Kan Çiçekleri 33.Bölüm Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

kan çiçekler 32

Baran’ın Dilan’a Sürprizi!

Kan Çiçekleri 33.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 19 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 33.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 33.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 33.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 33.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan konakta suçsuzluğunu kabul ettirmek istese de Azade işi yokuşa sürerek eziyetlerine son vermiyor. Azade’nin bu eziyetleri en çok Baran’ı üzüyor. Dilan’ın haksız yere suçlanması ve hala Cihan’ın başına gelenlerin açığa kavuşmaması. Tüm bu soru işaretlerini çözüme ulaştırmak isteyen Baran’ın işi oldukça zor. Peki Baran tüm bu zorlukların üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

Dilan için zor günler! Ayağından yaralı olan Dilan konakta oldukça zor günler geçirir. Ayağının acısı yetmezmiş gibi Azade’nin kötülükleri de yarasında tuz basar. Tüm bu kötülüklere rağmen Dilan’ın her düştüğünde, her ayağı kaydığında yanında olan biri var. O da Baran. Dilan bu açıdan baktığımızda bir yandan şanssız görünse de diğer yandan da şanslı.

Kan Çiçekleri 33.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 19 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Nitekim bu durum gelecek bölümlerde Baran’ın yapacağı sürprizlerle daha da artacak. Baran, konakta yalnızlık ve acı çeken Dilan’ı en hasretini duyduğu ailesine kavuşturacak. Dilan için bu azda olsa teselli olacak. Ancak ailenin yaklaşımı bu güzel durumun içinde bir burukluk yaratacak.

Kötülerin sonu! Baran ve Dilan arasında yaşanacak durum her geçen gün daha da ileriye gidecek. Baran iyi yürekliliğiyle Dilan’ı her fırsatta saracak. Tabi Dilan’da bu duyguları karşılıksız bırakmayacak. Henüz itiraf aşamasına gelmese de ikili arasında aşk gün geçtikçe daha da doruk noktalarına doğru ilerliyor. Romantik anlar ve yakınlaşmalar gelecek bölümlerde daha da çoğalacak.

Fırat ve Hasan içinse işler terse dönecek. Fırat kimliğini korumak için katilliğe devam ediyor. Ancak Fırat’ın düşüncesiz planları yavaş yavaş kendi sonunu hazırlamasına sebep olacak. Geride bıraktığı ipuçları ve kanıtlar Baran ve Dilan tarafından fark edilecek. Gelecek bölümler hem aşk açısından hem de olayların çözüme ulaşması konusunda oldukça heyecanlı olacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 33.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir