Kan Çiçekleri 25.Bölüm Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 25

Cihan Diri Diri Gömüldü! Kirli Plan…

Kan Çiçekleri 25.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 9 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 25.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 25.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 25.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 25.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hasan ve yaveri Fırat bu sefer oldukça şeytani bir plana imza attılar. Geçmiş özetlerde ikilinin bir plan üzerinde olduğundan bahsetmiştik. Bu planları için Cihan’ı kullanacaklarını da anlatmıştık. Nitekim olanlar oldu. Fırat Cihan’ın işini bitirerek suçu Dilan’a yıkmaya kalkıştı. Peki Fırat’ın planı tutacak mı?

Büyük iftira! Dilan ve Baran arasındaki romantizm ve güzel giden iletişim bizleri mutlu etse de kötüler maalesef durmuyor. Şeytani bir plana imza atan Fırat bu sefer Dilan’ın işini bitirecek gibi duruyor. Bu noktada Baran’a oldukça büyük iş düşecek. Baran bir şekilde Dilan’a atılan bu iftirayı çözmeli. Aksi takdirde tüm oklar Dilan’ın üzerinde olacak.

Nitekim bunun en büyük kanıtı Fırat’ın iftiraları. Cihan ile son görüşen kişinin Dilan olması. İkili arasında yaşanan gerilimler. Tüm bu durumlar Dilan’ı en büyük şüpheli konumuna getiriyor. O yüzden Dilan ve Baran’ın bir an önce Cihan’ın akıbetini öğrenmesi gerekli.

Kan Çiçekleri 25.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 9 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Cihan yaşıyor mu? Tabi Cihan’ın bulunmasının yanı sıra bir diğer önemli nokta da onun yaşıyor olması. Bizim tahminimiz Cihan’ın yaşadığı noktasında. Ancak Cihan geçici bir hafıza kaybı yaşayabilir. Ya da bilincinin yerine gelmesi uzun bir zaman sürebilir. Bu durum yine Dilan’ı zora sokacak! Cihan’ın kendisine gelme sürecinde Dilan’ın tutuklanmasına neden olacak.

Ancak hiç üzülmeyin. Fırat’ın bu şeytani planı Dilan’ı değil kendisini vuracak. Fırat yapacağı hatalarla aslında Cihan’ın değil kendi kuyusunu kazmış olacak. Dilan ve Baran ise birlikte verecekleri mücadele ile birlikte birbirlerine daha da bağlanacaklar.

KAN ÇİÇEKLERİ 25.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 24. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın