Kan Çiçekleri 36.Bölüm Fragmanı İzle – Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı Fragmanı

kan çiçekleri 35

Dilan Artık Baran’ın Her Şeyi!

Kan Çiçekleri 36.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 36.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 36.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 36.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 36.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran’a bırakılan gizli mesaj onu çok kızdırır. Baran bu mesajın buraya nasıl girdiğini düşünürken öfkeden deliye döner. Burada Baran’ın öfkesinin asıl nedeni Dilan’dır. Baran Dilan’a o denli güven duyuyordur ki onun yapacağı hiçbir ihanete tahammülü yoktur. Peki Dilan Baran’a ihanet mi etti? Baran için Dilan ne anlama geliyor?

Sonsuz güven! Baran birçok defa olduğu gibi şimdide Dilan konusunda sınanıyor. Evet Baran’ın Dilan’a olan güveni tam. Ancak insanoğlu çiğ süt emmiştir. Herkes hata ve ihaneti içinde barındırır. Bu durum böyle olsa da Baran için kabul edilemezdir. Çünkü Baran için Dilan artık her şeydir.

Burada ki kastımız elbette Baran’ın gönlünü Dilan’a ne denli kaptırdığı yönünde. Nitekim elini parçalayacak kadar kendinden geçmesi. Saldırganlaşması yüreğine söz geçiremediğinin en büyük kanıtı niteliğinde. Baran henüz bu sevgiyi kendinden bile saklama çabasında. Ancak er ya da geç yüreği ile yüzleşecek.

Kan Çiçekleri 36.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın iyilik dolu kalbi! Baran için Dilan’ın kötü olduğu şüphesi bile dayanılmazken kötüler için her durum bir fırsattır. Nitekim Hasan ve Fırat Baran’ın üzerine oynayarak bu yarasını kaşıyacaklar. Amaçları Baran ve Dilan’ı birbirine düşman etmek olacak.

İki şeytan bu amaçla saldırsalar da Dilan’ın iyilik dolu kalbini görmemek imkansız. Nitekim Baran’ın eli yaralıyken onun yanında olan Dilan her şeyiyle ilgilenir. Bu anlar ikiliyi hafif romantizme de sürükler. Dilan kendi elleriyle Baran’ın düğmelerini ilikler.

Kısaca toparlarsak Dilan ve Baran arasındaki bu güzel durum her zamankinden daha çok artacak. Ancak kötülerde tetikte. Özellikle Dilan’a iftira atarak onu zor duruma düşürmek için fırsat kollayacaklar. Tüm bu negatif oyunlara rağmen Baran ve Dilan aşkı her şeyin üstesinden gelecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 36.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 18.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 18. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 18. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 18.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 18.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 15.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 15. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 15. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 15.bölüm özetinde Savi, Sonam tarafından yıldız fallarının değiştiğini öğrenir. Yine de kız kardeşini savunmaya devam eder. Her Halimle Sev 15.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir