Kan Çiçekleri 28.Bölüm Fragmanı – 12 Ocak Perşembe

kan çiçekleri 27

Cihan Ölecek mi?

Kan Çiçekleri 28.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 12 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 28.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 28.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 28.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 28.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Cihan, Fırat tarafından ağır yaralanmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Fırat ve Hasan Cihan’dan kurtulmak için harekete geçmişti. Dilan ise konakta diken üstünde yaşamaya devam ederken arka planda yaşananlardan habersizdir. Tüm bu oyunu fark etme ve yok etme işi ise Baran’ın ellerindedir. Peki Baran giderek karmaşıklaşan bu olayı çözebilecek mi? Yoksa Dilan’ın sonu mu gelecek?

Fırat harekete geçti! Cihan’ın başına gelenlerden dolayı suçlanan Dilan diken üstündedir. Konakta başta Azade olma üzere herke ona kötü gözle bakar. Dilan köşeye sıkışmış ne yapacağını bilmez durumdadır. Dilan’ı bu durumdan kurtaracak kişi hepinizin tahmin edeceği üzere aran olacak. Baran ilk aşamada Dilan’ı konaktan çıkartarak onu Azade’nin kötülüklerinden kurtaracak.

Ancak bu yeterli olmayacak. Baran Dilan’ı konaktan uzaklaştırsa da onu bambaşka bir tehlikenin içine sokacak. Hasan ve Fırat şeytanının yapacakları planın tam ortasına girmiş olacak!

Dilan tehlikede! Peki Dilan nasıl bir tehlikenin içinde dediğinizi duyar gibiyiz. Bu tehlike şöyle anlatabiliriz. Bildiğiniz üzere Cihan hastanede komada yatıyor. Hasan ve Fırat ise onu öldürmek için plan yapıp harekete geçecek. Aynı anda Dilan’ın da hastanede olması büyük bir tehlike. Çünkü Fırat planında başarılı olup gizlice hastaneden kaçarsa şüpheler yine Dilan’a dönecek.

Kan Çiçekleri 28.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 12 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Cihan’ın ani ölümünden Dilan sorumlu tutulacak. Başta Baran olmak üzere herkes Dilan’ın bilerek hastaneye geldiğini ve Cihan uyanıp konuşmadan onun işini bitirdiğini zannedecek. Bu oldukça tehlikeli bir durum. Bu yüzden Dilan’ın veya Baran’ın bir şekilde Cihan’ı koruması gerekli.

Burada bizim tahminimiz Baran’ın Cihan’a yapılacak bu girişimi fark edeceği ama kimin olduğunu göremeyeceği yönünde. Böylelikle en azından Dilan’ın üzerinde ki şüpheler ortadan kalkacaktır.

KAN ÇİÇEKLERİ 28.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 28. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir