Emanet Geri Sayım Başladı!

emanet

Nana Yaman’ın Tüm Planlarını Bozacak!

Emanet dizisinin yeni sezonuna sayılı günler kalırken yeni sezon tanıtımları yayınlanmaya devam ediyor. İzleyenleri oldukça şaşırtan yeni sezon tanıtımı adeta Diriliş Ertuğrul tadında desek yanlış söylemiş olmayız. Atlar, oklar, intikam yeminleri ve kora dönmüş yürekler.

Aynadaki yansıması! Tüm bu detayları baktığımızda yeni sezonun bir hayli hareketli, bol aksiyonlu olacağını kesin bir şekilde söyleyebiliriz. Tahminlerimize gelecek olursak iki karakterin ortak yönlerine dikkat çekmek gerekli. Nana adeta yaptıkları, söyledikleriyle Yaman’ın kadın versiyonu gibi duruyor. Yaman’ın tıpkı aynadaki yansıması gibi. Ok atışı, ata binişi, öfkesi ve hepsinden önemlisi kalbinde ki kor alev. Bu vurgu ikilinin aynı kaderi yaşadığının habercisi niteliğinde.

Taşlar yerinden oynayacak! Hem Nana hemde bildiğimiz üzere Yaman büyük bir aşkın acı bir buhranından çıktı. Burada İkili birbirleriyle yüzleşerek geçmişi unutacak. Yepyeni bir sayfa açacak gibi duruyor. Hepsinden öte Nana’nın haşin ve sert tavrı ise bizi oldukça memnun etti. Sessiz ve sürekli ezilen kadın figürlerinden sonra kendi hakkını savunan bir kadın görmek gerçekten güzel.

19 Eylül Pazartesi başlayacak olan Emanet dizisi için şimdiden hepimizi heyecan sardı. Çaylarımızı demleyip ekran başında yerimizi almak için çok ama çok sabırsızlanıyoruz. 

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

We’re giving you
a free 30-day trial of Prime

Free delivery, award-winning TV, exclusive deals, and more

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın