Fedakar 5.Bölüm Fragmanı – Fedakar 1 Nisan Cumartesi

fedakar-5

Sefer, Tarık’ı Vuracak mı?

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Sefer ablası Elif’e ulaştı. Elif’in aklıysa Tarık’ın yüzünden bulanık. Kardeşinden kendisini katil olmadığına ikna etmesini istiyor. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 5.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 5.bölümde neler olacak? Fedakar 1 Nisan Cumartesi günü 5.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 5.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 1 Nisan Pazar günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 5 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 3
fedakar dizisi

Fedakar 5 Fragmanı Yayınlandı mı?

Fedakar’da Elif hala Tarık’ın tutsağı altında… Sefer’in aklı ise biricik ablasında. İki kardeş bu hayatın içinde yuvarlanıp giderken bela resmen geldi başlarına kondu. Tarık, Sefer’in gelmesi için Elif’i kullanıyor. Tarık’ın kız kardeşi için savaşırken bir başkasının ablasını tutsak etmesi eksi puan…

Elif’in gözü kara. Tarık’ın oyunlarına boyun eğmeyecektir. Kardeşini koruma iç güdüsüyle yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Yanız Tarık’ın Sefer’in katil olabileceğiyle ilgili getirdiği kanıtlar kafasını bulandırdı.

Sefer’de gerçek katillerin oyuncağı durumuna düştü. Saf ve masum Sefer büyük bir oyunun içinde balıklara yem olmakla burun buruna. Bakalım Elif ve Sefer nasıl kurtulacak?

Sefer’de ablasını ne pahasına olursa olsun kurtarmayı göze aldı. Silahı kaptığı gibi Tarık ve Elif’in karşısına çıktı. Silahlar patlayacak mı?

Ayşe günden güne Elif’le duygusal bir bağ kurdu. Ayşe ilerleyen bölümlerde daha çok içe kapanabilir. Ayşe, Elif’i annesinin gönderdiğine inanıyor. Bu yüzden gelecek bölümler Ayşe’nin içine girdiği duygusal süreçlerde Elif’in yardımına ihtiyaç duyacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir