İntikam Ateşi 2 Sezon 12.Bölüm – 5 Ağustos Cuma

İntikam ateşi 2.sezon 12.bölüm

Sesha, Yamini’ye Nidhi’nin onu tokatladığı için şikayet eder. Bu yüzden onu öldüreceğini söyler. Yamini Nidhi’yi arar ve Sesha’ya neden tokat attığını sorar. Nidhi, yakışıklı kocasına baktığını söyler.Nidhi kocasını arar ve Sesha’nın mesajını göstermesini ister. Hangi mesaj diye soruyor. Telefonu kontrol eder ve mesaja ne olduğunu sorar. Rüya gördüğünü söyler ve Sesha’yı işaret ederek ayrılır. Yamini, Sesha’dan Nidhi’yi tokatlamasını ister. Sesha, Nidhi’nin elini tutar ve ona defalarca tokat atar. Koca gider ve başka bir ortak Amar ile oturur ve genç kızların arkasından delirdiğini söyler ve Sesha’ya işaret eder. Amar yaşlı kadını görür.

Shivangi, Sesha’nın oraya gittiğinde kılık değiştirmiş ve Rocky’nin onu terk etmesi durumunda, onu burada bıraktığını haykırıyor. Hayır diyor, ona her şeyi yapabilir. Onu yatağa götürür. Burada olmaz, ona mesaj atacağını söyler ve dışarı çıkar. Kaali mandiriyle gelmesi için mesaj atıyor ve telefonu masada tutuyor. Sesha masasını görür ve alır.

Amar kaali tapınağına ulaşır ve orada Sesha’yı görür. Onu neden orada aradığını, başka bir yere gitmeleri gerektiğini soruyor. Döndü ve Shivangi’ye dönüştü. Neden burada olduğunu sorar. Onu burada aradığını ve önce Sesha’ya sonra da kendisine dönüştüğünü söylüyor.

nun bir icchadhari nagin olduğunu söylüyor ve annesinin intikamını alması için onu aradığını söylüyor, annesini defalarca bıçakladı. Bir kız şimdi annesinin intikamını alacak. O koşuyor. Kuyruğuyla tekmeler ve yere düşer. Onu kuyruğundan tutup yere fırlatıyor ve sonra bir elini kırıyor. Onu bağışlamak için yalvarır. Bıçak atıyor ve annesini bıçakladığı gibi defalarca kendini bıçaklamasını emrediyor. Kendini defalarca bıçaklıyor. Kuyruğuyla tekrar kaldırıyor ve maa düşmanını öldürüyorum diyor ve onu havaya fırlatıyor. Arabasının üzerine düşer ve arabanın çatısı parçalanır ve ölür. Bir adam oraya gelir ve uzaktan seyreder. Shivangi, bugün tek düşmanını bitirdiğini söylüyor.

Rocky odasına gider ve Shivangi’nin zaten orada olduğunu görür. Onu aradığını ve burada olduğunu söylüyor. Annesi öldürüldüğünde hissettiği gibi tuhaf hissettiğini söylüyor. Yamini’nin ortağı kapıyı çalar ve kapıyı açmasını ister. Rocky kapıyı açar. Ortak, Amar’ın öldüğünü ve polisin cesedini getirdiğini söylüyor. Shivangi tüm düşmanlarını yeneceğini düşünüyor. İkisi de aşağı inerler ve Amar’ın cesedini yerde görürler. Karısı ağlıyor ve Amar ile ortağının kavgasını hatırlıyor. Müfettiş Ruchika/Sesha’ya sorar ve Amar’a mesaj atıp atmadığını sorar. Hayır diyor. Cep telefonunu kontrol eder ve onu tutuklar.

İntikam Ateşi 2 Sezon 12.Bölüm

Avantika, Yamini’ye Amar’ı Sesha’nın öldürdüğünü düşünüp düşünmediğini sorar. Yamini, nagmani için yapabileceğini söylüyor. Sesha gelir ve Yamini üslubunu değiştirir, masum bir hayvan nasıl birini öldürebilir ve Sesha’dan insan formuna geri dönmesini ve polisten nasıl kaçtığını anlatmasını ister. Sesha, polis hapishanesinde kilitli olduğunu hatırlıyor. Komiser gelir ve müfettişe bu cinayetin raporunu 2 gün içinde kendisine sunmasını emreder. Arabasına geri döner. Yılan olarak Sesha onu öldürür ve kılık değiştirerek müfettişten kızı bırakmasını ister, çünkü herhangi bir kişinin cep telefonundan SMS gönderilebilir. Müfettiş, polis memuruna Ruchika/Sesha’yı serbest bırakmasını emreder.

Shivangi odasına gider ve Rocky’nin Ruchika’ya sarıldığını görünce şaşırır. Rocky, geri döndüğü için mutlu olduğunu söylüyor. Shivangi de aynı şeyi söylüyor ve polisin onu nasıl kurtardığını soruyor. Kanıt bulamadıklarını söylüyor. Shivangi birinin bunu yapmış olması gerektiğini sorar. Sesha, suçluyu kolayca yakalayacağını söylüyor. Shivangi nasıl olduğunu sorar. Sesha elini tutar ve onu oturma odasına götürür ve Amar’ın oğlundan muh dikhayi sırasında yakaladığı video görüntüsünü oynatmasını ister. Görüntüleri oynuyor. Shivangi endişelenir ve ona yardım etmesi için Shivji’ye dua eder. Rudra, Shiv, Shivanya’yı söyler ve görüntülere bakar. Görüntü CD’si bozuluyor. Sesha, suçluyu yakalamak üzere olduğunu düşünüyor ama bu görüntü…

Kali tapınağının dışında görülen bir adam, Nikunjh’un evine Avukat Srivastav olarak girer ve Yamini’ye burasının Aman Nikunjh’ın evi olup olmadığını sorar. Yaman evet diyor. Amar’ın vasiyetini getirdiğini ve Amar’ın karısını ve Rocky’yi aramasını istediğini söylüyor. Yamini, Amar’dan bu iradeyi yapmasını istediğini düşünüyor ve eğer bunu yaparsa avukat Amar’ı öldürdüğünü düşünecek. Amar’ın kızı Sesha’ya bu adamın çok seksi göründüğünü söylüyor. Sesha, annesini aramasını ister. Srivastav su ister ve yudumlamak üzereyken Anne gelip onunla çatışır. Takım elbisesinin üzerine su düşüyor. Amar’ın kızı onu kurutacağını söylüyor, elbisesini kastediyor.

Shivanggi sarisini giyer. Rocky girer ve özür diler. Kayıyor ve bacağını büküyor. Onu tutar ve görmeme izin ver der. Gerek yok diyor. Ayak bileği bükülmesini düzeltmeyi bildiğini ve yatağa oturttuğunu ve ağrı hissetmeyeceğini söyleyip düzelttiğini ve ağrı hissedip hissetmediğini sorduğunu söylüyor. Ona acı verdiğini söylüyor. Ne diye sorar.. Odaya birden girmeseydi, kaymazdı demek istediğini söylüyor. Ona acı verdi ve şimdi bir şey vermek istiyor. Shivanya eşyalarının olduğu bir bavul alır ve arkadaşından onu göndermesini istediğini söyler. Öldüğünü duyunca çok üzüldüğünü, bu yüzden hayatını bunları görerek geçirmeyi düşündüğünü, şimdi ona ait olduğunu söylüyor. Bunu neden yaptı diye ağlar ve annesinin eşyalarına bakar. Ne hissettiğini bildiğini ve acısını paylaşacağını söylüyor. Böyle gerçek bir adamın birini nasıl öldürebileceğini düşünüyor,

Ruchika, Srivastav’ın etrafta dolaştığını görür ve neden bu kadar çekici olduğunu düşünür. Ona kendini tanıtır. Rocky’nin odasının nerede olduğunu sorar. Yön söyler. sonra görüşürüz der ve gider. Bir şeyin ona çekici geldiğini düşünüyor.

Shivangi, Yamini’nin odasına gider ve Rithik ile Yamini’nin ilişkisi hakkında ipucu arar. Bir fotoğraf bulur, döner ve Yamini’yi kapının yanında görünce şok olur ve onu görmemiş olmayı umar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın