Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu!

gökberk-demirci

Gökberk Demirci Hangi Diziyle Geri Dönüyor!

Yemin dizisinin başarılı sevilen oyuncusu Gökberk Demirci’den beklenen haber geldi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara geri dönüyor. Gökberk Demirci, Üç Kız Kardeş dizisinden teklif aldı.

Gökberk Demirci

Üç Kız Kardeş Kanal D ekranlarında salı akşamı yayınlanıyor. Oldukça sevilen dizinin önümüzdeki sezonda devam edeceği söylenmişti. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Kartal karakterine güçlü bir ismin hayat vermesi isteniyordu. Kartal karakteri zengin bir iş adamı.

Süreç film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi her salı Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosunda İclal Aydın, Özgü Kaya, Berker Güven, Veda Yurtsever, Lara Domaç, Serhat Parıl, Seda Aydoğan gibi isimlerin yer aldığı dizinin senarist ekibinde Eda Teksöz ve Nilüfer Özçelik yer alıyor.

Gökberk Demirci Kimdir?

Aslen Adanalı olan karizmatik oyuncu Gökberk Demirci, 20 Ekim 1989 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk dersleri alan Demirci, ilk oyunculuk deneyimini Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi ile yaşamıştır.

Terazi burcu olan yakışıklı oyuncu Gökberk Demirci, 1.81 metre boyunda ve 77 kilo ağırlığındadır.

Gökberk Demirci’nin sevgilisi Yemin dizisindeki partneri Özge Yağız’dır.

Üç Kız Kardeş konusu ne?

Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesi anlatılıyor.  Türkan, Dönüş ve Derya… Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır.

Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır.

Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.  

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu ‘Üç Kız Kardeş’in senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlandı.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir