Kan Çiçekleri 35.Bölüm Fragmanı – 23 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 35

Baran Ve Dilan Birlikte Olacak!

Kan Çiçekleri 35.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 23 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 35.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 35.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 35.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 35.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran ve Dilan arasındaki yakınlaşma kaçamak bakışlarla giderek daha da romantik bir hal aldı. İkili arasındaki romantizmin her geçen gün artacağını özetlerimizde söylemiştik. Nitekim bu romantik bakışlarda bunun en büyük kanıtı. Peki gelecek bölümlerde neler olacak? Çiftimizi neler bekliyor?

Sahte evlilik! Dilan ve Baran arasında işler her ne  kadar güzel gitse de bu durumu bozacak gelişmeler kısa sürede yaşanmaya başladı. Hani büyüklerimizin bir sözü vardır. Önemli bir konu konuşulduğunda sessiz ol yerin kulağı vardır derler. İşte bunu birinin Dilan’a söylemesi gerekli. Çünkü boş boğazlık yapıp Baran ile aralarındaki ilişkiyi sesli şekilde söyleyince bu durum kısa sürede konakta yayıldı.

Azade Dilan ve Baran’ın beraber olmadığını öğrendi. Bu durum Azade için affedilemeyecek derecede ciddi bir konu. Dilan bu evde kalıyor ve bu konağın yemeğini yiyorsa Baran için eşlik vazifesini de yerine getirmelidir. Azade gelecek bölümlerde bu konunun daha da üzerine gidecek.

Kan Çiçekleri 35.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

İlk geceleri! Dilan ve Baran’ın birlikteliğini görmek isteyen Azade’nin ilk işi romantik bir gecelik almak oldu. Azade Dilan’ı bu gecelik ile giydirip ilk geceyi yaşamalarını isteyecek. Ancak bu durum Dilan açısından tam bir kabus. Baran ile zorla beraber olacak olması korkutucu.

Evet ikili birbirlerine yavaş yavaş ısındı. Dilan’ın bakışları, Baran’ın bakışları. Ancak tüm bunlar henüz yeterli değil. Yaşanan bu kıvılcımların öncelikle gerçek bir aşka dönüşmesi gerekli. Bu yüzden ilk romantik gece pekte Azade’nin beklediği gibi olmayacak. Dilan ve Baran yalanlarla Azade’yi oyalamaya devam edecekler.

Bu durumdan tek kazançlı çıkacak isim ise Derya. Baran ve Dilan’ın her geçen gün yakınlaşması Derya’nın umutlarını yok etmek üzereydi. İkilinin gerçek karı koca olmaması onun yüreğine su serpecek. Derya Baran’ı elde etmek için tekrar harekete geçecek. 

KAN ÇİÇEKLERİ 35.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir