Gönül Dağı 69. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gönül Dağı Yeni Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Gönül Dağı 69

Gönül Dağı 69.bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 69.bölümde Muammer ve Hüseyin’in babalarından miras işini halletmesini istemişti. Ciritci Abdullah tüm ailesini toplamış ve Muammer’in sözleri damga vurmuş ve Taner’i incitmişti. Taner gereken cevabı amcasına söylemişti. Ciritci Abdullah ise Muammer’in sözlerinden dolayı bir hayli utanç içindedir. Gönül Dağı 69.bölüm fragmanında da anlayacağınız üzere Ciritci Abdullah oğluna sitemini dile getiriyor.

Ramazan ve Asuman ise yalnız kalmanın yollarını arıyor. Kiralık ev bulana kadar en iyi yolun şehirdeki otelde kalmak olduğuna karar verirler.

Gedelli kadınları için yeni bir macera başlar. Tiyatro ile ilgilenen kadınlar için bir yarışma düzenlenmektedir. Hüseyin ise karısını kıskanır ve bu yarışmaya katılmasına engel olmak ister. Günşıl ise bu defa hayatı ıskalamayacağını söyler.

Elif ve Kenan aşkı doludizgin giderken bazı sorunlarla karşılaşacak ve aşkları sınanacak. Kenan ve Elif’in aşkında sınav zamanı… Taner ile Dilek, Ramazan ve Asuman sezonlar boyunca sınanmıştı Kenan ve Elif’e ise torpil geçilmeyecek gibi duruyor.

Cemile ve Veysel… Masum aşıklar… Bir tek onların gözyaşlarına kıyamıyoruz. Cemile yeniden çocuğuyla sınanıyor. Veysel ailesine dokunanın karşısında aslan kesiliyor. Cemile ve Veysel birlikte omuz omuza her türlü derdin sıkıntının üstesinden geleceklerdir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir