EMANET DİZİSİ OZAN KİM?

 Kanal 7 ekranlarında hafta içi yayınlanan Emanet dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Emanet’in 66. Bölüm fragmanında gördüğümüz müzik öğretmeni “Ozan” karakterini başarılı genç oyuncu Mehmet Baştürk canlandıracak.

 Mehmet Baştürk kim?

10 Mayıs 1993 Lefkoşa doğumlu olan Mehmet Baştürk aslen Bayburtlu’ dur. İlkokulu İstanbul, liseyi Kocaeli’nde bitirdikten sonra, üniversite eğitimi için tekrar İstanbul’a döndü. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olan Mehmet Baştürk uzun yıllar bağlama ile ilgilenmiş; piyano ve şan eğitimi almıştır. Şiiri ve şiir okumayı çok seven Baştürk, profesyonel anlamda sunuculuk ve spikerlik alanlarında eğitim almıştır.

Emanet 66.Bölüm Özeti Hemen Tıkla : Yaman’ın Yeni DÜŞMANI OZAN KİM?

Oyunculuk eğitimini de başarı ile tamamlayan Mehmet Baştürk; 2019 yılında vizyona giren ‘Araf 3 Cinler Kitabı’ ve ‘45-25 Kusursuz Cinayet’ sinema filmlerinin başrolünü üstlenmiş, 2020 yılında Moğolistan’da gösterime giren ve uluslararası bir yapım olan ‘Siyah İncinin Sırrı 2’ filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’te sempatik, yakışıklı, insanlarla kolay iletişim kurabilen saygılı bir müzik öğretmeni olan Ozan Erkoç karakterini canlandıracak.

CM Ajans oyuncusu olan Mehmet Baştürk profesyonel olarak modellik de yapmaktadır. 

2018- Hayat Fakültesi- Kısa Film-Adem/Başrol

2019- Araf/3-Sinema Filmi-Zeki/Başrol

2019- 45-25 Kusursuz Cinayet- Sinema Filmi- Mehmet Komiser/Başrol

2020- Siyah İncinin Sırrı 2- Sinema Filmi/Hakan 

One Comment on “EMANET DİZİSİ OZAN KİM?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir