İntikam Ateşi 56.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Pazartesi

İntikam ateşi 56

Snagram Hastaneden Kaçıyor!

İntikam Ateşi 56.bölüm özetinde Sesha Shivanya’nın formunu alıp Rithik’e yakınlaşmaya devam eder. İntikam Ateşi 56.bölüm özeti devam ediyor.

Shivanya ve Rithik, Ankush’un ölümünün arkasındaki sırrı kardeşlerine nasıl söyleneceğini konuşurlar. Rithik, Yamini ile ilgili gerçekleri annelerinden nefret edeceklerini düşündüğünden söyleyemeyeceğini düşünür.

Amrita ve Divya online gelinlik tasarımlarına bakıyor. Angad onlara katılır. Rithik girer. Amrita ağabeyinin gelmesine çok sevinir. Shivanya arkadan gelir. Bütün kardeşler onu görünce sinirlenir ve babamın katilinin burada ne işi olduğunu sorar. Rithik, Shivanya’yı değil, Shesha’nın babamı öldürdüğünü söylüyor. Shailesh’i ve diğerlerini bile öldürdü. Shivanya, onu burada istemezlerse çekip gideceğini söylüyor. Yamini burada kalabileceğini söylüyor.

Ramya girer. Yamini onu mutfağa götürür. Ramya boynunu boğar ve Sesha olur. Nagmani almaya çalışmak yerine neden Rithik ve Shivanya’yı eğlendirmekle meşgul olduğunu soruyor. Yamini ondan Shivanya’nın formunu almasını ve Rithik ile nagmani yapmasını ister. Sesha nagin olduğunu ve aptal olmadığını söylüyor. Yamini, Amrita’nın evliliğine kadar Shivanya’yı bağışlamasını ister.

Kötü arılar Sangram’a saldırır ve vücuduna girer. Bedeni ateş gibi kırmızı ve sarıya döner ve kötü olur.

İntikam Ateşi 56.Bölüm Özeti

Rithik, hastanenin Sangram’ın durumunun kritik olduğu çağrısını alır. Shivanya ile hastaneye koşar. Sangram boynunu boğar, onu öldüreceğini bağırır. Rithik, babanın neden garip davrandığını düşünür. Shivanya, onun baba olmadığı, babadaki kötü bir ruh olduğu konusunda onu teselli eder. İkisi de eve döner ve romantizmleri başlar. Shesha onların romantizmini görünce kıskanır ve Shivanya’yı öldürmeyi düşünür. Shivanya mutfağa gider. Sesha onu takip eder ve ısırır, ancak bunun yerine gurumaa’nın koruyucu yüzüğü nedeniyle kendine zarar verir. Daha sonra onu dışarı göndereceğini ve en azından Rithik’i romantikleştireceğini düşünüyor. Rithik’in formuna girer ve yogi raj’ın aradığını ve gelip nagmani almasını istediğini, meşgul olduğunu, bu yüzden gitmesi gerektiğini söyler. Şivanya bırakır.

Sesha, Shivanya’nın formunu alır ve nagin formunu kaybedip insan olsa bile Rithik’i romanlaştırmayı düşünür, nasılsa nagmani ile ölümsüz olacaktır. Rithik’e bir şey almadığını söylüyor ve gelip ona yardım etmesini istiyor. Odaya gider ve güç gider. Kabeer girer. Onu Rithik olarak düşünüyor ve sinyalini anladığını söylüyor, onunla romantizm yapmak istiyor. Ona sarılır. Onu ışığa götürür ve Kabeer’i görünce şok olur. Kabeer, onunla ve Shivanya’nın saldırısıyla birlikte öldüğünü açıklar, ancak Gurumaa onu kurtardı. Nagmani ve Rithik istediğini bildiğini ve Shivanya’yı öldürdüğünü bildiğini söylüyor, tüm bunlarda ona yardım edecek. Onunla el sıkışır ve hem onu ​​hem de Shivanya’yı öldürüp nagmani alacağını düşünür. Kabeer iki nagini de öldüreceğini düşünüyor.

Amrita ve Kabeer’in nişanı başlar. Kabeer’in sahte annesi jokergiri başlatır ve sahnenin başlayıp başlamadığını sorar. Kabeer, annesinin hayatın bir atış olduğunu düşündüğünü ve anneye işaret ettiğini söylüyor. Amrita’nın ritüeli bittikten sonra Rithik, Yamini’ye Shivanya’nın ritüelleri gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini sorar. Ailesi kızar ama Yamini tereddütle kabul eder. Shivanya girerken Sesha, Rithik ile birlikte olmaktan hoşlandığını düşünür ve Shivanya’nın hiç geri dönmemesini umar. Ritüeller yapar ve Amrita ile Kabeer’in iyi bir çift olduklarını söyler. Kabeer, bu nagin’in hangi cinsten olduğunu bilmesi gerektiğini düşünüyor.

Sangram hastaneden kaçar. Kabeer, Shivanya gibi davranan Sesha ile konuşur ve eğer o da kandırılırsa, Shivanya’yı uzun zaman önce gönderdiğini söyler. Rithik içeri girer ve Sangram’ın bir yere gittiğini ve nereye gittiğini bilmediğini söyler. Ona sarılır ve endişelenmemesini, geri döneceğini ve iyi yaşlı adamın kaçtığını düşündüğünü söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın