İntikam Ateşi 61.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Cumartesi

İntikam Ateşi 61

İntikam Ateşi 61.bölümde neler olacak? İntikam Ateşi 61.bölüm özetinde Sangram Singh Rithik’in kollarında ölüyor. Rithik’in nagmaniyi korumasını söylüyor. İntikam Ateşi 61.bölüm özeti devam ediyor.

Yamini, Sesha’nın Shivanya’yı şimdiye kadar öldürmüş olması gerektiğini düşünerek mutlu olur. Gidip Shivanya’nın ölü çocuğunu gözleriyle görmek ister. Angad, Divya ve Amrita içeri girerler ve onu bırakmayacaklarını söylerler. Angad, Rithik’i öldürmeyi nasıl düşündüğünü sorar ve Amrita, Shivanya yengeyi öldürmeyi nasıl düşündüğünü sorar. 

Yamini, Rithik’in gerçek kardeşleri olmadığını söylüyor. Angad, ilişkilerin sevgiyle yapıldığını ve annelerinin bu kadar alçalabileceğini düşünemediklerini söylüyor. Bunu onlar için yaptığını söylüyor, nagmani aldığında çok zengin olacaklarını söylüyor. Angad, ilişkiler karşılığında paraya ihtiyaçları olmadığını söylüyor. Kendine silah tutuyor ve kendini öldürmekle tehdit ediyor. Üçü de kendini öldürmemeleri için yalvarır. Onları odaya kilitler ve dışarı çıkar.

Yamini tapınağa ulaşır ve Shesha’yı çağırır. Ssha her zaman ilk dakikada gelirdi. Bugün neden gelmedi diye düşünür. Havan’ı görür ve Shesa’nın nerede olduğunu havan aracılığıyla bulacağını düşünür. Havan’a kül atar ve Sesha’nın taş bir anıt gibi durduğunu görür. 

Daha sonra Shivanya ve Rithik’in dua ettiği kali tapınağına gider ve Rithik’in kafasına arkadan vurur. Rithik düşer. Rithik’i defalarca yener ve Shivanya’yı şu anda dualarını durdurması için uyarır. Rithik ondan yapmamasını ister. Yamini tekrar tahta kalas alır ve Shivanya’ya tekrar tekrar vurur. Shivanya kötülüğü bitirmesi için yalvarır. Kali maa üzerine gelir ve boynunda baş çelenk ve siyah vücudu ile kali maa’ya dönüşür. Yamini onu görmekten korkar ve onu bağışlaması için yalvarır. Kali maa, onun gibi kötülükler çoğaldığında yeryüzüne geleceğini söylüyor. Yamini, nagmaniye ihtiyacı olmadığını söyler. Kali maa bugün yeryüzünden kötülüğe son vereceğini söylüyor ve defalarca Yamini’yi fırlatıyor ve ardından boğazını kesip uzaklara fırlatıyor. 

Bir şeyleri kırmaya başlar. Rithik, kali maa’yı nasıl sakinleştireceğini sorar. Gurudev, kali maa asurları öldürüp kanlarını içerken shivji’nin ayağa kalktığını ve dilini aşağı indirerek sakinleştiğini söylüyor. 

Gidip büyük bir güçlükle ayaklarının üzerine düşüyor. Kali maa uzun dilini gösterir ve sakinleşir. Shivanya formunu geri alır ve yere düşer. 

Sesha hala süper güçlere bağlı ve hareket edemiyor. Shivanya, seni öldüreceğim diye bağırıyor. Arılar gelir ayaklarının altında bir paspas oluştururlar ve onunla havada konuşurlar. Onu nereye götürdüklerini düşünüyor.

Rithik, Shivanya’yı uyandırır ve ikisi de birbirlerine sarılarak ağlarlar. Shivanya, kali maa’nın kutsamalarıyla intikamının tamamlandığını söylüyor. İkisi de Kali maa’ya teşekkür eder. Shivanya, Shesha’nın arılar tarafından havada alındığını görür ve Rithik’e bugünün amavasya olduğunu ve Sesha’nın o duvarı kıracağını, Mahishmati halkının dışarı çıkacağını, Sesha’yı şimdi nasıl durduracaklarını sorar.

Sesha, arılar tarafından duvara düşürülür. Mahishmati sarayını görür ve mutlu olur.  Rithik, Shivanya’nın artık insan olduğunu, nagin güçlerini nasıl geri alacağını sorar. 

Shivanya, Sangram’ı karşılamak için hastaneye gider ve nasıl olduğunu sorar. Şimdi daha iyi olduğunu söylüyor.Sangram, oğlu Rithik’in mahishmatilerle savaşmak ve nagmani’yi korumak için orada olduğunu söylüyor.

Rithik, Shivanya’nın güçlerini geri almak için Yogi raj’a ne zaman pooja yapacağını sorar. Bugünkü mouni amavasya’nın 25 yılda bir geldiğini ve nagmani mahishamti’nin eline geçerse en az 25 yıl onlarla olacağını ve bu dünyayı yok edeceklerini söylüyor. Rithik, hayatını feda etmeye ve ne pahasına olursa olsun nagmani’yi kurtarmaya hazır olduğunu söylüyor. 

Yogi Raj ondan Shivanya’yı getirmesini ve planı hakkında ona izin vermemesini ister. Rithik hastaneye gider ve Sangram ile sohbet eder. Sangram, uzun bir aradan sonra onu görmekten mutlu olduğunu ve hayatının geri kalanını oğluyla geçirmek istediğini söylüyor. Rithik de duygulanır ve bugün oğlunu son kez gördüğünü düşünür. Aralarındaki duygusal bağ devam ediyor. Rithik, Shivanya’ya gitmeleri ve onunla nagmani güçleri alacağı pooja yapmaları gerektiğini ve Yogi raj’ın bu poojayı yapacağını söyler. Gün batımından önce pooja’yı bitirmeleri gerekiyor.

Arılar, Sesha’yı duvarın diğer ucundan alır ve bahçeye bırakır. Askerlerin üzerinde yürüyen bir raja görür ve hangi dünyaya geldiğini düşünür. Rithik ve Shivanya poojaya başlar. Shivanya kapalı gözlerle poojaya kapılır. Rithik ona bakarken duygulanır ve ilişkilerinin 1 günlüğüne başladığını düşünür ve ondan nagmani’yi koruma görevini yerine getirmesini ister, hayatını feda eder ve bir sonraki hayatında yarım kalan hikayelerini tamamlamak için geri döner. Shivanya gözlerini açar ve sadhu’nun Rithik’i bıçaklamaya çalıştığını görür. Rithik diye bağırıyor. Sangram araya giriyor ve onun yerine bıçaklanıyor. Rithik babaaa diye bağırır…

Nagmani’nin güçleri Shivanya’ya girer ve o düşer. Sangram, Rithik’e mahishmatilerin 25 yıl sonra ortaya çıktığını ve nagmani’yi korumak zorunda olduğunu söyler, hayatının bugün sona erdiğini ancak Rithik’inkinin daha yeni başladığını söyler. Huzur içinde vefat eder. Rithik onu tutarak ağlıyor. Shivanya uyanır ve babanın öldüğünü görerek ağlar. Nagin’in güçlerini geri alır ve derisi yılan derisine dönüşür. Shiv ling’in arkasına gider. Rithik, Shivanya’ya neredesin diye sorar. Panch dırdır gelir ve Rithik’in arkasında durur. Yogi raj gün batımından sonra punya amavasya’nın başlayacağını ve mahishmatis ile suryvanshis arasında bir savaş olacağını söylüyor. Bir suryavanshi olarak Rithik, mahishmatilerle savaşmalı ve Nagmani’yi korumalıdır.

 • İntikam Ateşi 2 Sezon 31.Bölüm – 24 Ağustos Çarşamba

  İntikam Ateşi 2 Sezon 31.bölüm özeti devam ediyor. Maheesh, Shivangi’yi uyarır ve ayrılır. Sırada Ruudra girer. Shivangi, bu adamın kim olduğunu ve neden buraya geldiğini bulmaları gerektiğini söylüyor. Oturma odasına gider. Maheesh aileyi toplar, meyve suyu, likör ve bardak getirir ve herkese bugün bir oyun oynayacaklarını söyler. Gençler bunun hangi oyun olduğunu soruyorlar. Biri sınavlarda kopya çekmemiş gibi bir soru sorarsa, kim yaptıysa meyve suyu/likör yudumlayacağını söylüyor.

   Shivangi sorunun ne olduğunu sorar. Görevi yapmayan, verilen cezayı kabul etmek zorunda kalacak diyor. Herkese gözlük verir. Gaurav, İngilizce öğretmenine küsmediğini söylüyor. Bütün bardağı bitirmesi dışında kimse meyve suyunu yudumlamıyor. Aaliya, öğretmenine bütün bardağı yutacak kadar aşık olup olmadığını sorar. Maheesh sıranın kendisinde olduğunu ve elmas çalmadığını söylüyor. Yamini suyu yudumlar. Aaliya elmas çalıp çalmadığını sorar.

   Yamini, annesinin mücevherlerini herkes gibi söyler ve onu da saklar. Maheesh, Shivangi’ye bir şey çalıp çalmadığını sorar. Shivangi hayır diyor. Rocky aşağı iner. Aaliya katılması için ısrar eder. Maheesh ondan bhabhiji’nin yanına oturmasını ister. Daha sonra birinin kimliğini değiştirip değiştirmediğini sorar. Manav içtiğini söylüyor ve karısıyla jokergiri başlıyor. Maheesh, Shivangi’nin kimliğini gizleyip saklamadığını söylemesi için ısrar eder. Shivangi hayır diyor. Mahesh çok ısrar ediyor. Rocky hayır dediyse hayır der. Aaliya, bhai’nin bhabi’yi tekrar kurtardığını, şimdi görevi yaptıklarını söylüyor. Maheesh öfkeyle tükürür. Shivangi ve Rocky’den dans etmelerini isterler.

   Maheesh ondan bhabhiji’nin yanına oturmasını ister. Daha sonra birinin kimliğini değiştirip değiştirmediğini sorar. Manav içtiğini söylüyor ve karısıyla jokergiri başlıyor. Maheesh, Shivangi’nin kimliğini gizleyip saklamadığını söylemesi için ısrar eder. Shivangi hayır diyor. Mahesh çok ısrar ediyor. Rocky hayır dediyse hayır der. Aaliya, bhai’nin bhabi’yi tekrar kurtardığını, şimdi görevi yaptıklarını söylüyor. Maheesh öfkeyle tükürür. 

  Maheesh sessizce ayrılır. Shivangi onun normal olmadığını bildiğini ve bir kimliği daha olduğunu düşünerek onu takip eder. Maheesh mağarasına girer ve kafesteki gurusuna öfkeyle kükrer. Shivangi, onun insandan bufaloya dönüştüğünü görünce şok olur ve onun aynı Maheeshasur olduğunu anlar. Maheesh öfkeyle gurusunu havaya uçurur ve onu ciddi şekilde yaralar. Guru yüksekten uçar ve ciddi şekilde yaralanır. Maheesh sonra geri yürür. Shivangi yılana dönüşür ve saklanır. Etrafta birini hisseder ama gider. Shivangi insan formuna geri döner ve guruya kim olduğunu sorar. Maheesh’in gurusu olduğunu söylüyor. Maheesh’in onu neden yaraladığını ve onu nasıl kurtarabileceğini sorar. Guru, Maheesh’i çok güçlü kıldığı ve şimdi yanında nagmani olduğu için kurtarılamayacağını söylüyor, Maheesh’in bazı nag/nagin’in çaldığı hrn’sine ihtiyacı var. Shivangi, Maheesh’in boynuzunu geri almak için evine geldiğini fark eder. Guruya neden boynuza ihtiyacı olduğunu sorar. Guru, Maheesh’in sadece boynuzu aracılığıyla ölebileceğini söylüyor. Shivangi nasıl olduğunu sorar. Guru bir şey söylemeden ölür.

  Shivangi shiv mandir’e gider ve guruji ve Rudra’ya Maheesh’in boynuzunu geri almaya gelen mahishasur ile aynı olduğunu söyler. Gurusu, onun ancak boynuzuyla yok edilebileceğini söyledi. Guruji her halükarda boynuzu kırmaya, yakmaya, yok etmeye çalışır ama yapamaz. Bunun hiçbir şekilde yok edilemeyeceğini söylüyor. Maheesh, korna yok edilmeye çalışılırken şiddetli bir acı hisseder ve Shivangi’nin boynuzla ne yaptığını bağırır. Rudra, Shivangi’den sabah olduğu için eve gitmesini ister ve Rocky her an uyanabilir. Shivangi yılan olarak odasına geri döner. Mahesh odalarına göz atmaya çalışır, ancak gençler onu yakalar ve ondan Gaurav doğum gününü planladığı parti gibi planlamasını ister. Maheesh öfkelenir, ancak bu çocukların çok fazla rahatsız ettiğini akıllarında tutarak onlara planını söyler. Rocky, Gaurav için aldığı blazer ceketine bakar. Shivangi, hediyenin iyi olduğunu ama en iyisi olmadığını söylüyor. Gaurav’a ilişki kurabileceği bir şey hediye etmeli. gibi soruyor. Handycam der ve ona bir garajdaki ilk buluşmalarını, Gaurav’ın anı kaydetmesini vb. hatırlatır. İkisi de duygulanır ve birbirlerine sarılırlar, sonra Rocky, Shivangi’nin Rudra’ya Rocky’den uzaklaşmak istediğini söylediğini ve ayrıldığını hatırlayarak bilincine varır.

  Yamini her zamanki abartılı stiliyle Shesha’ya yaşlandığını ve Maheesh boğasına hiçbir şey yapamayacağını söyler. Dram Shesha, Yamini ve Avantika arasında geçer. Shesha boğa enjeksiyonunu gösteriyor ve bunun Maheesh’i hipnotize etmek için sakinleştirici olduğunu söylüyor. İkisi de aşağı iner ve Shesha, Maheesh’i baştan çıkarıcı gibi davranarak sakinleştirici enjekte etmeye çalışır ama biri onu iter ve Mahesh Yamini’yi enjekte eder. Yamini’nin dramı devam eder ve Avanitak onu odasına götürür.

  Shivangi terasa çıkar. Maheesh gelir ve ondan boynuzunu vermesini ister, yoksa aileye onun nagin olduğunu söyler. Shivangi aşağı inip onları bilgilendirebileceğini ama ona vermeyeceğini, her şeyi yapabileceğini söylüyor. Öfkeyle onu boğmaya çalışır. Onu iter ve kornaya ihtiyacı olursa nagmani vermesi için uyarır. Maheesh dumanı tüttürür.

  Sesha ve Avantika, Yamini’nin sakinleştirici enjeksiyonundan sonra garip davrandığını görür. Shesha, herkesin uyuyakalacağını söylüyor, ama bu şişman yaşlı kadına hiçbir şey olmadı. Dram başlar. Yaman oyunculuğa devam ediyor. Aile hanımı gelir ve konuklar parti için geldiğinde ve yiyecek bir şey olmadığında Yamini’den aşağı inmesini ister. Yamini boğa gibi davranmaya devam eder. Dram devam ediyor. Sesha ve Avantika onu parti mekanına götürürler ve yere düşürmeleri için bağırırlar ve kaydığını söylerler.

  Gaurav’a kayalık hediyeler kullanışlı geliyor. Gaurav onu görünce çok mutlu olur ve aslında onu satın almak için para biriktirdiğini söyler. Shivangi, kardeşinin ona iyi bir hediye aldığını söylüyor. Gaurav, bunun Shivangi’nin fikri olduğunu bildiğini söylüyor. Cep telefonunda Shivangi ve Rocky’nin ilk buluşma videosuna bakar ve uygun bir video çekmeyi düşünür. Maheesh onunla video izler. Gaurav, bhai ve bhai’nin birbirlerini çok sevdiklerini söylüyor. Gaurav ona Shivangi ve Rocky’nin nasıl ve ne zaman tanıştıklarını vb. anlatır ve bhabhi’nin bhai’yi bhai’den daha çok sevdiğini söyler ve ona Rocky bir kaza ile karşılaştığında shivangi’nin nasıl ağladığını söyler. Shivangi dışarıda Rocky’yi görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Birinin canını almak isteyip istemediğini sorar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir