Kan Çiçekleri 31.Bölüm Fragmanı – 17 Ocak Salı

kan çiçekleri 31

Cihan Uyandı! Gerçekler Ortaya Çıkıyor!

Kan Çiçekleri 31.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 31.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 31.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 31.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 31.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor.Baran Dilan’ın masumiyeti için çabalarken gördükleri karşısında şoke oldu. Azade kızı alıp diri diri toprağa gömdü. Baran yetişemese Dilan diri diri gömülecekti. Baran Azade’yi sertçe uyarsa da bu mesele çözülmeden Azade’nin duracağı yok. Peki gerçekler ne zaman ortaya çıkacak? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Cihan uyandı! Fırat ve Hasan’ın tüm çabalarına rağmen Cihan yaşamayı başarı. Hatta ölmeyi bırakın komadan da çıktı. Bu durum elbette hem Fırat hem de Hasan’ı çılgına döndürecek. İkili sonlarının yaklaştığının farkına varacak. Ancak Cihan için daha ciddi sorunlar var. Bunlardan biri bacaklarını hissetmemesi. Fırat’ın yaptıkalrı sonucunda Cihan maalesef kötürüm kalmış durumda. Bu travma şimdilik Fırat’a zaman kazandıracak.

Ancak Fırat hatalar yapmaya devam ediyor. Cihan’a yaptıkları yetmezmiş gibi şimdi bir kişiyi daha zarar verdi. Fırat işleri düzeltmek istese de her seferinde daha derine batıyor. Ve bunca hatanın bedeli de Fırat için oldukça ağır olacak. Onun için geri sayım artık başladı. Çok yakında yakayı ele vererek kodesi boylayacak!

Kan Çiçekleri 31.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 17 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Baran hep yanında! Kötüler için son yaklaşırken Dilan’ın yaşadıkları ise oldukça üzücü. Kızcağız her yaşanan olaydan sorumlu tutuldu. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Azade’nin türlü türlü kötülüklerine maruz kaldı. Ancak Dilan için işler artık tam tersine dönecek.

Başta Cihan olayından aklanacak. Ayrıca Baran’ın onun için yaptığı fedakarlıkları da gördük. Bu durum gelecek bölümlerde devam edecek. Baran arık Dilan’a kimsenin kötülük yapmasına izin vermeyecek. İkili için aşk rüzgarları bu bölümlerde oldukça hızlı esecek. Hem Dilan hem de Baran için birbirlerine güven duyma vakti geldi.

İkili sahte olarak yaptıkları bu evliliği gerçeğe dönüştürecekler. Yavaş yavaş içlerinde başlayan aşk tohumu gelecek haftalarda daha da büyüyerek tüm konağı saracak. Ve o zaman tüm düşmanlar kıskançlıklarından çatlayacaklar.

KAN ÇİÇEKLERİ 31.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın