Fedakar dizisinden yeni tanıtım geldi!

fedakar dizisi

Fedakar dizisinden dikkat çeken ayrıntılar…

Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’dan 2.tanıtımda geldi. Kanal 7 günlük dizilerinin sayısını arttırdı. Fedakar dizisi konusu bakımından diğer dizilerden farksız duruyor. İşte Fedakar dizisiyle ilgili dikkat çeken detaylar…

fedakar dizisi

Fedakar dizisi yakında Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Gelen tanıtımla birlikte kardeşinin intikamını almak için yanıp tutuşan öfkeli erkek başrol; diğer yanda masum öfkeli adamın eziyetlerine maruz kalan genç bir kadın.

Dizi yine villa tipi büyük bir evde geçiyor. Kardeşinin intikamını almak isteyen Tarık’ın, Elif’i evinde hapis edip eziyet ettiğini görüyoruz. Neyse ki kadın başrol oyuncu boyun eğmek yerine sesini çıkarıyor. Dizide baba figürü görünmedi. Bunda da annenin söz sahibi olduğunu anlamak mümkün.

Fedakar dizisi konusu

Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır.

İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişecektir. Elif’in fedakarlığı burada devreye girecek ve kardeşini korumaya çalışacaktır. Elif ve Tarık bilmeden çıktıkları bu yolda aşık olacak kader ağlarını örecektir.

Fedakar dizisi Oyuncuları

Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Ejder Özkarslıgil, Batuhan Hantal ve Kahraman Sivri yer alacak.

Fedakar dizisi Berkay Veli – Tarık

Beni Bırakma dizisinde ‘Emre’ karakterine hayat  veren Berkay Veli, oynadığı karakterle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. 

Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Berkay Veli, 1 Temmuz 1993 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlayan Veli, çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

Berkay Veli, Lara Türkoğlu ile evlidir. Yengeç burcu olan yakışıklı oyuncu, 1.90 boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Fedakar dizisi Berkay Veli İnstagram hesabı ne?

Berkay Veli instagram adresi “berkay_veli”. Oyuncunun şu an 20.7 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar dizisi Aybüke Yılmaz – Elif

Aybüke Yılmaz tiyatro oyuncusudur. Hakkında çok fazla bir bilgi bulunamamıştır.

Fedakar dizisi Aybüke Yılmaz İnstagram hesabı ne?

Aybüke Yılmaz instagram hesabı “aybukeliy”. Oyuncunun şu an 15,4 bin takipçisi bulunmaktadır.

Aybüke Yılmaz’ın Fotoğrafları

Fedakar dizisi Doğaç Meriçliler

Tiyatro oyuncusudur.

Cosmos menajerliğin oyuncusu olan Doğaç Meriçliler ilk kez Fedakar dizisi ile kamera önü oyunculuk deneyimi yaşayacaktır. Doğaç Meriçliler oyuncu Hakan Meriçliler’in oğludur.

Fedakar dizisi Mihriban Er

 Mihriban Er 7Eylül 1966, İstanbul doğumludur.

1987 yılında TRT kanalında yayımlanan Saat Sabahın Dokuzu isimli televizyon dizisi ile ilk defa ekranlar karşısına geçmiştir. Bundan sonra 27 tane televizyon dizisi ve 5 tane filmde oynamıştır.

Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide 4 sezon (1999-2002) oynamıştır.

Usta oyuncunun önemli rol oynadığı yapımlar arasında, Feraye Gürel karakteri ile yer aldığı 240 bölümlük Alın Yazım dizisi ve Gülten karakteri ile yer aldığı Köksüz filmi vardır.

Fedakar dizisi Mihriban Er instagram hesabı

Mihriban Er instagram hesabı mihribaner” . Oyuncunun şu an da 28,8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar Dizisi Kahraman Sivri

Kahraman Sivri 24 Nisan 1968, İstanbul doğumludur. Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, sinema yönetmenidir.

1995 yılından bu yana “Biraz Katil Olur musunuz”, “Neden Güldün”, “Sigara Böreği”, “ Benimle Oynar mısın” “Yalancı Kahramanlar” gibi birçok tiyatro oyunu yanı sıra; Abdülhamit Düşerken, Büyük Sürgün , Eyvah Eyvah1- 2, Güzel Günler Göreceğiz , Peri Tozu gibi sinema filmlerinde ve Ayışığı , Bıçak Sırtı, Binbir Gece, Bir Çocuk Sevdim, Bizim Okul , Canım Ailem, Deli Yürek gibi tv dizilerinde oynadı.

Fedakar dizisi Ejder Özkarslıgil – Sefer

Oyuncuyu daha önce Yemin, Gülperi, Üç Harfliler Adak, Savaşçı, Kırmızı Oda projelerinde gördük. Ejder Özkarslıgil, Fedakar dizisinde Sefer karakterini canlandıracak.

List of Turkish TV Series to Beginning

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir