Kan Çiçekleri 34.Bölüm Fragmanı – 20 Ocak Cuma

kan çiçekleri 34

Baran Dilan’ın Kalbini Fethetti!

Kan Çiçekleri 34.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 34.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 34.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 34.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 34.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölüm özetimizde hatırlarsanız Baran’ın Dilan’a sürpriz yapacağından bahsetmiştik. Nitekim Baran Dilan’ı alarak ailesi ile buluşturdu. Dilan babası ile gerçekleştirdiği bu buluşmada geçmişi sorguladı. Baran ise yaptıklarıyla Dilan’ın aklını başından aldı. Peki gelecek bölümde neler olacak? İkiliyi neler bekliyor?

Baran’ın büyüsü! Ailesini çok özleyen Dilan onlarla görüşme fırsatı buldu. Baran’ın nezaket dolu sürprizi Dilan’a az da olsa iyi geldi. Ancak bu buluşma daha derin kapıların açılmasına neden olacak. Peki bu kapılar neler? Hemen anlatalım.

Burada kilit soruyu Dilan babasına sordu. Neden bu aile ile bu sürece girildi? Bu kan davası ne için? Seyit bu soruya cevap vermedi. Aslında hepimizin merak ettiği konulardan biri bu kan davasının asıl kaynağı üzerineydi. Dilan babasının bu suskunluğu karşısında oldukça üzüldü. Ancak bu üzüntü ve soru oldukça değerli.

Kan Çiçekleri 34.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 20 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın bakış açısının ne denli değiştiği bu soruda gizli. Dilan eskiden Baran ve ailesini korkunç birer canavarlar olarak görüyordu. Ancak içlerine girdiğinde ve özellikle Baran’ı tanıdığında bunun böyle olmadığını anladı. Yani iki aile ölesiye birbirlerine düşman ama iki tarafta bir o kadar masum ve temiz. Peki nedir bu kötülüğün kaynağı?

Asıl düşman kim? Sorunun cevabını elbette bizler biliyoruz. Hasan ve Fırat belasından başka birisi değil. İkili iki aileyi bu noktaya getiren asıl elebaşları. Baran ve Dilan’ın tüm sorunları çözmeleri için önce bu iki beladan kurtulmaları gerekli. Ancak bu o kadar kolay olmayacak.

Gelecek bölümde Baran ve Dilan arasındaki aşk daha da güçlenecek. Bunun yanı sıra Dilan karanlık geçmişi de aydınlatmak isteyecek. Dilan’ın bu çabasına Baran’da katılacak. İkili geçmişi irdeleyerek kötülüklerin kaynağını çok ama çok yakında bulacaklar. Ve o gün geldiğinde tüm kötüler cezalarını en ağır şekilde çekecek! 

KAN ÇİÇEKLERİ 34.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir