İntikam Ateşi 40.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Cumartesi

İntikam Ateşi 40

Mayuri Rithik’i Öpmeye Çalışır!

İntikam Ateşi 40.bölüm özetinde Yamini Shivanya’daki fotoğrafı görür. Bu fotoğrafın onun eline nasıl geçtiğini sorar. Yamini Shivanya’ya yalanlarına devam eder. İntikam Ateşi 40.bölüm özeti devam ediyor.

İntikam Ateşi 40.bölüm özetinde Mayuri Shivanya ve Rithik’in yanına gelir. Esprili konuşmalarına başlar. Shivanya ondan gitmesini ister. Mayuri şimdi ayrıldığını ama yakında geri döneceğini söylüyor.

Shivanya, Shesha ile konuşur ve ondan Rithik’e Ankush’un onu kullandığını açıklamasını ister. Sesha, Rithik’in aile fotoğrafını verir ve ondan Rithik’e göstermesini ister. 

Shivanya fotoğrafı çeker ve odasına gider. Rithik’e Ankush’un gerçek babası olmadığını söylediğini hatırlıyor. Rithik onu tokatlamıştı. Hayal gücünden çıkıyor ve ne pahasına olursa olsun bunu Rithik’e göstereceğini düşünüyor. Rithik gelir ve hatasını kabul edip etmediğini sorar. Elini tuttuğunda, bilmeden resmini düşürür. 

Mayuri gelir ve Rithik’i yardımına ihtiyacı olduğunu söyleyerek alır. Shivanya onu durdurur ve bir çiftin odasına böyle giremeyeceğini ve Rithik yerine hizmetçinin yardımını alabileceğini söyler. Rithik’e önemli bir şey konuşmak istediğini ve Mayuri’nin gitmesini istediğini söyler. Mayuri öfkeyle ayrılır.

 Shivanya, Rithik’e hatasını kabul ettiğini ve haklı olduğunu, bu yüzden burada kalacağını söyler.

İntikam Ateşi 40.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shivanya, Rithik’in aile fotoğraflarını aramaya başlar. Mayuri resmi bulur ve Yamini’ye verir. Yamini şok olur ve Shivanya’nın bunu nasıl aldığını sorar.

 Mayuri, nagin’in her yere gidebileceğini söylüyor. Yamini, Shivanya’nın odasına gider ve bunu araştırıp aramadığını sorar. Shivanya evet diyor. Yamini onu nereden bulduğunu sorar. Shivanya, haveli’den bir kitap getirdiğini ve onu içinde bulduğunu söylüyor. Yamini duygusal dramasına başlar ve Rithik’in erkek kardeşinin oğlu olduğunu söyler. Ankush, erkek kardeşini öldüren ve Rithik’i öldürmek isteyen bir suçludur, bu yüzden Rithik’i kurtarmak için onunla evlendi.

 Shivanya’dan Rithik’e onun gerçek annesi olmadığını söylememesini ister. Shivanya söz verir ve kardeşinin hayatta olduğunu bilmediğini düşünür.

Rithik, Shivanya’yı azarladığı için suçluluk duyar ve onu terasta bekler. Yağmur başlar. Mayuri yağmuru görünce mutlu olur ve dans etmek için dansa gider. Rithik’i görür ve yağmurda dans etmeyi sevdiğini ve onun önünde duygusal bir şekilde dans ettiğini söyler. Daha sonra onu tutar ve öpmeye çalışır, ama direnir. Shivanya, Rithik’ten özür dilemek için gelir ve onları birbirine sarıldığını görünce yanlış yorumlar ve oradan kaçar. Rithik arkasından koşar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir