Kan Çiçekleri 31.Bölüm Fragmanı – 17 Ocak Salı

kan çiçekleri 31

Cihan Uyandı! Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

Kan Çiçekleri 31.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 31.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 31.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 31.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 31.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor.Baran Dilan’ın masumiyeti için çabalarken gördükleri karşısında şoke oldu. Azade kızı alıp diri diri toprağa gömdü. Baran yetişemese Dilan diri diri gömülecekti. Baran Azade’yi sertçe uyarsa da bu mesele çözülmeden Azade’nin duracağı yok. Peki gerçekler ne zaman ortaya çıkacak? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Cihan uyandı! Fırat ve Hasan’ın tüm çabalarına rağmen Cihan yaşamayı başarı. Hatta ölmeyi bırakın komadan da çıktı. Bu durum elbette hem Fırat hem de Hasan’ı çılgına döndürecek. İkili sonlarının yaklaştığının farkına varacak. Ancak Cihan için daha ciddi sorunlar var. Bunlardan biri bacaklarını hissetmemesi. Fırat’ın yaptıkalrı sonucunda Cihan maalesef kötürüm kalmış durumda. Bu travma şimdilik Fırat’a zaman kazandıracak.

Ancak Fırat hatalar yapmaya devam ediyor. Cihan’a yaptıkları yetmezmiş gibi şimdi bir kişiyi daha zarar verdi. Fırat işleri düzeltmek istese de her seferinde daha derine batıyor. Ve bunca hatanın bedeli de Fırat için oldukça ağır olacak. Onun için geri sayım artık başladı. Çok yakında yakayı ele vererek kodesi boylayacak!

Kan Çiçekleri 31.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 17 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Baran hep yanında! Kötüler için son yaklaşırken Dilan’ın yaşadıkları ise oldukça üzücü. Kızcağız her yaşanan olaydan sorumlu tutuldu. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Azade’nin türlü türlü kötülüklerine maruz kaldı. Ancak Dilan için işler artık tam tersine dönecek.

Başta Cihan olayından aklanacak. Ayrıca Baran’ın onun için yaptığı fedakarlıkları da gördük. Bu durum gelecek bölümlerde devam edecek. Baran arık Dilan’a kimsenin kötülük yapmasına izin vermeyecek. İkili için aşk rüzgarları bu bölümlerde oldukça hızlı esecek. Hem Dilan hem de Baran için birbirlerine güven duyma vakti geldi.

İkili sahte olarak yaptıkları bu evliliği gerçeğe dönüştürecekler. Yavaş yavaş içlerinde başlayan aşk tohumu gelecek haftalarda daha da büyüyerek tüm konağı saracak. Ve o zaman tüm düşmanlar kıskançlıklarından çatlayacaklar.

KAN ÇİÇEKLERİ 31.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir