Kan Çiçekleri 26.Bölüm Fragmanı – 10 Ocak Salı

kan çiçekleri 26

Cihan Ölmedi! Kötüler İçin Hesap Vakti!

Kan Çiçekleri 26.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 10 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 26.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 26.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 26.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 26.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde belirttiğimiz gibi Fırat Cihan’ı öldürmek istemiş ve tüm suçu Dilan’a yıkmaya kalkışmıştı. Ancak Cihan’ın hala yaşıyor oluşu Fırat’ın tüm planlarını bozar. Başta Fırat olmak üzere Hasan ve diğer kötüler ise nasıl bir hata yaptıklarının farkına vardı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Fırat ve Hasan’ın Sonu! Fırat şeytani bir plana imza atmış ve Dilan’ı oldukça zor bir duruma sokmuştu. Başta Azade olmak üzere herkes oldukça endişelenmiş ve Dilan’ı suçlu ilan etmişlerdi. Dilan bir anda ne olduğunu bile anlamadan hedef tahtası durumuna gelmişti. Baran dahi Dilan’a kulak vermemiş herkes adeta bir cadı avı gibi suçu Dilan’a atmıştı.

Ancak işler değişecek. Kötüler bu sefer büyük bir hata yaptılar. Cihan’ın yaşıyor olması Fırat’ın sonu demek. Üstelik Cihan tüm olanlardan sonra saf değiştirerek abisinden yana olursa işler bambaşka noktalara gelecek. Hasan için konağın hâkimiyeti hayal olacak!

Kan Çiçekleri 26.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 10 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Cihan tehlikede! Tüm bu durumu düşünürsek Hasan ve Fırat’ın yakayı kurtarmak için bir şeyler yapması gerekecek. Yaptıklarından akıllanmayan Fırat’ın ilk eylemi hastanede yatan Cihan’ın işini bitirmek olacak. Fırat yarım kalan işini tamamlayarak Dilan’ı tekrar hedef noktası yapmak isteyecek.

Ancak bu hiç ama hiç kolay değil. Kötülerin bu planı onları bu durumdan kurtarmayı bırakın daha da zor bir hale sokacak. Kısaca toparlarsak gelecek bölümlerde Fırat’ın işinin biteceğini söyleyebiliriz. Dilan ise bu savaşın kazananı olacak. Fırat’ın hainliğinin ortaya çıkması Dilan’ın üzerindeki şüphelerin yok olması anlamına geliyor. Dilan ve Baran için artık kaybetmenin değil kazanmanın zamanı…

KAN ÇİÇEKLERİ 26.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 26. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir