Emanet Legacy Episode 271 Promo

Legacy 271

İçerik Tablosu

Ropes Broke Between Seher and Yaman! Deathbed repetance…

What did Yaman master do in the TV series Emanet, it made Seher’s nerves jump. Even though the girl always looked at Yaman with love and showed how much she loved him, Yaman made things happen. While we gave up hope on Yaman and returned to Seher, she was not left behind. He left the ring in Yaman’s hand and left. If you’re going to leave the ring in such an event, Seher, we have a lot to take from you. So what will happen in the next episode?

Yaman is sorry! Realizing his mistake, Yaman will do his best to save the situation. At first, he will apologize to Fikret for his mistake. Then he will give everything he has for Seher to forgive him.

Like Yaman, Seher is aware that she is overdoing it. To put it simply, this separation will not last long. Both Seher and Yaman regret. However, there is one thing we should not forget. Two demons are on the alert. The duo who brought Seher and Yaman to this point will continue their games. On the one hand, the target of the duo, who continues to cloud Yaman’s mind, is Seher this time. They will do the same game to Seher as he did to Yaman.

Cheers to Seher! Just like Yaman, Seher can come to these games. However, difficulties and obstacles have always grown the love of the two. Seher and Yaman have the power to defeat these two witches.

On the other hand, things are going exactly as we predicted. Ali and Duygu aim to overcome evil together. While Duygu’s mother is in a very difficult situation, Ali’s heroism will leave a mark. Duygu’s love will only grow as she grows with this event.

¡Las cuerdas se rompieron entre Seher y Yaman! Repetición en el lecho de muerte …

¿Qué hizo el maestro de Yaman en la serie de televisión Emanet? Hizo que los nervios de Seher saltaran. A pesar de que la niña siempre miraba a Yaman con amor y mostraba cuánto lo amaba, Yaman hizo que las cosas sucedieran. Si bien perdimos la esperanza en Yaman y regresamos a Seher, ella no se quedó atrás. Dejó el anillo en la mano de Yaman y se fue. Si vas a dejar el ring en tal evento, Seher, tenemos mucho que aprender de ti. Entonces, ¿qué pasará en el próximo episodio?

¡Yaman lo siente! Al darse cuenta de su error, Yaman hará todo lo posible para salvar la situación. Al principio, se disculpará con Fikret por su error. Entonces dará todo lo que tiene para que Seher lo perdone.

Como Yaman, Seher es consciente de que se está exagerando. En pocas palabras, esta separación no durará mucho. Tanto Seher como Yaman se arrepienten. Sin embargo, hay una cosa que no debemos olvidar. Dos demonios están alerta. El dúo que llevó a Seher y Yaman a este punto continuará con sus juegos. Por un lado, el objetivo del dúo, que sigue nublando la mente de Yaman, es Seher esta vez. Harán el mismo juego con Seher que él con Yaman.

¡Salud a Seher! Al igual que Yaman, Seher puede asistir a estos juegos. Sin embargo, las dificultades y los obstáculos siempre han hecho crecer el amor de los dos. Seher y Yaman tienen el poder de derrotar a estas dos brujas.

Por otro lado, las cosas van exactamente como predijimos. Ali y Duygu tienen como objetivo vencer el mal juntos. Mientras que la madre de Duygu se encuentra en una situación muy difícil, el heroísmo de Ali dejará una marca. El amor de Duygu solo crecerá a medida que ella crezca con este evento.

Cordas quebradas entre Seher e Yaman! Repetição no leito de morte …

O que Yaman master fez na série de TV Emanet fez os nervos de Seher saltarem. Mesmo que a garota sempre olhasse para Yaman com amor e mostrasse o quanto o amava, Yaman fazia as coisas acontecerem. Enquanto perdemos as esperanças em Yaman e voltamos para Seher, ela não foi deixada para trás. Ele deixou o anel na mão de Yaman e saiu. Se você vai deixar o ringue em tal evento, Seher, temos muito a tirar de você. Então, o que vai acontecer no próximo episódio?

Yaman está arrependido! Percebendo seu erro, Yaman fará o possível para salvar a situação. A princípio, ele pedirá desculpas a Fikret por seu erro. Então ele dará tudo o que ele tem para Seher perdoá-lo.

Como Yaman, Seher está ciente de que está exagerando. Para simplificar, essa separação não durará muito. Tanto Seher quanto Yaman se arrependem. No entanto, há uma coisa que não devemos esquecer. Dois demônios estão em alerta. A dupla que trouxe Seher e Yaman a este ponto continuará seus jogos. Por outro lado, o alvo da dupla, que continua a turvar a mente de Yaman, é Seher desta vez. Eles farão com Seher o mesmo jogo que ele fez com Yaman.

Felicidades para Seher! Assim como Yaman, Seher pode vir para esses jogos. Porém, dificuldades e obstáculos sempre fizeram crescer o amor dos dois. Seher e Yaman têm o poder de derrotar essas duas bruxas.

Por outro lado, as coisas estão indo exatamente como previmos. Ali e Duygu visam superar o mal juntos. Enquanto a mãe de Duygu está em uma situação muito difícil, o heroísmo de Ali deixará uma marca. O amor de Duygu só vai crescer à medida que ela cresce com este evento.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe

  Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!

  Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 545 fragmanı geldi. Emanet 545. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 545. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 545. bölüm 20 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 544
  Emanet

  Emanet 545 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde Nana’nın peşine karabulutlar dolaşıyor. Hiçbirimizin görmeye dayanamadığı sahneyi yaşadı Nana. Köpeği göz göre göre öldürüldü. Yaman ise Nana’nın acısına ortak oldu.

  Nana evden kaçmaya yeltendikçe Yaman onu kucağına alarak evin yolunu tutuyor. Nana’nın kalabilmesi için bir şart var o da evlenmek. Aha Nana Yaman’la evlenecek dedik hop Kubilay geldi takıldı oltaya… Aaa Yaman Bey bir formalite evlilikte yapamayacaksak yani!

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe

  Emanet 545.Bölüm – 20 Nisan Perşembe Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı

  Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!

  Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 543 fragmanı geldi. Emanet 543. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 543. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 543. bölüm 18 Nisan Salı günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 543
  Emanet

  Emanet 543 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde görücü faslı kapandı. Nana’nın Kırımlı itirafı Kubilay’ı bu işten vazgeçirdi. Yaman ise kıskançlıktan delirdiği halde Nana’ya olan duygularına engel olmaya devam ediyor. Nana’ya doğru insanı bulacağı temennisinde bulunuyor.

  Akça hala ise Nana’nın Yaman’da gözü olduğunu anladı. O da bu işe çomak sokacak. Yaman’dan itiraf gelmedikçe Nana duygularıyla yalnız kalacaktır.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı

  Emanet 543.Bölüm – 18 Nisan Salı Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma

  Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…

  Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 541 fragmanı geldi. Emanet 541. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 541. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 541. bölüm 14 Nisan Cuma günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 541
  Emanet

  Emanet 541 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde Kubilay, Nana’yı kafaya taktı. Nana’nn halleri ona sempatik gelmeye başladı. Kubilay, Nana’ya yakın davranacağım diye dayak yiyecek haberi yok.

  Yaman, Nana’nın Kubilay’la dolaşmasını bahçede baş başa konuşmalarını fena halde kıskanıyor. Ok meydana çıkıyor ve Yaman gövde gösterisine başlıyor.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma

  Emanet 541.Bölüm – 14 Nisan Cuma Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe

  Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!

  Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 540 fragmanı geldi. Emanet 540. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 540. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 540. bölüm 13 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 540
  Emanet

  Emanet 540 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde görücüler Nana’yı görmeye geldi. Nana en beceriksiz halini sergilemeye çalışıyor. Lakin Nana’nın yaptıkları oldukça sempatik karşılanıyor.

  Nana boş zamanlarında ok attığını ve adam dövdüğünü söyler. Ayrıca kahve ikramında tüm tepsiyi damat adayının üzerine boca eder. Bu durum ise Yaman efendinin pek hoşuna gider. Yaman bıyık altı gülmeye başlar.

  Nana ve damat adayı yalnız görüşmeye başladığındaysa Yaman, Nana’yı çekip yanına alıyor. Zorla hiçbir şeyin yaptıramayacağına dair güvence veriyor.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe

  Emanet 540.Bölüm – 13 Nisan Perşembe Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba

  Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!

  Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 539 fragmanı geldi. Emanet 539. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 539. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 539. bölüm 12 Nisan Çarşamba günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

  Emanet 539
  Emanet

  Emanet 539 Bölüm Fragmanından Detaylar…

  Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

  Sonuçları görüntüle

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...

  Emanet dizisinde Yaman doldu taşıyor. Öfkesi adeta onu ele geçirmiş durumda. Akça halanın ısrarıyla görücüler gelmekte kararlı. Nana ve Yaman istemese de evde görücü krizi yaşanacak.

  Bölüm boyunca Yaman çatacak yer arıyor. Sürekli herkesi azarlıyordur. Nana ise Yaman’ın kıskançlığının farkına varacak.

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba

  Emanet 539.Bölüm – 12 Nisan Çarşamba Tek Parça İzle

  Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

  Emanet Dizisinin Konusu

  Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

  Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizisi-oyunculari-burclari-ne/
  https://dizihaberdunyasi.com/esaret-dizi-oyunculari-gercek-yaslari/
  https://dizihaberdunyasi.com/kan-cicekleri-dizisi-oyuncularinin-burclari-ne/
  Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Halil İbrahim Ceyhan

  Nana Stambolishvili

  Berat Rüzgar Özkan

  Melih Özkaya

  İpek Arkan

  Sevda Karabulut

  Ferda Işıl

  Hülya Aydın

  Ömer Gecü

  Burhan Ökmen

  Binnaz Ekren

  Oğuz Yağcı

  Zeynep Naz Eyüboğlu

  Mehmet Ali Aslan

  Özge Ağyar

  Volkan Yıldırım

  Erman Ersoy

  Merdan Kardan

  Seda Dadaşova

  Emanet Dizisi Künyesi

  Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
  Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
  Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
  Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
  Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
  Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
  Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir