Kan Çiçekleri 39. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Ocak Cuma Fragmanı

kan çiçekleri 39

Dilan Kendini Affettirdi!

Kan Çiçekleri 39.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 27 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 39.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 39.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 39.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 39.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 39 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran’ın kayboluşu, ormanda bir eve sığınması oldukça endişe verici anlar yaşatmıştı. Baran aşırı kan kaybettiği için fenalaşmış ve ölüm tehlikesi yaşamıştı. Ancak Dilan adeta sihirli bir peri gibi elini değdirdiği bu ıssız kulübeyi sıcak bir yuvaya çevirmiş. Ve Baran’ı iyileştirerek kendini bir noktada affettirmişti. Peki bütün bu yaşananlar ikiliyi hangi noktaya getirecek. Gelecek bölümde çiftimizi neler bekliyor?

Baran’ın gönlünü aldı! Yuvayı dişi kuş yapar atasözünü hepiniz bilirsiniz. Dilan izbe bir kulübeyi sıcak bir yuvaya çevirerek bunu başardı. Baran için ne kadar ideal bir eş olduğunu bir kez daha kanıtladı. Üstelik ikilinin bu yalnız kalma durumu yaşadıkları tatsız olaylarla yüzleşmelerine de fırsat verdi. Dilan yaptığı hatayı Baran’a anlattı.

Evet baktığımız zaman Baran’a vurulan bu hançer yarası oldukça korkutucu. Ancak Azade’nin bitmek bilmez baskısı. Baran ile zorla birlikte olmalarını istemesi Dilan açısından kabus gibiydi. Tüm bu baskı sonucunda Dilan yanlış bir durumun içine girmişti. Baran bu süreçte gerçekleri gördü. Ve artık gelecek bölümler için Dilan’a bakış açısı yumuşadı.

Kan Çiçekleri 39.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 27 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Konaktaki tehlike! Dilan ve Baran için gelecek bölümler daha iyiye gidecek. Özellikle Baran tüm bu yaşanan süreçte Dilan’a hak verecek. Dilan açısından da Baran’ın güven dolu sözleri oldukça önemli. Artık Azade’nin korkularına boyun eğip Baran’a yanlış yapmayacak.

Tüm bu güzel duruma rağmen tehlike bitmiş değil. Hasan yine ortalığı karıştırmak için tetikte. Üstelik Hasan yetmezmiş gibi sürekli Azade’yi dolduruşa getiren Derya’da durmak bilmiyor. İkili dört bir koldan Dilan’a saldıracak. Ancak korkmanıza gerek yok. Baran ve Dilan yine eskisi gibi birlikte hareket edecek ve kötülüklerin üstesinden gelecekler. Ve hepimizin istediği bölümlerde yakında başlıyor. Birbirleri için ne denli önemli olduklarının farkına varacak olan çiftimiz daha da çok yakınlaşacaklar. Aşk ve romantizm dolu bölümlere hazır olun.

KAN ÇİÇEKLERİ 39.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın