Kan Çiçekleri 157. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Ekim Çarşamba

kan çiçekleri 157

Herkes Dilan’a Sırt Çevirecek!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Dizide kaos dinmiyor. Azade özüne döndü! Dilan’ın yeni görevi kaçmak yerine casusluk yapmak. Gül şüphelerinin peşine düşecek mi?  Kan Çiçekleri 157.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 157. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 4 Ekim Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 157. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 157. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 157 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

kan çiçekleri 157
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 157 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Azade ve Hasan iş birliği yapıyor. Azade dosta düşmana karşı amcası olarak Baran’ın arkasında durmasını ister. Sabiha, Azade’ye hiç güven vermemiştir. Bilmiyordur ki oğlu kuyularını kazıyordur.

Kader Bile Dilan’a Sırtı Çevirdi! Dilan’ın son yaptıkları Kader ablasının bile kalbini kırdı. Dilan, Baran kendisinden nefret etsin derken neredeyse tüm ev üyeleri yavaş yavaş Dilan’a kızmaya başlıyor. Korkarız ki Cihan ve Kudret bile Dilan’a tavır alacak. Dilan sevdiklerinin yüz çevirmesiyle büyük bir sınav verecek. Ama Gül annesi gibi düşünmüyor. O da bu işin işinde başka bir iş olduğunu düşüyor.

Baran, Dilan’ın telefon konuşmasını duydu. Biraz daha dinleyeyim demeden hemen hesap sormaya başlıyor. Azade ise Dilan’ın Sabiha’nın işbirlikçisi olma ihtimali üzerinde duruyor. Dilan’ın sık sık çalışma odasına girmesi ise dikkat çekecek. Baran bilgileri Dilan’ın uçurduğunu duyunca daha çok üzülecek.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 157.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 4 Ekim Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 157 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir yanıt yazın

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın