Fedakar 22.Bölüm Fragmanı – Fedakar 30 Mayıs Salı

Fedakar-22

Ayşe’nin Kabuslarını Tekrarlatan Ne?

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Elif ve Ayşe arasındaki bağ her geçen gün artarken Tarık’ta gemileri yakmak üzeredir! Evdeki gergin suratlar başta Hülya Karacan olmak üzere herkesin tek derdi Elif olmuştur… Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 22.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 22.bölümde neler olacak? Fedakar 30 Mayıs Salı günü 22.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 22.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 29 Mayıs Salı günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 22 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 22
fedakar dizisi

Fedakar 22 Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar dizisi artık hafta içi her gün ekranlarda yayınlanıyor. Biliyorsunuz ki Fedakar dizisi 50.bölümde final yapması bekleniyor. Hafta içi her gün yayınlanmaya devam ederse dizi temmuz ayında final yapacak.

Gelelim dizimizde neler olup bittiğine… Elif konakta çalışa olarak statüsüne erişmiş ve Ayşe’nin yanında yer alıyor. Ayşe, annesinin kaybından sonra Elif ablasıyla arasında inanılmaz bir bağ kuruyor ve kimse aralarına giremiyor. Zaten Ayşe’de Elif gönülden bağlıdır. Bir de Gönül teyzenin hakkını yemeyelim…

Tarık ise fazla öfkeli… Annesi Hülya ise ayrı bir dert ayrı bir hava… Şimdi de Güzide’yle kafa kafaya verdiler. Hülya, Güzide’ye Tarık’la evlenme sinyalini çaktı. Güzide hemen ayrı havalara büründü lakin Tarık’ın koruya Elif ve Ayşe’yle gideceğini duyunca ayrı bir şok yaşadı.

Tarık, Güzide’yle buluşacakken onu ekip Elif’le koruya gitmesi iki kadını küplere bindirir. Güzide çılgına dönmüşken sonunun Yeşim gibi olacağı naraları atar.

Kerem de erkenden havalara girdi. Çiçek pastayı başka özel bir arkadaşına yapmıştır. Kerem elinde çiçeklerle kalakalır.

Tarık ve Elif birlikte koruya gitmişlerdi. Tarık, Ayşe’yi göz önünden ayırmaz. Ayşe bir anlığına kayıplara karışır ve ardından yeniden kabuslar görmeye başlar. Elif, Ayşe’nin tekrarlayan kabuslarının üstüne gitmeye karar verir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Fedakar dizisi Final Kararı Aldı!

Fedakar 22.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Fedakar dizisi konusu

Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır.

İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişecektir. Elif’in fedakarlığı burada devreye girecek ve kardeşini korumaya çalışacaktır. Elif ve Tarık bilmeden çıktıkları bu yolda aşık olacak kader ağlarını örecektir.

Fedakar dizisi Oyuncuları

Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Ejder Özkarslıgil, Batuhan Hantal ve Kahraman Sivri yer alacak.

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın