Kan Çiçekleri 33.Bölüm Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

kan çiçekler 32

Baran’ın Dilan’a Sürprizi!

Kan Çiçekleri 33.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 19 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 33.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 33.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 33.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 33.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan konakta suçsuzluğunu kabul ettirmek istese de Azade işi yokuşa sürerek eziyetlerine son vermiyor. Azade’nin bu eziyetleri en çok Baran’ı üzüyor. Dilan’ın haksız yere suçlanması ve hala Cihan’ın başına gelenlerin açığa kavuşmaması. Tüm bu soru işaretlerini çözüme ulaştırmak isteyen Baran’ın işi oldukça zor. Peki Baran tüm bu zorlukların üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

Dilan için zor günler! Ayağından yaralı olan Dilan konakta oldukça zor günler geçirir. Ayağının acısı yetmezmiş gibi Azade’nin kötülükleri de yarasında tuz basar. Tüm bu kötülüklere rağmen Dilan’ın her düştüğünde, her ayağı kaydığında yanında olan biri var. O da Baran. Dilan bu açıdan baktığımızda bir yandan şanssız görünse de diğer yandan da şanslı.

Kan Çiçekleri 33.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 19 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Nitekim bu durum gelecek bölümlerde Baran’ın yapacağı sürprizlerle daha da artacak. Baran, konakta yalnızlık ve acı çeken Dilan’ı en hasretini duyduğu ailesine kavuşturacak. Dilan için bu azda olsa teselli olacak. Ancak ailenin yaklaşımı bu güzel durumun içinde bir burukluk yaratacak.

Kötülerin sonu! Baran ve Dilan arasında yaşanacak durum her geçen gün daha da ileriye gidecek. Baran iyi yürekliliğiyle Dilan’ı her fırsatta saracak. Tabi Dilan’da bu duyguları karşılıksız bırakmayacak. Henüz itiraf aşamasına gelmese de ikili arasında aşk gün geçtikçe daha da doruk noktalarına doğru ilerliyor. Romantik anlar ve yakınlaşmalar gelecek bölümlerde daha da çoğalacak.

Fırat ve Hasan içinse işler terse dönecek. Fırat kimliğini korumak için katilliğe devam ediyor. Ancak Fırat’ın düşüncesiz planları yavaş yavaş kendi sonunu hazırlamasına sebep olacak. Geride bıraktığı ipuçları ve kanıtlar Baran ve Dilan tarafından fark edilecek. Gelecek bölümler hem aşk açısından hem de olayların çözüme ulaşması konusunda oldukça heyecanlı olacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 33.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir