Kan Çiçekleri 26.Bölüm Fragmanı – 10 Ocak Salı

kan çiçekleri 26

Cihan Ölmedi! Kötüler İçin Hesap Vakti!

Kan Çiçekleri 26.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 10 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 26.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 26.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 26.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 26.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde belirttiğimiz gibi Fırat Cihan’ı öldürmek istemiş ve tüm suçu Dilan’a yıkmaya kalkışmıştı. Ancak Cihan’ın hala yaşıyor oluşu Fırat’ın tüm planlarını bozar. Başta Fırat olmak üzere Hasan ve diğer kötüler ise nasıl bir hata yaptıklarının farkına vardı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Fırat ve Hasan’ın Sonu! Fırat şeytani bir plana imza atmış ve Dilan’ı oldukça zor bir duruma sokmuştu. Başta Azade olmak üzere herkes oldukça endişelenmiş ve Dilan’ı suçlu ilan etmişlerdi. Dilan bir anda ne olduğunu bile anlamadan hedef tahtası durumuna gelmişti. Baran dahi Dilan’a kulak vermemiş herkes adeta bir cadı avı gibi suçu Dilan’a atmıştı.

Ancak işler değişecek. Kötüler bu sefer büyük bir hata yaptılar. Cihan’ın yaşıyor olması Fırat’ın sonu demek. Üstelik Cihan tüm olanlardan sonra saf değiştirerek abisinden yana olursa işler bambaşka noktalara gelecek. Hasan için konağın hâkimiyeti hayal olacak!

Kan Çiçekleri 26.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 10 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Cihan tehlikede! Tüm bu durumu düşünürsek Hasan ve Fırat’ın yakayı kurtarmak için bir şeyler yapması gerekecek. Yaptıklarından akıllanmayan Fırat’ın ilk eylemi hastanede yatan Cihan’ın işini bitirmek olacak. Fırat yarım kalan işini tamamlayarak Dilan’ı tekrar hedef noktası yapmak isteyecek.

Ancak bu hiç ama hiç kolay değil. Kötülerin bu planı onları bu durumdan kurtarmayı bırakın daha da zor bir hale sokacak. Kısaca toparlarsak gelecek bölümlerde Fırat’ın işinin biteceğini söyleyebiliriz. Dilan ise bu savaşın kazananı olacak. Fırat’ın hainliğinin ortaya çıkması Dilan’ın üzerindeki şüphelerin yok olması anlamına geliyor. Dilan ve Baran için artık kaybetmenin değil kazanmanın zamanı…

KAN ÇİÇEKLERİ 26.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 26. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın