İntikam Ateşi 50.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Salı

İntikam Ateşi 50

Rithik Shivanya’yı Öldürecek!

İntikam Ateşi 50.bölüm özetinde Rithik ve Yamini Ankush’un intikamını Shivanya’dan almak istiyor. Sesha Shivanya kılığında dolaşıp Rithik’i kızdırmayı başarır. İntikam Ateşi 50.bölüm özeti devam ediyor.

Shivanya, Ankush’u sarsmaya başlar. Rithik ve ailesine ne yaptığını söylemeden ölmesine izin vermeyeceğini haykırır. Yamini ise yere yığılır ve naginin kocasını öldürdüğünü oğluyla evlendirmekle hata yaptığını söyler. Rithik kendini kaybeder ve Shivanya diye bağırır.

Shivanya tapınağa ulaşır ve orada Sesha’yı görür. Shesha, üçüncü katillerinin artık bittiğini, istediği şeyin bu olduğunu söylüyor. Shivanya, Ankush’un suçlarını Rithik’in önünde kabul etmesini istediğini bildiğini söylüyor, ancak Rithik’in aşkında o kadar kör oldu ki Ankush’u öldürdü, asla rithik alamayacak.

Sesha onu iyi tanıdığını ve onu öldürdükten sonra Rithik ile mutlu bir şekilde yaşayacağını söylüyor. Shivanya’yı ısırır ama yere düşer. Shivanya, annemin öfkeyle her şeyi yapabileceğini bildiğini, bu yüzden zehrini ona yedirdiğini ve onu kendisinden daha güçlü kıldığını söylüyor. Onu öldürebileceğini haykırıyor. Shivanya onun ablası olduğunu söyler, bu yüzden onu öldürmeyi düşünemez. Shesha öfkeyle ayrılır.

Yamini ve Rithik, Ankush’un cesedini eve getirir ve ağlamaya başlar. Shivanya gelir ve ne olduğunu sorar. Rithik, nagin’in babamı öldürdüğünü ve şimdi onun hayatı için endişelendiğini söylüyor. Gurumaa’nın yüzüğünü avucunda tutar ve takmasını ister. Shivanya yapamayacağını söylüyor. Nagin olduğu için diyor. Shivanya’nın derisi yılan derisine dönüşür ve nagin olduğunu söyler ve yarı yılan olur. Yamini, Rithik’in onu kovacağını söyleyerek sırıtıyor. Herkes onu nagin olarak görmekten korkar. Shivanya, Rithik’e Ankush’u öldürmediğini söyler. Babasını öldürdüğünü gözlerinden gördüğünü söylüyor. Onu evden kovuyor ve kapıyı kilitliyor. Sonra diz çökerek ağlıyor. Angad onu teselli eder. Aile daha sonra Ankush’un son haklarını gerçekleştirir. Yamini, nagmani’nin %50 ortağının öldüğünü ve artık sadece onun olduğunu düşünüyor.

İntikam Ateşi 50.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shivanya bildiğini ve Sesha’nın Rithik için onu bile öldürmek istediğini söyler ve onlara son hikayeyi anlatır. Sangram, Rithik’e gerçeği söyleyeceğini ve sahte annesinin gerçek babasına inanıp inanmayacağını göreceğini söylüyor.

Yamini ellerinde takma tırnak izleri yapar. Sesha, Rithik’in bunların sahte mi gerçek mi olduğunu kolayca anladığını ve ellerini kaşıdığını söylüyor. Rithik geçer. Yamini, Sesha’dan dramasını şimdi göstermesini ister. Sesha, Shivanya’ya dönüşür ve Yamini’ye saldırır. Yamini Rithik’i arar. Rithik yüzüğünü gösterir ve sesha kaçar. 

Yamini zamanında geldiğini, yoksa annesinin cesedini göreceğini haykırır. Rithik, kendisini kaybetmeyi düşünemeyeceğini söylüyor. Yamini, nagin’in herkesi öldüreceğini söylüyor. Rithik, nagin’in kimseyi öldürmesine izin vermeyeceğini söylüyor. Yamini, nagin’i sadece kendisinin öldürebileceğini söyler ve onu öldürmesini emreder, ailesini ancak kendisi kurtarabilir. Nagin’i öldürmezse, her birini öldürür, aşkı onun gücü ve zayıflığıdır. Rithik, nagin’i öldüreceğini söylüyor. Gurumaa gidelim diyor, onlara Nagin’i öldürmenin bir yolunu gösterecek. Ona sarılır ve Shivanya’nın aşkının onu öldüreceğini düşünür.

Gurumaa, havan’ın önünde pooja yapar ve ateşten bir hançer alır. Bu hançerin zehri olduğunu ve tek darbeyle Nagin’in öleceğini söylüyor.Yamini, birinin aşkını öldürmenin zor olduğunu bildiğini, Shivanya’yı bağışlayabileceğini söylüyor. Rithik onu öldüreceğini söylüyor.Gurudev ve Sangram ormanda yürür ve şahinleri görür. Shivanya oraya gelir. Yamini şahinlerin durduğunu söylüyor, bu da Shivanya’nın etrafta olduğu anlamına geliyor. İkisi de arabadan inerler ve Yamini ona hançer verir. Sangram, Shivanya’ya şahinlerin onu öldüreceğini, bu yüzden buradan gitmesi gerektiğini söylüyor. 

İntikam Ateşi 50.Bölüm Fragman ve Özeti

Gurudev ona shiv mandir’de saklanmasını önerir. Shivanya oradan ayrılır, onları gurumaa’nın göndermiş olması gerektiğini düşünür, elini havada uzatır ve şahini boğar. Hawk tekrar uçar ve ona saldırır. Daha sonra şahini dilini ısırarak öldürür ve ebeveyninin katillerini bitirene kadar onu kimsenin öldüremeyeceğini söyler. Rithik içeri girer ve onu öldürebileceğini söyler. Yamini, Shivany’nin hayatından kalıcı olarak çıkacağını düşünüyor. Shivanya, Rithik’ten onu bir kez dinlemesini ister. Ona herkesten çok güvendiğini ama babasını öldürdüğünü ve annesini öldürmeye çalıştığını söylüyor. 

Yalan olduğunu, aşkının yalan olduğunu söyleyerek onu bıçaklamaya çalışır. Shivanya onu gerçekten sevdiğini söylüyor. Romantik anlarını anımsar ve durur. Yamini, Shivanya’ya bir daha düşerse onun öleceğini düşünür, Shivanya babasını öldürdü diye bağırır. Rithik duygularını kontrol etmekte büyük zorluk çekerek shivanya’ya bakar. Yamini Rithik’in elini tutar ve Shivanya’yı bıçaklar. Daha sonra hançeri eline alıyor ve Shivanya’yı defalarca kocasını öldürdüğünü ve ailemizin mutluluğunu mahvettiğini bağırarak bıçaklıyor. Rithik bunun yeterli olduğunu söylüyor.Rithik, Shivanya’nın elini tutar. Yamini ona öfkeyle bakar.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir