Fedakar 5.Bölüm Fragmanı – Fedakar 1 Nisan Cumartesi

fedakar-5

Sefer, Tarık’ı Vuracak mı?

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Sefer ablası Elif’e ulaştı. Elif’in aklıysa Tarık’ın yüzünden bulanık. Kardeşinden kendisini katil olmadığına ikna etmesini istiyor. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 5.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 5.bölümde neler olacak? Fedakar 1 Nisan Cumartesi günü 5.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 5.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 1 Nisan Pazar günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 5 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 3
fedakar dizisi

Fedakar 5 Fragmanı Yayınlandı mı?

Fedakar’da Elif hala Tarık’ın tutsağı altında… Sefer’in aklı ise biricik ablasında. İki kardeş bu hayatın içinde yuvarlanıp giderken bela resmen geldi başlarına kondu. Tarık, Sefer’in gelmesi için Elif’i kullanıyor. Tarık’ın kız kardeşi için savaşırken bir başkasının ablasını tutsak etmesi eksi puan…

Elif’in gözü kara. Tarık’ın oyunlarına boyun eğmeyecektir. Kardeşini koruma iç güdüsüyle yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Yanız Tarık’ın Sefer’in katil olabileceğiyle ilgili getirdiği kanıtlar kafasını bulandırdı.

Sefer’de gerçek katillerin oyuncağı durumuna düştü. Saf ve masum Sefer büyük bir oyunun içinde balıklara yem olmakla burun buruna. Bakalım Elif ve Sefer nasıl kurtulacak?

Sefer’de ablasını ne pahasına olursa olsun kurtarmayı göze aldı. Silahı kaptığı gibi Tarık ve Elif’in karşısına çıktı. Silahlar patlayacak mı?

Ayşe günden güne Elif’le duygusal bir bağ kurdu. Ayşe ilerleyen bölümlerde daha çok içe kapanabilir. Ayşe, Elif’i annesinin gönderdiğine inanıyor. Bu yüzden gelecek bölümler Ayşe’nin içine girdiği duygusal süreçlerde Elif’in yardımına ihtiyaç duyacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın