderi oğlunun yaşaması karşısında oldukça öfkeli. Hayatlarına girdiği günden beri bela getiren Dilan’ı ise tüm bu durumun sorumlusu olarak görüyor.

Kan Çiçekleri 40.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Gelecek bölümlerde Azade Dilan için büyük bir tehlikeye dönüşecek. Diilan’a yapılacak planlar nedeniyle kızcağızın Cihan’ın başına gelen kaderi yaşayabilir. Burada en önemli yük her zamanki gibi Baran’a düşüyor.

Dilan’ın planı! Baran ise tüm bu sorumluluğun yanı sıra güven sorunları yaşamaya devam ediyor. Evet Dilan yaptıklarıyla Baran’ı tekrar hayata döndürdü. Ancak yüreğe saplanan hançerin izi hala yerinde duruyor. Dilan bu izi silmek için harekete geçecek.

Baran ise bu durumdan şüphelenecek. Dilan’ın kötü planlar yaptığını zannedecek. Ancak gerçekler ortaya çıktığında Baran’ı büyük bir şok bekleyecek. Baran Dilan’ın onu düşündüğünü görecek. Baran’ın bu kötü düşünceleri iyi yürekli bir kızın çabası ile karşılaşınca büyük bir pişmanlığa dönüşecek.

Dilan ise üstünde kalan bu kötü lekeyi temizleyecek. Bu durumdan sonra ise ikili arasındaki aşk ve yakınlaşma her zamankinden daha fazla artacak. Adım adım birbirine yaklaşan çiftimizin zoraki başlayan evliliği gerçeğe dönüşecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 40.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın