Gönül Dağı 38.bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Gönül dağı 38

Gönül Dağı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Trt 1’in en çok sevilen ve reytingi yüksek olan Gönül Dağı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 38.bölümde neler olacak? Gönül Dağı dizisi 38.Bölümde Dilek ve Taner evlenecekleri yeri ayarlıyor. Doktor Kenan gerçek ailesini bulacak mı? Peki Ramazan’ın durumu ne olacak? Ramazan “Kim bu mezarcı İlyas” diyor? Bakalım Ramazan sorduğu sorunun cevabını görünce pişman olacak mı?

Gönül Dağı 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Gönül dağı 38.bölümde Taner ve Dilek’in mutluluğuna diyecek yok. O kadar mutlular ki gelecek nesillerin aşklarından bahsedeceğini konuşuyorlar.

Ramazan ise anne ve babasının arkasından çevirdiği işleri kendi başına halletmeye çalışıyor. Mezarcı İlyas’ın oğullarıyla konuşmayı dener. Hüseyin ise onların nasıl bir baş belası olduğunu anladığından kaçacak delik arar.

Amcaoğulları ise icat peşinde koşmaya devam ediyor. Onlar bulmasına buluyor ama devam ettirme işi yatırımcıya bağlı. Yatırımcı bulmak için kolları sıvayan amcaoğulları yine komik anlara neden olacak.

Sefer Abimiz kırmızı çizgimiz. Sefer ve Zahide’nin başındaki kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Sevenler kavuşunca da bazen sınavları devam ediyor.

Sıcacık aile dizisi Gönül Dağı 30 Ekim Cumartesi günü Trt 1 ekranında…

Bir yanıt yazın