Kan Çiçekleri 27.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

kan çiçekleri 27

Dilan Masumiyetini İSPATLAYACAK!

Kan Çiçekleri 27.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 11 Ocak Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 27.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 27.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 27.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 27.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizi takip edenler iyi bilecektir. Hasan ve Fırat’ın yeni planın Cihan’ı öldürmek olacağını söylemiştik. Nitekim köşeye sıkışan ikili Cihan’ın fişini çekmek için harekete geçti. Diğer yandan Baran ve Dilan ise gerçeğin peşinde. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Dilan zor durumda! Acilen hastaneye götürülen Cihan’ın durumu kritiktir. Doktorlar gerekli müdahaleleri yapsalar da Cihan’ın felç kalma riski oldukça büyük.  Cihan adeta babasının kaderini yaşar konuma geldi. Bir noktada Kudret’in başına gelenlere de akarsak tarih tekerrür etti de diyebiliriz. Nitekim Hasan geçmişte Kudret’i felç bırakmış ve suçu da tıpkı bugün olduğu gibi Dilan ve ailesine atmıştı.

Tüm bu durumu göze alırsak ipin ucunda iki kişi var. Biri Dilan diğeri ise Hasan. Burada en büyük iş Baran’a düşüyor. Baran bir şekilde gerçekleri ortaya çıkarmalı ve Dilan’ı bu durumdan kurtarmarmalı. Peki bu gerçekleşecek mi?

Cihan ölecek mi? Bizim tahminimiz Cihan’ın şimdilik ölmeyeceği. Ancak konuşamayacak durumda olduğu içinde ilan açısından bir işe yaramayacağı. Hatta Cihan tam tersi Dilan’ın adını vererek onu zan altında bile bıraktı.

Kan Çiçekleri 27.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 11 Ocak Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Oklar Dilan’ı gösterirken Azade elbette oğlunun intikamını almak isteyecek. Bu esnada Baran ise ipuçlarının peşinde. Olay mahallindeki ayak izler. Cihan’ın güçlü biri olduğunu düşünürsek Dilan’ın bunu tek başına yapamayacağı. Bu durumun organize bir iş olabileceği. Tüm bu hesaplar Baran’ın zihninde olacak.

Toparlayacak olursak gelecek bölümlerde heyecan dorukta olacak. Baran ve Hasan arasında büyük bir satranç oyunu izleyeceğiz. Burada hata yapacak kişi yenilgiye uğrayacak. Bizim tahminimiz ise Hasan’ın hataya uğrayacağı. Ve Fırat’ın yaptığının bedelini ödeyeceği yönünde!

KAN ÇİÇEKLERİ 27.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 27. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın