Kan Çiçekleri 157. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Ekim Çarşamba

kan çiçekleri 157

Herkes Dilan’a Sırt Çevirecek!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Dizide kaos dinmiyor. Azade özüne döndü! Dilan’ın yeni görevi kaçmak yerine casusluk yapmak. Gül şüphelerinin peşine düşecek mi?  Kan Çiçekleri 157.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 157. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 4 Ekim Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 157. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 157. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 157 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

kan çiçekleri 157
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 157 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Azade ve Hasan iş birliği yapıyor. Azade dosta düşmana karşı amcası olarak Baran’ın arkasında durmasını ister. Sabiha, Azade’ye hiç güven vermemiştir. Bilmiyordur ki oğlu kuyularını kazıyordur.

Kader Bile Dilan’a Sırtı Çevirdi! Dilan’ın son yaptıkları Kader ablasının bile kalbini kırdı. Dilan, Baran kendisinden nefret etsin derken neredeyse tüm ev üyeleri yavaş yavaş Dilan’a kızmaya başlıyor. Korkarız ki Cihan ve Kudret bile Dilan’a tavır alacak. Dilan sevdiklerinin yüz çevirmesiyle büyük bir sınav verecek. Ama Gül annesi gibi düşünmüyor. O da bu işin işinde başka bir iş olduğunu düşüyor.

Baran, Dilan’ın telefon konuşmasını duydu. Biraz daha dinleyeyim demeden hemen hesap sormaya başlıyor. Azade ise Dilan’ın Sabiha’nın işbirlikçisi olma ihtimali üzerinde duruyor. Dilan’ın sık sık çalışma odasına girmesi ise dikkat çekecek. Baran bilgileri Dilan’ın uçurduğunu duyunca daha çok üzülecek.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 157.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 4 Ekim Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 157 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir