Kan Çiçekleri 39. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Ocak Cuma Fragmanı

kan çiçekleri 39

Dilan Kendini Affettirdi!

Kan Çiçekleri 39.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 27 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 39.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 39.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 39.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 39.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 39 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran’ın kayboluşu, ormanda bir eve sığınması oldukça endişe verici anlar yaşatmıştı. Baran aşırı kan kaybettiği için fenalaşmış ve ölüm tehlikesi yaşamıştı. Ancak Dilan adeta sihirli bir peri gibi elini değdirdiği bu ıssız kulübeyi sıcak bir yuvaya çevirmiş. Ve Baran’ı iyileştirerek kendini bir noktada affettirmişti. Peki bütün bu yaşananlar ikiliyi hangi noktaya getirecek. Gelecek bölümde çiftimizi neler bekliyor?

Baran’ın gönlünü aldı! Yuvayı dişi kuş yapar atasözünü hepiniz bilirsiniz. Dilan izbe bir kulübeyi sıcak bir yuvaya çevirerek bunu başardı. Baran için ne kadar ideal bir eş olduğunu bir kez daha kanıtladı. Üstelik ikilinin bu yalnız kalma durumu yaşadıkları tatsız olaylarla yüzleşmelerine de fırsat verdi. Dilan yaptığı hatayı Baran’a anlattı.

Evet baktığımız zaman Baran’a vurulan bu hançer yarası oldukça korkutucu. Ancak Azade’nin bitmek bilmez baskısı. Baran ile zorla birlikte olmalarını istemesi Dilan açısından kabus gibiydi. Tüm bu baskı sonucunda Dilan yanlış bir durumun içine girmişti. Baran bu süreçte gerçekleri gördü. Ve artık gelecek bölümler için Dilan’a bakış açısı yumuşadı.

Kan Çiçekleri 39.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 27 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Konaktaki tehlike! Dilan ve Baran için gelecek bölümler daha iyiye gidecek. Özellikle Baran tüm bu yaşanan süreçte Dilan’a hak verecek. Dilan açısından da Baran’ın güven dolu sözleri oldukça önemli. Artık Azade’nin korkularına boyun eğip Baran’a yanlış yapmayacak.

Tüm bu güzel duruma rağmen tehlike bitmiş değil. Hasan yine ortalığı karıştırmak için tetikte. Üstelik Hasan yetmezmiş gibi sürekli Azade’yi dolduruşa getiren Derya’da durmak bilmiyor. İkili dört bir koldan Dilan’a saldıracak. Ancak korkmanıza gerek yok. Baran ve Dilan yine eskisi gibi birlikte hareket edecek ve kötülüklerin üstesinden gelecekler. Ve hepimizin istediği bölümlerde yakında başlıyor. Birbirleri için ne denli önemli olduklarının farkına varacak olan çiftimiz daha da çok yakınlaşacaklar. Aşk ve romantizm dolu bölümlere hazır olun.

KAN ÇİÇEKLERİ 39.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir