Kan Çiçekleri 36.Bölüm Fragmanı İzle – Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı Fragmanı

kan çiçekleri 35

Dilan Artık Baran’ın Her Şeyi!

Kan Çiçekleri 36.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 36.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 36.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 36.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 36.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran’a bırakılan gizli mesaj onu çok kızdırır. Baran bu mesajın buraya nasıl girdiğini düşünürken öfkeden deliye döner. Burada Baran’ın öfkesinin asıl nedeni Dilan’dır. Baran Dilan’a o denli güven duyuyordur ki onun yapacağı hiçbir ihanete tahammülü yoktur. Peki Dilan Baran’a ihanet mi etti? Baran için Dilan ne anlama geliyor?

Sonsuz güven! Baran birçok defa olduğu gibi şimdide Dilan konusunda sınanıyor. Evet Baran’ın Dilan’a olan güveni tam. Ancak insanoğlu çiğ süt emmiştir. Herkes hata ve ihaneti içinde barındırır. Bu durum böyle olsa da Baran için kabul edilemezdir. Çünkü Baran için Dilan artık her şeydir.

Burada ki kastımız elbette Baran’ın gönlünü Dilan’a ne denli kaptırdığı yönünde. Nitekim elini parçalayacak kadar kendinden geçmesi. Saldırganlaşması yüreğine söz geçiremediğinin en büyük kanıtı niteliğinde. Baran henüz bu sevgiyi kendinden bile saklama çabasında. Ancak er ya da geç yüreği ile yüzleşecek.

Kan Çiçekleri 36.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın iyilik dolu kalbi! Baran için Dilan’ın kötü olduğu şüphesi bile dayanılmazken kötüler için her durum bir fırsattır. Nitekim Hasan ve Fırat Baran’ın üzerine oynayarak bu yarasını kaşıyacaklar. Amaçları Baran ve Dilan’ı birbirine düşman etmek olacak.

İki şeytan bu amaçla saldırsalar da Dilan’ın iyilik dolu kalbini görmemek imkansız. Nitekim Baran’ın eli yaralıyken onun yanında olan Dilan her şeyiyle ilgilenir. Bu anlar ikiliyi hafif romantizme de sürükler. Dilan kendi elleriyle Baran’ın düğmelerini ilikler.

Kısaca toparlarsak Dilan ve Baran arasındaki bu güzel durum her zamankinden daha çok artacak. Ancak kötülerde tetikte. Özellikle Dilan’a iftira atarak onu zor duruma düşürmek için fırsat kollayacaklar. Tüm bu negatif oyunlara rağmen Baran ve Dilan aşkı her şeyin üstesinden gelecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 36.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir