Kan Çiçekleri 40. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Ocak Pazartesi Fragmanı

kan çiçekleri 40

Dilan’ın Gizli Planı!

Kan Çiçekleri 40.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 40.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 40.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 40.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 40.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 40 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasında işler her geçen gün iyiye doğru gidecek demiştik. İkili bu doğrultuda ilerlese de Baran’ın şüpheleri hala devam ediyor. Azade ise Cihan’ın durumu karşısında çaresiz. Azade’nin içinde her geçen gün artışa geçen bu öfke kısa sürede patlayacak gibi gözüküyor. Peki Dilan ve Baran’ı neler bekliyor? Gelecek bölümde neler olacak?

Azade çıldırdı! Oğlunun kötürüm kalması Azade için her geçen gün büyük bir travmaya dönüşmeye devam ediyor. Cihan adım atmayı bırakın rahat hareket etmekte bile zorlanıyor. Azade kocasının başına gelen bu kaderi oğlunun yaşaması karşısında oldukça öfkeli. Hayatlarına girdiği günden beri bela getiren Dilan’ı ise tüm bu durumun sorumlusu olarak görüyor.

Kan Çiçekleri 40.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Gelecek bölümlerde Azade Dilan için büyük bir tehlikeye dönüşecek. Diilan’a yapılacak planlar nedeniyle kızcağızın Cihan’ın başına gelen kaderi yaşayabilir. Burada en önemli yük her zamanki gibi Baran’a düşüyor.

Dilan’ın planı! Baran ise tüm bu sorumluluğun yanı sıra güven sorunları yaşamaya devam ediyor. Evet Dilan yaptıklarıyla Baran’ı tekrar hayata döndürdü. Ancak yüreğe saplanan hançerin izi hala yerinde duruyor. Dilan bu izi silmek için harekete geçecek.

Baran ise bu durumdan şüphelenecek. Dilan’ın kötü planlar yaptığını zannedecek. Ancak gerçekler ortaya çıktığında Baran’ı büyük bir şok bekleyecek. Baran Dilan’ın onu düşündüğünü görecek. Baran’ın bu kötü düşünceleri iyi yürekli bir kızın çabası ile karşılaşınca büyük bir pişmanlığa dönüşecek.

Dilan ise üstünde kalan bu kötü lekeyi temizleyecek. Bu durumdan sonra ise ikili arasındaki aşk ve yakınlaşma her zamankinden daha fazla artacak. Adım adım birbirine yaklaşan çiftimizin zoraki başlayan evliliği gerçeğe dönüşecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 40.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir