Kan Çiçekleri 30.Bölüm Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 30

Dilan Fırat’ı Yakalayacak!

Kan Çiçekleri 30.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 16 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 30.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 30.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 30.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 30.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Cihan’ın başına gelenlerle başlayan süreç giderek karışık bir hal aldı. Baran bir türlü sis perdesini aralamayı başaramadı. Ancak ailesine tüm bunları yapanı bulmaktan vazgeçmeyecek! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Fırat’ın sonu! Hasan ve Fırat yaptıkları planla Dilan’ın sonunu getirmek istemiş ama başaramamıştı. Dilan Fırat’ın hareketlerinden şüphelenerek Baran’a düşmanın uzaklarda olamaya bileceğini söylemişti. Nitekim Dilan bu sözünde çokta haklı çıkacak. Baran düşmanının en yakınındaki kişiler olduğunu gördüğünde şoke olacak.

Tabi bu durum bu kadar hızlı gerçekleşmeyecek. Fırat her şeye rağmen direnmeye devam ediyor. Baran’ın ipuçlarının elde etmemesi için elinden geleni yapıyor. Fırat bu denli uğraşsa da er ya da geç hata yapacak!

Kan Çiçekleri 30.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 16 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Aşk kıvılcımları! Fırat’ın tek hatası ise onun sonunu getirecek. Fırat’ın hazin sonunu iple beklemeye devam ederken diğer yandan çiftimiz arasında romantizm de devam ediyor. Geçmişe göre hem Baran hem de Dilan birbirlerine alıştılar. Baran Dilan’ı müstakbel eşim diyerek tanıttı. Bu anlarda Dilan epey utandı.

İkili her ne kadar kötülüklerle mücadele etseler de bu durum bir yandan onlar için avantaj. İkili onca zorluğa karşı savaşırken birbirleriyle yakınlaşıyor. Bu yakınlaşma gelecek bölümlerde artarak devam edecek. İkili birbirlerini tanıdıkça daha çok sevecekler. Ve aşk o zaman en güzel haliyle ortaya çıkacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 30.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir