İntikam Ateşi 2 Sezon 19.Bölüm – 12 Ağustos Cuma

İntikam Ateşi 2 Sezon 19.Bölüm

Akhilesh Ahuja, Anksush’a nagmani alması gerektiğini söylediğini hatırlıyor. Ankush onu azarlar ve uzaklaştırır. Daha sonra Yamini’nin onu istediğini hatırlıyor. Kocasını öldürdükten sonra neden buraya geldiğini sorar. Onun yardımına ihtiyacı olduğunu söylüyor. E’nin hiçbir menfaati olmadan kendine bile iyilik etmediğini söylüyor. Nagmani’nin %50 hissesini ona vereceğini söylüyor. Neye ihtiyacı olduğunu soruyor. Yeni bir aileye ihtiyacı olduğunu söylüyor. Ahilesh flashbackten çıkar ve Yamini’ye onu bu eve sığdırdığını ve payına ihtiyacı olduğunu, o zamana kadar bu evde kalacağını söyler. Ayakkabıları havaya fırlatır ve terliklerini almasını ister.

Shivangi, Rocky’ye arkadaşı evlenirken arkadaşıyla tanışmak istediğini söyler. Rocky izin alabileceğini ve gerekmediğini söylüyor. Shivangi bir restoranda Rudra ile tanışır ve Ankush’un resmini gösterir ve ağabeyi Akhilesh olarak geri döndüğünü söyler, onun aynı olduğundan şüphelenir. Bunu bulacağını söylüyor. Kayıyor ve onu tutuyor. Rocky’nin arkadaşı Ishaan onları görür. Shivangi onu fark etmez ve gider. Yengeyle kimin olduğunu ve neden onu görmezden geldiğini düşünüyor.

Sesha, Yamini’ye kocasının tekrar nasıl hayatta olduğunu sorar. Yamini, Ankush’un ikiz kardeşi olduğunu tekrarlar Akhilesh Sesha, her zamanki gibi yalan söylememesini ister. Yamini, eğer yapabilirse onu öldürmesini ister. Yılan olarak Shivangi konuşmalarını duyar. Yılan olarak Sesha ve arı olarak Avantika, uyuyan Akhilesh’i öldürmeye çalışır, ancak bunun yerine incinir. Akhilesh uyanır ve Yamini’nin kuklalarını onu öldürmeleri için gönderdiğini anlar. Kuklalar gidip Yamini’ye Akhilesh’i öldüremeyeceklerini bildirirler.

Rocky, Sesha’nın odasının önünden geçer, ağladığını duyar ve ne olduğunu sorar. Onu unutamadığını, çok yorulduğunu ama unutamayacağını söylüyor. Onu teselli etmek için sarılır. Oraya gelmek istediğini söyleyen arkadaşı Ishaan’ın telefonunu alır, ancak yengenin onu tekrar görmezden geleceğinden endişelenir. Rocky nedenini sorar. Ishaan, yengeyi bu gece bir restoranda bir erkekle gördüğünü ama onu görmezden gelerek yürüdüğünü söylüyor. Rocky, arkadaşıyla buluşacağı konusunda neden yalan söylediğini düşünür. Sesha’yı görmezden gelir ve ayrılır. Shesha, Rocky’nin Shivangi için onu tekrar görmezden geldiğini söylüyor.

Shivangi, Rocky’ye kahve verir. Rocky şekerin eksik olduğunu söylüyor. Tadı ve tatlı olduğunu söylüyor. Şimdi tatlı olduğunu söylüyor. Arkadaşıyla görüşmesinin nasıl geçtiğini sorar. Çok eğlendiğini ve alışveriş yapmayı planladığını söylüyor. Neden yalan söylediğini düşünüyor. Gidip bir çiçek bitkisini sular. Yanına gelir ve üzerine su düşer. Özür diliyor. Bugün iki kez banyo yaptığını söylüyor. Romantik oluyor. Kitni mohabbat hai tumse…..şarkı..arka planda çalıyor.

Yamini, onu neyin koruduğunu öğrenmek için Akhilesh’in odasını kontrol eder. Akhilesh gelir ve ona silah doğrultur. Panik yapıyor. Güney Hindistanlı aktrisin odasında ne işi olduğunu sorar. temizlik yaptığını söylüyor. Konuşmaları devam ediyor. Yamini bir telefon alır ve hemen dışarı çıkmaları gerektiğini söyler. İkisi de Panchner’ın Haveli’sine gider. Rudra onları bekler. Yamini, Rudra’yı görünce dumanlar tüttürür. Aghoris sırtında koruyucu bir nagmani dövmesi olduğunu ve aghoris’in nagmani’nin koruyucusu olduğunu söylediği için Rudra onun akrabası olduğunu söylüyor. Yamini onun dövmesini görür ve artık ona nagmani yaptırabileceği için çok açgözlü olur. Onu eve götürür. Rocky onu görünce gaza gelir ve onu öldüreceğini söyler. Yamini, shrivastav’ın oğlunun avukatı olduğunu ve yasal yönleriyle onlara yardım etmeye geldiğini söylüyor. Rudra’nın ev ofisini gösterir ve ondan oraya gitmesini ister. Rocky’nin Rudra’ya aşık olan kuzeni onu görünce çok mutlu olur. Rudra, Shivangi’ye Yamini’yi boynuna bir dövme yaptırarak nasıl kandırdığını ve bu eve girdiğini anlatır.

Yamini dolabından bir çanta dolusu para alır ve Akhilesh’e gösterir. Akhilesh bunu nasıl elde ettiğini sorar. Nikunj ailesi adına sahtekarlık ticari işlemler yaparak diyor. Ona Shivangya’nın kocası Rthik’i nasıl öldürdüğünü hatırlatıyor. Yılan olarak Shivangi konuşmalarını duyar. Gidip Rudra’ya haber verir. Rudra, Akhilesh’i öldürmek için önce Yamini’yi dövüştürmeleri gerektiğini söyler. Rudra Akhilesh’e dönüşür, Yamini’nin odasına gider ve ona para çantası vermesini ister. O tereddütle ona verir. Akhilesh’in odasının dışında, Shivangi Yamini’ye dönüşür ve telefonda paranın onunla olduğunu ve Akhilesh’i öldüreceğini ve ona bir kuruş vermeyeceğini söyler, nagmani’yi unut. Akhilesh konuşmalarını duyar.

Aaliya cep telefonunda Rudra’nın resimlerine bakar. Başka bir kuzeni izliyor. Yamini odaya girer ve kuzeni cep telefonunu gösterir. Yamini bütün bunlar nedir diye sorar. Aaliya, Rocky’yi sevdiğini söylüyor. Yamini bunun iyi bir haber olduğunu, onları evlendireceğini söylüyor. Aaliya çok mutlu olur.

Akhilesh, Yamini’den kendisine para vermesini ister. Zaten verdiğini söylüyor. Onların argümanı başlar. Yarın geceye kadar paraya ihtiyacı olduğunu, yoksa sırrını ortaya çıkaracağını söylüyor. ona bir kuruş vermeyeceğini düşünüyor. Rudra ve Shivangi onları izliyor ve şimdi Akhilesh’i öldürmeleri gerektiğini düşünüyorlar. Rocky onları bir arada görür ve şüphelenir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir