Kan Çiçekleri 25.Bölüm Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 25

Cihan Diri Diri Gömüldü! Kirli Plan…

Kan Çiçekleri 25.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 9 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 25.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 25.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 25.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 25.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hasan ve yaveri Fırat bu sefer oldukça şeytani bir plana imza attılar. Geçmiş özetlerde ikilinin bir plan üzerinde olduğundan bahsetmiştik. Bu planları için Cihan’ı kullanacaklarını da anlatmıştık. Nitekim olanlar oldu. Fırat Cihan’ın işini bitirerek suçu Dilan’a yıkmaya kalkıştı. Peki Fırat’ın planı tutacak mı?

Büyük iftira! Dilan ve Baran arasındaki romantizm ve güzel giden iletişim bizleri mutlu etse de kötüler maalesef durmuyor. Şeytani bir plana imza atan Fırat bu sefer Dilan’ın işini bitirecek gibi duruyor. Bu noktada Baran’a oldukça büyük iş düşecek. Baran bir şekilde Dilan’a atılan bu iftirayı çözmeli. Aksi takdirde tüm oklar Dilan’ın üzerinde olacak.

Nitekim bunun en büyük kanıtı Fırat’ın iftiraları. Cihan ile son görüşen kişinin Dilan olması. İkili arasında yaşanan gerilimler. Tüm bu durumlar Dilan’ı en büyük şüpheli konumuna getiriyor. O yüzden Dilan ve Baran’ın bir an önce Cihan’ın akıbetini öğrenmesi gerekli.

Kan Çiçekleri 25.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 9 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Cihan yaşıyor mu? Tabi Cihan’ın bulunmasının yanı sıra bir diğer önemli nokta da onun yaşıyor olması. Bizim tahminimiz Cihan’ın yaşadığı noktasında. Ancak Cihan geçici bir hafıza kaybı yaşayabilir. Ya da bilincinin yerine gelmesi uzun bir zaman sürebilir. Bu durum yine Dilan’ı zora sokacak! Cihan’ın kendisine gelme sürecinde Dilan’ın tutuklanmasına neden olacak.

Ancak hiç üzülmeyin. Fırat’ın bu şeytani planı Dilan’ı değil kendisini vuracak. Fırat yapacağı hatalarla aslında Cihan’ın değil kendi kuyusunu kazmış olacak. Dilan ve Baran ise birlikte verecekleri mücadele ile birlikte birbirlerine daha da bağlanacaklar.

KAN ÇİÇEKLERİ 25.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 24. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir