Kan Çiçekleri 35.Bölüm Fragmanı – 23 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 35

Baran Ve Dilan Birlikte Olacak!

Kan Çiçekleri 35.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 23 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 35.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 35.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 35.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 35.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran ve Dilan arasındaki yakınlaşma kaçamak bakışlarla giderek daha da romantik bir hal aldı. İkili arasındaki romantizmin her geçen gün artacağını özetlerimizde söylemiştik. Nitekim bu romantik bakışlarda bunun en büyük kanıtı. Peki gelecek bölümlerde neler olacak? Çiftimizi neler bekliyor?

Sahte evlilik! Dilan ve Baran arasında işler her ne  kadar güzel gitse de bu durumu bozacak gelişmeler kısa sürede yaşanmaya başladı. Hani büyüklerimizin bir sözü vardır. Önemli bir konu konuşulduğunda sessiz ol yerin kulağı vardır derler. İşte bunu birinin Dilan’a söylemesi gerekli. Çünkü boş boğazlık yapıp Baran ile aralarındaki ilişkiyi sesli şekilde söyleyince bu durum kısa sürede konakta yayıldı.

Azade Dilan ve Baran’ın beraber olmadığını öğrendi. Bu durum Azade için affedilemeyecek derecede ciddi bir konu. Dilan bu evde kalıyor ve bu konağın yemeğini yiyorsa Baran için eşlik vazifesini de yerine getirmelidir. Azade gelecek bölümlerde bu konunun daha da üzerine gidecek.

Kan Çiçekleri 35.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

İlk geceleri! Dilan ve Baran’ın birlikteliğini görmek isteyen Azade’nin ilk işi romantik bir gecelik almak oldu. Azade Dilan’ı bu gecelik ile giydirip ilk geceyi yaşamalarını isteyecek. Ancak bu durum Dilan açısından tam bir kabus. Baran ile zorla beraber olacak olması korkutucu.

Evet ikili birbirlerine yavaş yavaş ısındı. Dilan’ın bakışları, Baran’ın bakışları. Ancak tüm bunlar henüz yeterli değil. Yaşanan bu kıvılcımların öncelikle gerçek bir aşka dönüşmesi gerekli. Bu yüzden ilk romantik gece pekte Azade’nin beklediği gibi olmayacak. Dilan ve Baran yalanlarla Azade’yi oyalamaya devam edecekler.

Bu durumdan tek kazançlı çıkacak isim ise Derya. Baran ve Dilan’ın her geçen gün yakınlaşması Derya’nın umutlarını yok etmek üzereydi. İkilinin gerçek karı koca olmaması onun yüreğine su serpecek. Derya Baran’ı elde etmek için tekrar harekete geçecek. 

KAN ÇİÇEKLERİ 35.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir